Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Reebok shu


Sajrusx

Rekomendowane odpowiedzi

tak sie dowartościowałem swoim poziomem, że po zrobieniu mojego pstrugawki postanawiam zrobić moje buty w których chodze sobie nacodzień...no zobaczymy co z tego "wyjdzie", chyba wyjde z siebie jak to nie wyjdzie, wychodząc do wniosku że wychodzenie tego buta będzie trudne...no ale postarać sie nie zawadzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

najwiekszym problemem wedlug mnie bedzie ci zrobic wyglad materialu, text. skory [postrzepiona itd, takie farfocle na krawedziach] i ogolnie materialy, ale jestem dobrej mysli ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecalem sobie ze nie bede pisal "zmien temat" i pozostawie to modernatorom

 

ale. ...

 

w poprzednim watku chyba nie wziales sobie moich slow powaznie (a powinienes)

 

to nie forum BrawoGirl i szpecowanie nazwami teog typu jakos chyba nikogo tu nie porusza ... a wrecz przeciwnie ...

 

sprubuj podejsc do grafiki powaznie jako przyszlosciowy temat w twoim zyciu a nie dobrą zabawe ...

 

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=2595

 

zapraszam do lektury

 

Leru - tak ostatni raz to robie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

Podzielam slowo koelgi Marcina. Zmien temat! bo naprawde to drazni! Zrob na nas wrazenie swoja praca a nie tematem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz dać jakieś zdjęcie tego modelu konkretnego buta?

sprubuj podejsc do grafiki powaznie jako przyszlosciowy temat w twoim zyciu a nie dobrą zabawe ...

heh nie każdy kto tu czasem coś napisze musi od razu mieć na horyzoncie prace zawodowego grafika - dla mnie to jak najbardziej dobra zabawa :)

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie to mi bardziej przypomina skrobak do szyb niz buta.

ale sadzac po pewnych wypowiedziach sajrusxa, to i tak wielkie osiagniecie jak na ten poziom inteligencji. wiec gratuluje swietnego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty CwANIAra co ty masz do mojego poziomu inteligencji nie pasi coś??? jak sie nie podoba to sie nie pisze, a zresztą i tak nie dopuszczam do swojego mózgu takich postów jak taki tu...co mi napisałaś więc spadaj, a temat zaraz zmienie, nie chce być znów zbanowany!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Ania C. Chyba poziom jego inteligencji jest mierzalny poprzez jakość jego postów lub jak kto woli przez ilość pasków na dresach. Muszę jednak zaznaczyć, że sam pomysł zrobienia buta jest fajny. Tylko jakoś nie widzę tego w jego wykonaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chciałem być tolerancyny dla pseudo kultury dresiarskiej, ale się nie da.

Ania powiedziała co trzeba było powiedzieć, a Ty moje biedne dresiątko nie pogrążaj sie jeszcze bardziej, tylko pędź do kiosku po krzyżówki. jeśli nie jest za późno, to może pomogą.

Gdybyś jeszcze cokolwiek pokazywał to zniósłbym twój debilizm, ale Ty się po prostu znalazłeś w niewłaściwym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i przez takich jak wy powstają mistrzowie grafiki...kolejne modele, no moglibyście już przestać mnie obrażać, zobaczcie co jest złego w tym modelu...pewnie powiecie że jest cały zwalony bo mam 10 iq wg. was no trudno...to idzcie sobie do klubu zważonego ramola. Ja mam zamiar skończyć ten model. Aha ktoś tam chciał zdjęcie tego buta-no to wrzucam, troche mały bo nie znalazłem większego zdjęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniajmy pracę, nie autora.

Mało i krzywo - to pierwsze dwa słowa jakie przyszły mi na myśl o twoim reeboku. To zwężenie zdecydowanie przesadzone. Korzystając z meshsmootha musisz pozbyć się trójkątów i tworzyć same 4-ściany. Poczytaj trochę FAQ do maxa:

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=4384

 

Edit:

Jak pisałem tego posta nie widziałem jeszcze twoich ost. renderków. Trochę się poprawiłeś, idziesz w dobrym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo mi się robi jak czytam takie wątki... co za dziecinada. ]

Modeluj dalej te buciory Sajrusx...

Jak jeszcze raz zobaczę tu jakieś obraźliwe wyzwiska to nie skończy się na upomnieniu... ma być spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bucior sie robi już niedługo nowe świeże, parujące modele...i stary dzięki za ten tutorial taki minimalny do chamferowania...wreszcie nie bede sie musiał męczyć z ręcznym dodawaniem tych głupich edgów poprzez cut w boxmodelingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i następne i następne...a ten...nie wie ktoś może czy są jakieś...textury na buty sportowe??? Kurde...tak pojedynczo dziurek nie będę robił na szycia, bo sie skończe...to textury pewnie samemu będę musiał zrobić...hmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ... tak t w zyciu bywa ze bardzo czesto pierwsze wrazenie ciagnie sie za czlowiekiem jak smrod po gaciach...

 

moze kiedys uda ci sie go z siebie zmyc ... jak narazie sie nie zapowiada.

 

zycze powodzenia w modelowaniu "shu" albo shoe jak kto woli i kultury osobistej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

Ludzie, dajcie spokoj, kazdy jest inny. Chce byc chamem to niech bedzie chamem, chce byc mily to niech bedzie mily. G**** mnie to obchodzi jaki on jest, nie nasza sprawa. To jest forum graficzne a my na nim wystawiamy i oceniamy prace.

 

Sajrusx: nie obrazaj ludzi bo nie jest to miejsce na to

 

Model narazie nie sprawia duzego wrazenia ale licze na to ze zapoznasz sie bardziej z meshsmoothem i poprawisz bledy. Troche ich jest... Tak czy siak, pracuj pracuj pracuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm...wybaczcie za moje pytanie....ale gdzie są te błędy, faktycznie może jeszcze nie jestem dobry w modelowaniu, ale ja nie widze tych błędów....może faktycznie jestem ślepy...ale jak je poprawić, skoro nie wiem jak sie zagęszcza siatke a cutem nie wiem czy to jest dobry pomysł..no nie wiem podpowiedzcie mi że ludzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożesz czepiać się za robienie butów, inteligrenfsja aż kipi :|................

 

 

A buciaki to wbrew pozorom bardzo ciekawy i niebanalny temat... Często dobry sprawdzian dla umiejętności.

 

Część rzeczy warto ciąć aż do uzyskania gładkiego-pożądanego efektu niż użerać się z meshsmooth, który nie jest stworzony do takich elementów.

 

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu Uncle ty to pewnie jakiś masta blasta jesteś w 3d, jak mi dajesz 3 za buta...a 7 dzięki dzieki heh...jak nie mesh smoothem to czym mam to robić cutem??? przeciez nie bede booleanem wyżerał buta z boxa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

Swoim skromnym zdaniem bym nurbsow do buta tego typu uzyl. No ale tylko tak mi sie wydaje, nigdy nie robilem buta. Niech sie lepsi o nurbsach wypowiedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sadze ze jezeli jeszcze sie nie znasz zbytnio na modelingu o to nie robilbys buta bo mi sie wydaje ze buty sa dosyc trudne ... moze dlatego ze nigdy nie probowalem ale ja tak sadze.. mysle ze juz latwiej samochodzik wymodelowac. Ale nie zniechecaj sie i paracuj dalej. zycze Ci powodzenia. ...pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zachować płynność, szewki nie szewki- troszkę kłopotliwe bo na obłej bryle... Mogą być ze skóry, z materiałów, przeróżne kształty, teksturowanie też bywa wredne... Upieram się przy 7 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie bardzo sie znam jeszcze na smoothing groups, czytałem ten tutorial, ale jakoś do mnie nie przemówił zbytnio, chociaż...no dobra sprawdze dzisiaj jak to chodzi i zobaczymy jaki będzie tego efekt...a tym bardziej jeżeli chodzi o nurbsy to już całkiem odpada bo wogóle ich nie używałem nigdy. Skoro tak dużo ludzi tu pisze no to pewnie będe sie musiał postarać...ale na pewno zrobie ten model...model, skąd ja materały wezme...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....no zobaczymy co z tego "wyjdzie", chyba wyjde z siebie jak to nie wyjdzie, wychodząc do wniosku że wychodzenie tego buta będzie trudne...no ale postarać sie nie zawadzi...

 

Jestem zdania iz jednak buta nieskonczysz [ predzej wychodzisz swoje jak to napisales ] jak to wiekszosc prac na forum , ma tylko swoje wzloty w poczatkowej fazie a potem historia :) no ale poczekamy zobaczymy zycze ci powodzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie wysokie noty mialaby organika ... lub modele wymagajace dziubania detali godzinami jak czolg czy inne takie. but ... jak but ... trzeba troche wyobrazni i prob zeby osiagnac efekt ... ale do najtrudniejszych tez bym tego nie zaliczyl. sorry za branie udzialu w oftopicu ale ...

 

but jak widze stanal w miejscu prawie ... staraj sie staraj ... bo jak narazie po swoim wejsciu mozesz liczyc na to ze predko cie ludzie nie zapomna na forum :P postaraj sie zeby mysleli sobie ... "ahh ten sajrusx taki i taki ... ale buciki nike'a zrobil"

 

pozrdo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zipper- zupełnie nie zrozumiałeś miarki... Więc może przykład. Stopień trudności modelu to jak... wysokość poprzeczki nad którą musisz przeskoczyć, nie ważne ile ich jest... Liczy się jej wysokość.

 

 

Tutaj może przykład dla autora threadu jak sobie z tym problemem poradził Can Tuncer:

 

papy2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O k**** ten gość jest dla mnie Bogiem...ten but jest pikny...hrrr...brakuje mi troche do niego...ja i ten gościu to tak jak porównać głośniki komputerowe do głośników kina domowego...no mój na pewno nie będzie aż tak doskonały...no ale musze sie postarać, to ide robić...niedługo kolejne rzeczy...o właśnie a takie pytanie do was ludzi wyższej rasy Aryjskiej...czy jakbym bok buta zaczął od plane'a i go extrudował to by było dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności