Skocz do zawartości

motorola v3 - inwestycja ?


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Inwestycji? Czyli bierzesz w abonamencie za 1zl a sprzedasz za 3000 ? Warto

 

Nie rozumiem inwestowania w telefon, w koncu sie kiedys porysuje, zepsuje, ukradna ci itd itp Ja mam najtansza i dobrze mi z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komorki sa do pupy ;]

 

to najbardziej znienawidzone urzadzenie swiata ;] stoisz w towarzystwie i jak ktos cos do ciebie zaczyna gadac to ty sie bawisz komorka i wysylasz smsa ... ;] czyz to nei piękne ?

 

teraz ajk sobie buyniesz motorolke to koniec z kilku kanalowym sluchem w towarzystwie ... bedzie tylko whatever i dalej bawic sie komorką ;]

 

ja polecam cos takiego :

 

old_cellphone.jpg

 

takiego czegos to ty nie wyciagneisz w towarzystwie nawet jak prezydent bedize dzwonil ;]

 

ale tak powaznei to jak illy napisal ;] kupisz ... zniszczysz i goooowno bedize warte ... takie cus to dla biznes klasy albo dla dresikow gdzie image jest na stopniu w spoleczenstwie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak jak illy mam jakiegos taniocha i tez mi dobrze, przynajmniej jak jakies gnoje mnie zaczepia na ulicy i bede chcieli zabrac to albo nie zabiora bo stara :P;) albo jak zabiora to mi nie bedzie szkoda;P moi kumple jak maja jakies nowe to chowaja w skarpetki jak gdzies idziemy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto. Lepiej mieć jakąś starą, tanią komórkę niz nowe cuda. Pamiętaj ,że taki telefon to pokusa dla złodziei, którzy nie zawsze są tak uprzejmi żeby wziąć tylko komórkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierzesz za 119kafli sprzedajesz za 1000 :D tak sie zastanawiam bo z wyglądu jest ładny , Marcin jakbym chciał radiostacje allbo krótkofalówke to moge walić na pw :D ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powaznie, lepiej cos starego miec, albo sie z nowa nie wylaniac na miescie, juz nie raz bylem zaczepiany
kurcze , ja chyba starszej daty jestem ( jak dobre wino ) - ale tak serio to rzeczywiscie cos takiego sie porobilo ?? ( ja raczej na piechote nie chodze i moze dlatego nie wiem )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czesto cos takiego ma miejsce , czy to raczej "przypadki odosobnione"- zdarzajace sie , ale "podobno" ?

Kiedys i mnie napadli , ale nie " taaakie dresy" tylko jekies palanty i mialem z tego niezla zabawe (pominawszy fakt wybicia trzech palcow prawej reki).

Qrde chyba nie na czasie jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak ty 40 tysieczne miasto nazywasz miasteczkiem to co ja mam powiedziec z swoimi 5000 mieszkańców :D ?? a to spytam jeszcze - nie wiecie jak nazywa sie ta opcja co można nagrywać rozmowe na telefonie ?? ale nei dyktafon tylko taki bejer ze mozna włączyć nagrywanie a potem zadzwonic do kogos ?? takie cos jak w ericsonie t610 ?? to ma jakąs nazwe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. No zalezy - jak malo mieszkancow to bierz ;). U mnie mieszka ok. 15tys - nie balbym sie kupic takiej komorki, bo wiedzialbym kto ode mnie 'pozyczyl' - pozniej byloby cienko z gosciem :).

Ale tez zastanow sie czy ci potrzebny taki telefon - wodotryski etc :/. Ja mam SE610 i wystarcza (chociaz planuje kupic motke v500 :)). Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phon fajny

tylko mało pamięci jak na tak nowoczesną konstrukcje i wg danych na strone mała pojemność barerii choć w praktyce moze długo "trzymać" ale wątpie żeby wiecej niż 5 dni

 

fajna rozmowa o miastach sie wywiązała - mieszkańców moze być 2 i ci telefon ukradną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie lubie, jak wyciagam a ktos pokaz...mam t610 i mi styka, ale w listopadie wymienie na cos lepszego, teraz bym chcil k700, ale w sumie telefon co to jest? sposob na laske czy jak? w WWA to jest tak ze zle miejsce i po telefonie, zawsze sie dziwie np: mowie do kolesia, gdzie ma telefon...ukradli :/ 5 znajomym ukradli telefon, a co do zarobku...ja na swoim t610 nic nie zarobie, sprzedam go moze za 300 zloty i wydam..tyle po telefonie

 

 

u mni jest tak, lepszy ma ten kto ma mniejszy....idiotyzm..wszycy o telefonach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... Ja szczerze odradzam wszelkie motorole. Z doswiadczenia znajomych wiem, ze te telefony sa tylko i wylacznie ladne (a to tez nie zawsze). Sa wadliwe, glosne (ciagle jakies teksty "hello moto" odchodza z telefonu) i maja nieprzystepne menu, i obsluge. Ja trzymam sie rodzinnej swieckiej tradycji i mam Alcatela. To sa dopiero telefony. :) Ostatnio dobre sa tez sony-ericssony i NIEKTORE nokie. :P I w te marki inwestowalbym z cala pewnoscia. :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu sie nie zgodze. :D

Moj Alcatel ma juz 4 lata i ani razu nie byl w serwisie, a jakos sie trzyma, mimo ze przezyl zalanie herbata. :)

Ale Alcatele naleza do mniejszosci sprzetu elektronicznego. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no to chyba kupie nokie 3210 :), jak sie tak zastanawiam to jakiś bajerów ten telefon nie musi zaraz mieć, mi zależy na jego wyglądzie...no wiadomo że nie możę mieć tylko snake'a i nie wiem np wyświatlacza w 3 kolorach...ale tak z wyglądu co sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie kup za taniego ... kiedys u nas byla taka akcja ze podeszlo paru lepkow do goscia na bloniach i oczywiscie text czy ma komorke ... pokazal im stary model panasonica to go wysmiali i pobili .. a komorke wrzucili do wody ;]

 

no wiesz .. jesli czujesz sie bezpiecznie ... to spoko ... ja bym sie tyle zastanowil czy mi potrzebne te bajery ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem siemensa i sie wieszał, mam sonyericsson i się wiesza :/.

mieszkam we wrocku, czesto chodzę piechotą w nocy i nikt nigdy mnie nie zaczepiał :)

co do telefonu, to co kto lubi i ile ma kasy - i tyle :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pare dni temu kupilem Siemensa SX1 i jest naprawde wypasiony. Miałem do wyboru, albo sobie cyfrowke kupie albo wymienie telefon. Padlo na telefon:) Wcześniej miałem Nokie 5510(chce ktos kupic:)) i nie mogl bym sie obyc bez MP3,a ten Siemens je ma. Aparat tez ma niczego sobie:P Polecam bo cena jak na telefon z wyższej półki jest średnia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że aparat z telefonu to ogolnie kicha i w porównaniu z cyfrakiem nie ma szans, ale mi wystarcza to co mam w siemensie zeby uchwycic chwile:) Pozatym stwierdziłem, że telefon używam cały czas a cyfraka bym odpalił pewnie raz na miesiąc. Co do motoroli to za taką cenę nie opłaca sie kupować tego telefonu, szczególnie, że niema symbiana, a dla mnie to jest bardzo ważne. Tak na marginesie to nie lubie telefonów z klapką:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ile stoi na allegro, za 1200zł już kupisz. Możliwości tego telefonu są bardzo ograniczone, nie ma SYMBIANA(kto ma telefon z tym systemem to wie co można do niego wgrać), radia. Nie wiem czy ma wogóle wejście na karte bo nic o tym w specyfikacji nie było, to samo tyczy się MP3. Ja za swojego SX1 dalem 750zł i dostalem oryginalny zestaw + 256MB + bluetooth. Według mnie ta motorola sie NIE OPŁACA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no serio :P moj kumpel sie smial jak mu zabrali kom. ze trafil na jakis kulturalnych bo mu karte SIM oddali :P:P

 

Hehe, równie dobrze ja mógłbym być tym twoim kumplem. Mnie też okradli i grzecznie (oczywiście ich poprosiłem) oddali kartę. No a potem się śmiałem i nie wiedziałem czemu (śmiech szaleńca?) :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale np ericson ma tylko 2mb pamięci i niek nie narzeka :P a k500i 12mb ale z wyglądu jest dla mnei tak zjechany że głowa mała...w życiu nie kupił bym telefonu z takim wyglądem...5mb to klasuje sie tak pośrednio pomiędzy tymi dwoma, a blutooth jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hindus, chyba nie wiesz co mówisz:) Telefon za taką cenę powinien mieć kartę pamięci. Co z tego że ma 5MB, a jakiś tam inny ma 12MB. Na flashu może być nawet 1MB żeby się tylko system operacyjny zmieścił, a całą reszte pakujesz na karte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w motoroli c975 oglądałem Fallen Art , Katedre , Killera i Kariere Nikosia Dyzmy , tyle ze tam jest jeszcze karta pamięci 256 ( dokupiona) , 2 kamery , duzy wyswietlacz , 3-generacja kupiony na allergo za ok 520zł wg. mnie to sie opłaca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności