Skocz do zawartości

Scena 3d: Office Interior [500kb jpg !!]


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak żeby nie przedłużać ;) najpierw podziękowania które należa się paru osobom bez których napewno by mi nie poszło :) (wg alfabetu)

 

- Błazjemu za obiektywną(ja myśle ;)) ocene bo troche tych prób było :]

- Klickowi za pomoc przy texturach i ich udzieleniu bo nie miałem materiałów ;)

- Marcinowi za wskazówki odnośnie oświetlania i shaderów bo z moją wiedzą to bym daleko nie zaszedł, i wogóle wytrwały jest chłopak bo tyle mu juz truje ;) ale sie poprawie :]

- Plastique'owi za pomoc przy ps'ie bo nie mogłem zajarzyc tych cholernych masek

 

No to by było chyba na tyle - mogłem kogoś pominąc taże sorka jak cos ;)

 

Co do pracy - vray, max, rhino : 2 dni po 7godzin pracy - około 15renderów takich w rozdziałce powyżej 400x???(mniejszych nie pamietam ile było) envoroment dodany w ps, mode filiżanki zapożyczony z evermotion.org - już siadał komp przy tych moich modelach, fotele, stoły i przewody w rhino, reszta max - ostateczny render około 60minut.

 

poprawione

poprawka5ru.jpg

podkręcony subdiv. i render dłuższy o jakies 2-3godziny :]

 

model foteliku do zassania z wątku "Wyposażenie i wystrój wnętrz [biblioteka darmowych modeli]" w dziale WIP - jakby ktos chciał ;)

 

dzięki za ewentualne komentarze.

pozdrawiam.

 

ps te 500kb w tytule to tak wrazie co bo na moim łączu troche tro trwa :/

 

ps poprawiony bug koło lampy i troche enviroment wyrażniejszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

^Mothman - a mi sie wlasnie swiatlo bardzo podoba, bo ma w sobie cos takiego ze wygląda bardzo realistycznie :).

^Xeav - co masz to dych obraz. To naprawde ładne obrazy :P

Mi sie ogólnie bardzo podoba chcoiaż hindus i tak to wie ;]. Ładne texturki tylko coś tak te krzesełka mi nie pasują bo wyglądają jak z gumy :D. Ten bug na suficie coprawda jest ale chyba nie przeszkadza w oglądaniu. Modele też bardzo ładne. Ale ja osobiscie (nie wiem czemu) stoje najbardziej za światłem ;]. Ale ogólnie prace za***ista ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: wszystko dziala

 

Pracka... emm, no jest pozytywnie, to na pewno, co do realnosci, to jakos nie bardzo, nie przekonuje to oswietlenie, chyba za malo kontrastu, wprane szarosci tych scian, torche nie tak. Poza tym bug przy swietlowce no i najlepsze/najgorsze IMO na koniec - ta szafka obrzydliwa :// Niczym wyjeta z pokoju dzieciecego IKEA, w ogole tam nie pasuje, takie ladne krzeselka, biurka, komputerki za taka kase i wstawiony regal z pokoju wyrosnietego nastolatka - syna prezesa, nie bylo co zrobic z tym to wstawili do biura :]

Za calosc 4+ ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ładnie ale jedna rzecz mnie bardzo dziwi ... czego twoje monitory odbijają wszystko jak by były ze szkła ??? tu zgaduje że nie masz w domu monitora LCD :P

ekrany LCD nie są ze szkła a ich producenci dokładają wszelkich starań żeby ekrany jak najbardziej rozpraszały światło ... a ty takie rzeczy robisz :/ glossy powinien baaaardzo duży - tej porcelany co ci się odbija w monitorach po lewej wogóle nie powinno być widać !!

jak by ci się chciało to dobrze by to było poprawić :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde b.ladna praca.

Nareszcie ktos wysilił się i dodał kilka detali ksiazki itd.wprowadziłes tym taki naturalny "balagan" nie ma tu tej sterylnosci (która mnie osobiscie drażni),jest wiekszy realizm. wydaje mi się ze w pomieszczeniu powinno byc troche jasniej w stosunku do

swiatła które jest na zew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie rwonież bardzo podoba, ale musze sie zgodzić z wypowiedziami poprzedników dotyczocymi swiatla wewnątrz (troszke za duza roznica).. wiecej uwag do samego renderka nie mam ale mam co nie co do "życiowej" storony tego office'a ;)

 

1. Jesli dobrze widzę to na podłodze sa panale lub parkiecik - do tego krzesełka z metalowymi nozkami ;) - krótko podziała lakier na podłodze :)

2. Może jestem troszeczkę zacofany w dziedzinie komputerów i czegos nie rozumiem ale wydaje mi sie ze przy stanowiskach tez gdzies powinny być komputery (do kąd idą kabelki od myszek i klawiatur?)

3. Z tego co czytalem to chyba ktos juz zauwazyl wczesniej ze pracownikom słonce bedzie troszeczke "biło" po oczach ;)

 

Ale to tylko takie moje drobne uwagi ;) Ogolnie super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dzięki :]

dobra będe robił ostateczny render także licze że mi powiecie co jeszcze - bo

napewno:

 

-pod stołami dodać nózki co by nie rysowało powierzchni drewna ;)

-zmienie texture na stole bo ta jest lowres :/ i obót o 90st

-moze mały reflect na monitorze bo tez mi sie pasi ;)

 

 

textura za oknem jest w poziomie nie wiem co wy tam widzicie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-pod stołami dodać nózki co by nie rysowało powierzchni drewna ;)

-zmienie texture na stole bo ta jest lowres :/ i obót o 90st

 

Po co i tak ładniejsze nie będzie :]

Daj modyfikator camera correct i nie rób więcej wizualek do tak brzydkich wnętrz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglnie ladnie, render nawet bardzo, materialy oprocz blatu tez ladnie... ale mnie to sie krzesla i klawy nie podobaja, krzesla bo maja zdecydowanie za dlugie siedzisko i osoby sredniego wzrostu nie mogly by zgiac nog w kolanach, klawiatury za ciemne (ni to standard szara klawa ni to czarna) no i mogles jakas tex tam rzucic z literkami.

 

do tego to sie czepie ze jest tylko 2 kompy a az 7 monitorow, nie mow ze sa pod blatem bo jakby byly to by troche bylo widac, a jesli sa taaaaak gleboko wsuniete to zycze powodzenia przy wkladaniu CD do napedu czy nawet wlaczaniu ;-)

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności