Jump to content
Falcrum

Maszyny bojowe: "For the Emperor!"

Recommended Posts

Witam

Mam zamiar wykonacenę rodem ze świata Warhammera 40000. Nie mam konceptu ( w postaci grafiki) do końca jak to będzie wyglądao, ale w przyblizeniu:

Połączone siły Space Marine i Imperial Guard atakują bazę Orków, gdzies w zrujnowanym mieście. Dużo akcji, krwi, dymu, pocisków, ognia, wojaków...

Moja scena będzie przypominac tą:

tapeta9814f8qg.jpg

Główne modele, które będą w scenie to:

- Baneblade (Impreial Guard)

gwbaneblade21ht.jpg

- Dreadnought (Space Marines)

bloodangeldreadnoughtfurioso38.gif

- Ork

me00004532872f8gu.jpg

Pozdr

ooooooo mi to przypomina tylko lekko zmodyfikowaną wersje brytyjskiego czołgu mark1 z pierwszej wojny świtowej. chodzi mi o twoj render bo tamten drugi obrazek to juz zupełnie inną maszynę przedstawia :)

EDIT: ty zresztą widze wiesz jak wyglada ten czołg bo widze ze juz go modelowałeś :p :)

Modelowałem wcześniej British Mark 8 :D Podobny nieco jest do tego co tu wymodelowałem...ale juz niedługo dodam reszte i juz podobieństwo nieco zagaśnie...:)

Pozdrawiam

Update:

baneblade006m9ig.jpg

Posiedziałem troche. Dodałem:

-wiezyczke

-troche pancerza

-lampy

-granatniki

-wlaz od tylniej strony wiezyczki karabinow

- i pare jeszcze detali...

Jutro zabieram sie za: zbiorniki paliwa i gasienice :D

PS. Concept art sceny końcowej będzie w najblizszym czasie...

Pozdrawiam

witam Panów w Bitwie i Ciebie, Jerzy Chodorze, na forum :)

sam początek i już fajnie ;)

powodzenia

no fajnie ale szkoda że to 40'stka jakoś bije zimnem od tej liczby przy nazwie Warhammer ale i tak b. dobrze życze powodzenia

Dzięki Leru .. Damy z siebie jak najwięcej.

Za jakis czas zarzuce nowe rendery. Zdradze moze ze niedlugo zarzuce próbne renderki żołnierza plus modele otoczenia ... Pozdrawiam

UPDATE:

- poczatki srodkowej czesci pojazdu

-gasienice ( chyba jeszcze nad nimi popracuje, bo wygl daja jakoś....nieciekawie od wewnętrznej strony :| )

- wiezyczka z karabinami w centralnej cześci

baneblade010ff1hj.jpg

Wieksza wersja: http://img295.exs.cx/img295/7574/baneblade010f4kh.jpg

Widoczek z Maxa: http://img296.exs.cx/img296/1980/baneblade0040hf.jpg

Jutro kolejne elementy ;)

Pozdrawiam

Swietny klimat i bardzo dobry modeling.

Czekam na kolejne updaty z niecierpliwoscia.

pozdrawiam i powodzenia zycze.

podoba mi się twój nacisk na szczegóły, wszystko pasuje, a w parze z super modelingiem tworzy ciekawą kompozycję

Dzięki RA i hkropinski za dobre słowa. Dziś robie sobie przerwe. Jutro zabiore sie za kolejne elementy.

Pozdr

UPDATE:

- srodkowa część została znacznie wyskalowana i przerobiona

- wielkie działo ( niezbędne będą poprawki w tylnej części, choć i tak w końcowej scenie nie będzie tego widać :P )

- zbiorniki paliwa

- układ wydechowy

- chłodnice silnika

- drobne detale

RENDER:

baneblade012f1ko.jpg

SIATKA:

baneblade009f9zo.jpg

Doszedłem do wniosku, ze w scenie końcowej to nie będzie jedyna "maszyna bojowa". Zamierzam po wymodelowaniu tego czołgu zabrać sie za Dreadnought'a, ktory takze znajdzie woje miejsce na scenie. Prawdopodobnie poza piechota (ktora modeluje Majker), "powolamy do życia" takze bohatera-comandera ( ktora postać...narazie niewaidomo). Scena końcowa prawdopodobnie będzie okraszona sporą akcją, wiec taka ilość modeli będzie niezbędna.

W tym momencie Majker zajoł się modelowaniem budynkow otoczenia. Efekty zobaczymy na dniach. Trooper narazie poszedł w odstawke ( ale nie na długo :D ).

Jutro zabieram sie do wymiany gąsienic na grubsze i wysadzone większa ilością detali ;). Ponadto mam zamiar skończyć modelowac wszystko po za gowną wiezą:D

No to byłoby na tyle news'ów na dziś.

Pozdrawiam :)

hehe no no no, ladnie zazyna sie to prezentowac, bardzo dokladnie wykonany, az sie boje co bedzie dalej,,,: ], ile to ma poly? do tej pory, hehe aaa pytanie,, gasienice sa pod pancerzem, czy tylko w widocznych miejscach: }?,,pozdro

:D...Dalej będzie jeszcze wiecej detali !! hehehe. Poly uff...:/ ponad 100tys (ale i tak wycinam wszedzie gdzie nie widać polygony :| ). Jak domodeluje wszystko to postaram sie jeszcze nieco odchudzić ;). Gąsiorki sa oczywiście tylko w miejcach widocznych, ale gdyby zaistniała potrzeba ( albo gdy by m odbiło, bo sporo maja poly :P ) moge je dorobić i daje wam głowe, ze by pasowały ;) hehehe...

Pozdrawiam

Aaaaa!!!

Cudowne.

Wprawdzie nie ma tu jakis przesadnie trudnych czesci do modelowania (z calym szacunkiem), ale wyglada pieknie. ;)

Jeszcze Dreadnought dojdzie... prawie orgazm. :P

Jak tekstury beda takie jak model, to bede spokojny o final. :)

pozdrawiam

Dzięki za komenty :)

RA - Masz racje, nie ma wiekszego probolemu z modelowaniem. Same proste bryły. Własnie dlatego lubię robić pojazdy wojskowe :D Nie przesadzaj z tym finałem...do niego jeszcze długa droga, a konkurencja nie śpi..:D Teksturki...juz sie boję :P

Zabieram sie do roboty :)

Pozdr

No model pikny !! Boje sie nawet pomysleć jak ja bym go zepsuł jak byś mi go dał do otexturowania :P

Proste bryły, czy nie - wygląda to bardzo efektownie i robi należyte wrażenie - gratuluję i czekam na więcej.

UPDATE:

Tym razem minimalne ( ciazki dzień na modelowanie :| )

- kolejne 2 rury wydechowe

- poprawki na chłodnicy silnika

- wizjer za działem

- troche pancernych pyt

- i to co mi najwiecej czasu zajeło - poprawa gsiorkow. Poczatkowo kombinowałem zupenie nowe, ale potem doszedłem do wniosku ze przerobie te co mam...i chyba przy nich juz zostane.

Render:

baneblade014f1dn.jpg

baneblade014ff3oa.jpg

Sorki, ze tak mało. Jutro będzie więcej ;)

Pozdr

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy