Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Opel Speedster [NURBS]


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

tak sobie pomyślałem czego to ja już dawno nie modelowałem... aaa, samochodu ;)

 

a więc oto on...

 

(oryginał)

 

org.jpg

 

(to co do tej pory wymodelowałem)

 

07.jpg

 

07w.jpg

 

08.jpg

 

08w.jpg

 

idzie dosyć ciężko bo nie mam do niego rzutów od góry, ale staram się jak mogę :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zobaczymy co z tego wyjdzie, na razie jest bardzo dobrze żeby nie użyć słowa extra ;), a teraz powiedz szczere ile siedziałes nad tym co masz ? w btw loozack życze powodzenia :) wiem że podołasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack nie badz taki skromny:P jak na razie toprofeska jest:) zamorduje w koncu moja Akule i moze tez jakies autko zrobie...bo chiba jak ktos zrobi autko w NURBsach to moze powiedziec ze opanowal te sztuke, prawda?:)

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.smcars.net/forum/viewtopic.php?t=3572

 

Loozack nawet nie sciagaj tych printow, koles na smcars robi je sam te szare z czarnym outlinem - są tak do dupy ze asz szok nie pasuja do siebie jak zadne inne :P

 

a co do autka.. hmm wiec to byla ta twoja tajemnica :) narazie wychodzi swietnie i szczerze mowiac ciesze sie ze bede widzial postep od samego poczatku :) od strony techniczniej nic nie bede krytykowac bo to nawet nie na miejscu ;) no

 

to powodzenia, bede tu czesto zagladac i uczyc sie na twoich pieknych siatkach :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za rzadkie updaty, ale chyba trochę przesadzam z dokładnością, poza tym nie idzie mi to zbyt szybko ;)

 

09w.jpg

 

tak zwany "nieład artystyczny" ;) mam zamiar jeszcze dzisiaj zmęczyć cały tył, ale coś czuję, że prędzej padnę :D

 

pozdrawiam i dzięki za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, tylko jak załapie w jednym miejscu na czym to polega to już później będzie z górki, a jak już pare razy próbowałem i zawsze na bokach siadam - okolice nadkole ;) a tak raz by ktoś wutłumaczył i zawsze łatwiej, ostatnio oglądałem fajny videotutek do felgi ( pewnie wiesz skąd ;)) i masy żeczy sie dowiedziałem a tak czytasz i nei zawsze wszystko jest wytłumaczone kok po kroku ;) btw sciagam maxa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, chyba pora coś wrzucić...

 

12.jpg

 

12w.jpg

 

13.jpg

 

13w.jpg

 

Kome, zeberka uciekła i jakoś nie mogę jej znaleźć :>

Hindus, pomysł dobry pod warunkiem, że osoba która to nagrywa od początku do końca modeluje bezbłędnie, ja potrafię się kilka godzin zastanawiać nad jedną krzywą więc 99% ludzi by w tym czasie zasnęło ;)

Pawelkos, to zrób sam :) co się będziesz...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja potrafię się kilka godzin zastanawiać nad jedną krzywą więc 99% ludzi by w tym czasie zasnęło ;)
wycieło by sie ;) co do modelu to nie ma sensu żebym znowu to pisał jakie to wspaniałe ;) także napisze że wydaje mi sie że z przodem było by mi ciężej niż z tyłem - może sie myle - ty jak miałes ? tył łatwiej ? wydaje sie taki mniej skomplikowany , możę to złudzenia. Tak dalej i do przodu ;) pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hindus, jedno i drugie było CIĘŻKIE DO WYMODELOWANIA :P, które bardziej to nie wiem, ale praktycznie wszystkie rzeczy robię po kilka razy bo nie zawsze za pierwszym jest tak jakbym chciał :|

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loozack oj lamiemy regulamin oj nieladnie musisz to na juz naprawic...

 

ja juz widze jak bedziesz rzucal miechem jak bedziesz opelka filletowal :D heh

a hindus nie do przodu bo juz ma tylko do gory :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a hindus nie do przodu bo juz ma tylko do gory :D
hehe

 

a co do

loozack oj lamiemy regulamin oj nieladnie musisz to na juz naprawic...
pewno prawde powiedział ze to ..po..eee..głupie jest ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawelkos, to zrób sam :) co się będziesz...

 

Loozka probowalem z vectra II ale szybko wymieklem wiec zostawie to innym ktorym idzie to lepiej, co do twojego modelu ladnie ci to wychodzi i chyba dosc szybko mimio to ze nad jedna krzywa potraficz sie zastanawiac kilka godzin ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pecet, mówisz o krawędziach karoserii czy felg ? bo jeśli karoserii to, tak jak mówi GRiPi, zrobię je na końcu :)

 

pozdrawiam

 

P.S. ten zakręcony fillet to nie mam pojęcia czy tak wygląda w rzeczywistości, nie mam dobrego ujęcia na to miejsce (łączenie ramion z obręczą) więc robiłem to na czuja wiedząc tylko tyle, że jest tam szparka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności