Skocz do zawartości

Pojazd 3D: lancer evo 8 nurbs


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 244
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie no to jest jakies nieporozumienie masakra ehhh rozumiem ze robisz Mitsubishi Lancer EVO 8 EVO!! EVO!! EVO!! co oznacza ze wywodzi sie ze stajni rallyart co samo w sobie jest tuningiem usportowieniem zwyklego prostego wmiare wysokiej klasy samochodem zwanym potocznie Lancerem 2005 pewnie wiec jaka jest potrzeba tuningowania sportowego samochodu a tymbardziej jak ma on jezdzic po ulicy haha WT ;) poprostu maksymalne bezguscie (to moje zdanie).

Kome pytasz sie gdzie jest krzywo i co mi nie lezy a wiec wlasnie slupek a nanim fillet jesli ze slupka zchodzi na bagarznik to pewnie na 99,9% maksa na samym koncu jest zagieta minimalnie na szybe co daje luk nie niam ch.. by tak nie bylo poprostu standard w audi mercedesach i wszedzie bo jakas linia musi byc,a ten blotnik a dokladniej samo nadkole jest krzywe cholernie nietrzyma lini to te mijsce gdzie bedzie kolo usadowione musisz to widziec tego nieda sie nie widziecx

 

 

--edit--

zapomnialem dodac tuningowac to mozna Daewoo Fiata VW itp. proste samochody ale tuningowanie Porsche Lamborghini Ferrari M.Lancera EVO !! Surabu Impreza WRX itp. to zbrodnia na motoryzacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że problem polega na czymś innym. Przedni spojler, jak rownież spojler na klapie należą dodość ciężkich do zrobienia w nurbsach. Dlatego latwiej dac spojler od evo7 czy jakies wymysly sredniego designu niz opierać sie orginalnych elementach i ich prawidlowym odwzorowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje mi sie żeby to poloegało na nie możliwości trzymania sie orginału bo jak wiemy gotowy zderzak już kome miał ale skoro mu sie nie podobał to wymienił a wy tu piszecie ze łatwiej jest zrobić jakiś nowy niż trzymac sie orginału - prawda tylko orginalny zderzak kome zrobił i mu niepodszedł(pewnie gust :] ) także to już inna bajka :P

 

a co do pracki to dawaj zielony lakier bo na serwie nic nie widać:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :*

 

zchodzi na bagarznik to pewnie na 99,9% maksa na samym koncu jest zagieta minimalnie na szybe co daje luk

 

nie rozumiem cie tu wcale ty zawsze tak namieszasz :)

 

aha co do tego smiesznego tuningu noo w sumie macie racje co do tuningu tuningu nie zastanawialem sie nad tym a poza tym jak zobaczylem na wlasne oczy tydzien temu (i dzisiaj po raz 2) to sie w nim zakochalem postanowilem rowniez pod wazszym naciskiem ze robie oryginal :) przyczynies sie tez beeper do tego poprostu jawna prowokacja to byla Bzyku tez troche :)

 

hindus + beeper - beeper masz racje nie bylo oryginalu od evo 8 a on sliczny jest

 

a ten tyl nadkole to sobie poprostu od nowa zrobie

 

aha jeszcze jedno wie ktos cos na temat tej wersji??

pic%25201223.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to macie spoiler gotowy, taka ekspozycje przygotowalem dla was :P

 

genera;lnie jet ok w jednym miejscu nie wyszlo tak jak chcialem ale juz ie nie bede bawic, a co do rendera to nie patrzecie na reszte karoserii tylko spoiler sie liczy.

 

siatki.jpg

 

wires.jpg

 

wing1.jpg

 

wing2.jpg

 

wing%20paint%201.jpg

 

wing%20paint%202.jpg

 

002.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wkońcu wróciłem :) KOME model miodzio! Tylko go dokończ!!! Bo masz ten problem co ja z finałami ;P Fele są pięne a opony wręcz wspaniałe :) Przedni zderzak jest OK - oznajmiam na przekór temu co niektórzy pisza :P Mi Lancia Stratos coś nie "ten tego" dlatego postanowiłem dać sobie spokój z Rhino dopóki się go nie nauczę porządnie... :/ KOME obiecuję, że kiedyś staniemy jeszcze do B I T W Y :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kome, tak fajnie przyspieszyles, ze chyba skonczysz... wreszcie. :P

Ciekawy material na alufelge, ale troche razi (mnie) to, iz nie wiem czy ma to byc cos blyszczacego (beznadziejna przenosnia, ale co tam :P) czy moze bialy kolor z lekkimi odbicialmi. :/ Pewnie poprostu sie nie znam i wykazuje sie ogromna niewiedza. Moze, to ma takie byc. :)

Dobra, gadam od rzeczy... super model. :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i RA odrazu inna gadka ;) a nie tak jakies nokie sie bawisz ale dobra niewalimy tu zadnych dyskusji wiecej bo zaraz wróci leru albo kome i będzie jazda ze mu tu smiecimy ;) a jak cos to dajcie znac to sie posprząta ;) bez odbioru przynajmniej tutaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc :) dubie i dubie tylny zderzak bez printow robiony wiec moze sie troche roznic lusterka prawi gotowe ale nie skonczone to nie pokazuje no i mam to co jest na obrazkach jeszcze brakuje swiatel od srodka i wnetrza hmm juz zaczynam powoli myslec jak go pokazac na koncu hmm

 

wiem ze krzywo ;(

 

bieznik sie poprzekrecal :D

 

jak sa jakies bugi to przez eksport niechcacy

 

Kopia%20007.jpg

 

Kopia%20008.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności