Jump to content
RK

Maszyny bojowe- hommage a Shirow

Recommended Posts

koncept jak zawsze super , pozostaje czekac na modeliki :D

powodzenia :)

Dzięki chłopaki. Koncept tak naprawdę jeszcze w powijakach- wrzuciłem żeby potem nie było krzyku że małpuję czyjąś pracę. Teraz mogę w spokoju go dokończyć.

hehe no i pytanie, które sobie zadawałem dziś cały dzień - "gdzie jest RK?", uległo przedawnieniu :D

witam serdecznie, życzę powodzenia :)

no no, znow ciekawey pomysl,,, i pewnie wykonanie tez bedzie na wysokim poziomie: ]

Kurde, czerwienić się zacznę. Miłej walki panowie.

Sorry, że tak to odkopałem, ale wcześniej go przeoczyłem. Też się zastanawiałem czy wystartujesz (ale nagrody robią swoje, tylko co z tym Vrayem zrobisz ;) ) Jak dla mnie to wystarczy zbliżenie na tą panią i będzie OK.

@ KoMic- Heh... nie ma sensu zapieprzać na zbity pysk a potem siedzieć i czekać, czekać, czekać aż coś się stanie. Koniec końców- ile czasu można modelować taką maszynę ? Popatrzę jak konkurencji idzie, jakie chwyty stosuje, poduczę się, zbiorę dane ;) .

@ Bacry - eee tam nagrody. Tak naprawdę jedyne co o nich pamiętam to to że jakieś figurki były ( a i to głównie dlatego że jestem fanatykiem miniaturek). Sam wiesz że nie wygrałem ani razu a biorę udział tak często jak tylko mogę. Startuję żeby nie zdziadzieć tak jak ci co siedzą z d... za piecem trując głodne kawałki bo raz kiedyś coś im się udało. Zabawa jest fajna i tyle.

"Shirow"?!! ten shirow od Aplleseeda?!! Ojeju czuje w kosciach ze bedzie bomba! Tylko ze jeszcze nic nie widac :((

@ ... żeby nie zdziadzieć tak jak ci co siedzą z d... za piecem trując głodne kawałki bo raz kiedyś coś im się udało. Zabawa jest fajna i tyle.

hmm :) wrzucę jakiś głodny kawałek - no i jak Ci idzie RK ? działasz coś ? :D pozdrawiam

LOL Czyżbym komuś na odcisk niechcący ? W Twoim przypadku byłby to nieuzasadniony zarzut. Dłubię sobie pomalutku i bawię się nienajgorzej póki co. Dzięki za troskę :D

RK- wiesz mam poważne wyrzuty sumienia że nie startuję w tej edycji :( ale myślę intensywnie nad rozwiązaniem tego problemu i może coś się uda ? ;) coś byś mógł juz pokazać ! - czas najwyższy ;)

Czy jak powiem że mam do końca miesiąca dużo pracy a WOW to bardzo wciągająca gra to uwierzysz ;). Startuj stary- kto jak kto ale Ty przez miesiąc to flaki wyprujesz ze wszystkich aż będzie po bokach chlupać.

A pokazać ? Pod koniec tygodnia... jeśli się obrobię z levelem. Takie życie.

Przekoncepcone... a będzie jeszcze bardziej.

Widze że lubimy te same klimaty :) powodzenia życze i trzymam kciuki , no i zapraszam do krytyki mojej pracy :)

kurcze a mi to przypomina biegajacego fajfusa:p.... koniecznie musisz to zmienic

pozdro. i powodzenia

ps. czemu zmieniles koncept tamten byl wypasiony

pierwszy koncept duuuuuzoooo lepszy...ten budzi jednoznaczne aczkolwiek niekoniecznie bojowe skojarzenia ;)

LOL A dlaczego biegające fajfusy mają być złe ? Tak szczerze mówiąc tamten wymodelowałem i wyglądał dość żałośnie więc uznałem że póki nie znajdę czegoś lepszego to nie ma sensu pchać się "do ludzi" z byle g... Cieszę się że się podobał- niech poleży, może jeszcze do niego dorosnę.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy