Skocz do zawartości

Pojazd 3d : WARSZAWA 2004


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj prezentuje pierwszy model jaki zrobilem w 3dmax. Bylo to w ubieglym roku.

Jest to moja wizja samochodu WARSZAWA jaką proponowałem na konkurs projektowy.

Model budowałem za pomocą splajnów, i pamietam , ze powstala nieżle gesta siata, a komp az sie gotował (2,6 gb, 128 drafika, 512).

 

pozdrawiam wszystkich i zaprawszam do komentarzy, licze na cenne uwagi.

 

attachment.php?attachmentid=19688

 

 

pozdrawiam BODJO

ps. Ale niektorzy tu nieźle wymiataja-kosmos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

przyczepic, to zawsze sie mozna przyczepic :D popatrzcie jak na 3 zalaczniku ukladaja sie odbicia na masce, obrzydliwosc :D, i w jeszcze paru innych miejscach, no. szybie. concepst szczerze mowiac mi sie nie podoba, moze dlatego ze ogolnie nawiazania do starych samochodow(poza new bettle) nie pasuja mi w takich projektach 6-/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty te flegi to giovanni - 19, czy 21 :D:D:D ????

A tak na poważnie - niskie to zawieszenie - na polskie drogi taka bryką - zapomnij :D

Bardzo fajnie wyglada szkalny dach no i tył samochodu. Z przodu ewidentnie nawiazałeś do stareszej warszawy - zdecydowanie ejstem na tak.

 

Pozdr

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako koncept fajny bardzo. Ladnie nawiazuje do warszawy, ale jak ktos zauwazyl (nie tutaj) bardzo przydalby sie znaczek na masce. Z rzeczy, ktore mi sie nie podobaja poza tymi wymienionymi: Cos jest nie tak z oponami, maja bieznik od wewnetrznej strony? Jakiej dlugosci trzeba miec rece i nogi zeby dostac do kierownicy i pedalow bedac opartym? 2m? Z przodu troche mi przypomina nowego cadillaca, zwlaszcza swiatla, nie pamietam jak on sie nazywal. Tym troche jak porsze kajen, ale jak dla mnie to plus. Ogolnie bardzo fajny koncept, moze ciut niedopracowany w detalach, ale podoba mi sie. Wykonanie slabsze, ale tez nie jest jakos tragicznie. Ode mnie duzy plusior.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

NIezła Czarnula! trendi ducha dałeś tej poczciwej warszawiance! Chciałbym się przejechać taką bryczką. Fajnie żę zrobiłeś dżwi na zajączka i w dodatku bez ramy po środku.

Gratulacje za koncept!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luka, No Wlasnie Jakos Niedawno Udalo Mi Sie Wygospodarowac Chwile Aby Przebrnac Przez Logowanie I Takie Tam Na 3d , Dlatego Tak Pozno, Ale Teraz Bede Wrzucac Na Bierzaco Projekty, Bo Widze Ze Mozna Wiele Wyciagnac Z Tego Forum, Fajnie Ze Jestescie Chlopaki,

Pozdrawiam ,

Bodjo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he powoli to prawda, mam jeszcze pare furek skonczonych, ale sa na takim samym poziome co warszawa, bardziej stawiam na sam projekt . Moze dzisiaj cos wrzuce jeszcze , fajne takie komentarze

pozdrawiam

bodjo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności