Skocz do zawartości

Pojazd 3d:Honda Integra TypeS/TypeR & Acura RSX TypeS


Rekomendowane odpowiedzi

Tnx to ja tak ogolnie conieco kome lakier tak sie za bardzo bawilem ale mi sie niechcialo powtarzac renderka bo to pare godzinek :) ale ogolnie lakier ma tez od frontu dosc spore odbicia zaleznie od chyba producenta wiec testowalem choc nie wyszlo to najlepiej przy niebieskim :) a co tu zdradzac falloft w reflect i w shellacu standardowy mat w ustawionym spectacularem czy jak sie to tam pisze ;). Remedy no costy Citroen C5 jest ladny pewnie znowu kwestia gutu :D.

 

I na zamkniecie projektu tak juz oficjalnie RRRRRodzynek w kolorze milanored dlamnie to tuning i to sliczny fabryczny za drobna doplatą, a nie jakies tam paskudzenie pieknego samochodu jakimis badziewnymi spoilerami itp. :D

 

hondaintegratyper1s7sy.jpg

 

hondaintegratyper2s2ug.jpg

 

hondaintegratyper3s9ic.jpg

 

hondaintegratyper4s9gl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no w tym kolorze to ta honda wyglada najbardziej soczyscie, spojlerek tez niczego sobie, felgi bardziej mi sie chyba podobaly poprzednie, ale oczywiscie te chyba tez sa bezbledne ;) a co do tunowania: imho wszystko zalezy od stylu w jakim to sie ten tuning robi. wozy od profesjonlnych firm, ktore nie niszcza, a podkreslaja charakter wozu sa jak najbardziej ok. zreszta popatrz na tuning walda lamborghini(fotke znajdziesz w moim watku), wedlug mnie jest po prostu swietny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a mnie zawsze zastanawiało, czy w ogóle można stworzyć taką teksturę farby, aby przy dużym zbliżeniu widać było charakteystyczne dla farby metallic drobinki, i zrobić je na dodatek w ten sposób, by migotały one przy animacji tak, jak w rzeczywistości...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier hym ten jest prosty bo chcialem szybkie rendery itd. a co zrobic by wygladal leiej napewno duzo napewno pobawic sie oswietleniem by samochod niebyl rowno oswietlony w diffuse wrzucic fallofta shadow/light itp i sie bawic napewno musia by byc jakis minimalny bump bo lakier niejest idealnie gladki i tak mozna bawic sie bez konca drobinki tez sie da zrobic napewno i ile ktos lubi sie bawic bez konca w shellacki maski . Kome jakie studio pseudo studio na planie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zeby nie bylo ze nie doceniam warsztatu, nie nie...chodzi mi tylko o to ze mozna bylo zdjecie zrobic prawdziwego samochodu i efekt ten sam...

 

taa, bzyku bawi się nurbsami przez kilka miesięcy i pieprzy tygodniami z renderem tylko dlatego że nie ma cyfrówki od kogo porzyczyć :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to duzo mowic model perfect jak zwykle zreszta, co do renderu to tez mi sie podobaja takie ala studyjne, nie podobaja mi sie natomiast materialy felg, wydechu a szczegolnie lakieru a tlumaczenie ze :

lakier jest dostosowany do tego co ma sie wnim odbijac

 

do mnie nie przemawia, moze dlatego ze nie do konca je rozumiem ;)

 

Gratuluje kolejnego skonczonego (swietnego) modelu

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe lubie takie teksty serio rozbawiaja mnie :)

jmtm00 wiesz nie sztuka jest zrobic zdjecie a tymbardziej takie sredniej jakosci bo ja tam na fotografi sie nieznam a zrobic model to juz jest inna bajka dwa nigdy ale to nigdy nie widzialem na oczy "Acury" a co dopiero RSX honde widzialem i to niejedna ale integry hym nigdy raczej chyba ze jakas starego typu..SansSerif moze bo jest zboczony i siedzi sobie taki i dlubie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odpale rhino to zrobie zrzut siatki felgi a ten hindus jesli mowisz o tarczach hamulcowych to co wtym dziwnego masz kilka typow chlodzenia ukladu a dziurkowanie tarcze to naprawde rzadkosc w samochodach jest to bardziej typowe dla motocykli itp. samochody mają raczej poprostu tarcze podwojne a w szybkich furach dodatkowo nacinane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, wszystko pięknie, ale zapomniałem o tradycji, czyli o wystawieniu oceny. Hmm... co to będzie... trudno, ale trzeba... chyba taka będzie najlepsza... tak... zdecydowanie tak... a więc... 8/10 - i dużo, i mało (byłoby 8.5 czy nawet 9 gdybym nie przyjrzał się dokładnie lakierowi - a tak: widziałem lepsze; więc te zaniżenie to po części moja wina - przepraszam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie no bzyku luz, żartowałem - musiałbym być poj......walony gdybym miał sie czepiać - jak dla mnie bijesz na głowe sub-zeusa a był moim idolem w kwestji modelingu samochodów :] co moge napisać ? 5stars i pokaz sie z tymi modelami na cgtalku to powinni dać wyróżnienie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie mowic nie trzeba ze to nie sztuka zrobic zdjecie, a porownanie Twojej pracy do takowego mialo byc wyrazem uznania w naklad pracy...eh. Ale trzeba przyznac ze wiele jest sytuacji kiedy mozna sobie uproscic zycie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle swietne wykonanie, ale ten material (niebieski lakier) powinienes troche bardziej dopracowac, jest taki, jak by to opowiedziec, aksamitny. ale to tak na marginesie. mam jeszcze jedno pytanie, jak zaczynales swoja przygode z nurbs'ami korzystales z jakis tutkow czy ksiazeczki?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Bzyku - Cztery gwiazdeczki! Nic dodać nic ująć!

 

Mam pytanko jak uzyskałeś tak ciekawą teksturkę opony?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności