Skocz do zawartości

Moment Krytyczny : Ozyrys- Ostatnie pożegnanie


Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za komentarze :)

RK- nie patrz na ten ostatni render - sarkofag chciałem tylko zobaczyć z boku bo w scenie będzie go widać ledwo co. Materiały nie są jeszcze dopracowane na zicher.

Na skutek różnych prób z ustawieniami naszej panienki w scenie powstała taka oto krótka historyjka :) o wdzięcznym tytule "Actimel story"

actimel-story.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 526
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no, no, dawno niebyłem na forum, fajne chomonto.

 

I wogule co wy mówicie że ładnie wygląda to złoto. Bump jest przesadzony. Podejrzewam że egipcjanie umieli odlewać złoto i było by gładziutkie, a ten bump wygląda jakby to złote było z blaszki od puszek, i pogieło się w transporcie.

 

Jaras jeżeli chodzi o płomienie to Aura rzeczywiście wymiata, możesz sobie ściągnąć beta wersje bo jets za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruzh3r- to złoto takie ma być :) aż tak doskonałej technologii odlewniczej egipcjanie nie posiadali (chyba) a poza tym taką mamy wizję ;)

kliment - Ty taki militarysta i żal Ci jednej marnej istotki ? wzruszyłeś mnie ;)

dobra czas na apdejt - ustawiłem pozy niewolników a Klicuś ich jeszcze dopieścił i podmodelował to i owo. Z panienką mamy dylemat zapomniałem dopisać - nie wiemy jaką pozę jej ustawić :( może jakieś sugestie macie ? kilka postów wyżej zamieściłem różne pozy jakby co - ma być dosyć dramatycznie ale nie teatralnie

niewolnicy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek , Jarek , Jarek nie bede tutaj sie wylewal bo w swoim watku nie wypadal ;)))))

 

no i moj apd ozka malego :) No wiec udalo sie zreanimowac kompa niestety nie wszystko na niem narazie jest.

 

sorka za render ale nie mam glowy sie nim bawic na szybko.

 

attachment.php?attachmentid=23671

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Render jak render- daj mu łokcie bliżej ciała i nogi razem to zrobi się bardziej egipski (chyba że nie o to chodzi). Coś w zgięciach ramion się sypnęło czy to moje przywidzenia ? W każdym razie- słodziutki chłopiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten co lezy po prawej - to wyglada jak by plyty sluchal ;D . Strasznie nienaturalne ulozenie ciala . Jeslli by upadl - to predzej czy puzniej przechylil by sie na brzuch lub plecy. Reka lezy nienaturalnie( u tego samego kola) to wyglada tak jak by jakas niewidzialna postac zaczynala go podnosic .

 

Heh no to sie czepnolem - jestem dumny z siebie..

 

Pieknie chlopcy :) rzadzicie

 

ps. dawac te kamienie z di.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barton- czuję się jako autor tejże pozy zmuszony odpowiedzieć :) - mianowicie ten drugi koleżka (po prawej) jeszcze żyje i dogorywa skręcając się w konwulsjach (taka była myśl przewodnia) trzymając się za brzuch

RK- się poprawi te łokcie i nogi - masz rację

dzięki za komentarze :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh, niewalnicy sa spoko, chcial bym zobaczyc ich w powiekszeniu: ] a donosnie figurki to wydaje mi sie ze zakrutkie sa ramiona, zazwyczaj (przynajmniej w moim wypadku) lokiec siegra prawie kosci biodrowej, jesczze troche brakuje ale jest niewielka roznica, a u ciebie, eeeee........ hehe sam nie wiem czego blizej siega, ale i tak wydaje mi sie ze ramiona sa za krotkie: ] pozdro

 

PS heheheeh zreszta poczekamy i zobaczymy co a to powei RA, on bedzie wiedzial jak to bylo w egipcie: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No RA czekamy :)
lol

A na co? :)

 

EDIT:

heh, teraz doczytalem. :D

khem, no wiec... pozwocie, ze wyjme pare ksiazek... khem. :D

Ja z reguly pracuje w niebie i trzaskam piorunami w niewiernych, ale... ;)

 

EDIT2:

Przyznaje sie. :(

Nigdy nie bylem w egipcie. :D

A ksiazki Michalowskiego tego nie opisuja. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byla przenosnia majaca na celu spotegowac klimat grozy. ;)

Ra, Re - obie formy sa poprawne, ale fakt Re jest zalecana.

Cos tam o tym wiem... jak sie ma matke "milosniczke Egiptu"... taki domowy wymog. :)

 

Jak cos to sluze pomocna reka... nie jedna.

 

Aten_disk.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomeg- poprawię, dzięx

RA- thx za referkę :)

Muszkieter - thx, słuszna uwaga - poprawię

tymczasem wrzucam pozę naszej pani do konsultacji. Jest to wynik 2 dniowego boju i stawiania jej w różnych pozach (dzięki dla Krisa_R i Pawła Lipki za porady i sugestie)

Jeżeli ktoś ma jakiś inny pomysł to chętnie posłuchamy ! pozdrawiam

p.s. jutro zabieram się za materiały do jej ubrania

kleo-poza4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech nudno, ciągle jaras wygrywa.

zróbcie coś z tą szyją kapłana, cień czy nie cień ale wygląda brzydko.

tylna prawa kolumna szybuje trzy centymetry nad ziemią

troche przyćmiłabym złoto, bo się błyszczy za mocno i wygląda jak z innej sceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie na to że ciągle się rąk czepiam ale... przy tych bransoletach wcinających się tak w ciało krew by nie miała szans płynąć... no i łokieć znowu siadł. Nie wiem czy ułożenie ciał obok siebie po jednej stronie zamiast tak symetrycznie po obu stronach nie byłoby fajniejsze, łamiące tą symetrię ale to pewnie sami testowaliście setki razy.

 

Łysa była ładniejsza (moja pierwsza miłość też była łysa- pewnie mam skrzywienie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musieliśmy troszkę przerysować tą branzoletkę bo postac będzie dosyć daleko i mogłoby nie widać tych odciśnięć w ciele (aczkolwiek troszkę je zmniejszyliśmy.)

Zaczynam instalować postać naszej panny w scenie i oto pierwsze rezultaty (widać jeszcze bipeda w tle ale niebawem go nie będzie) pozdrawiam i dzięki za komentsy

kleo-koncept.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu z ta noga to napewno jest do poprawki tak jak pisalem wczesniej musimy ja troche zrotejtowac do monitorka, co do prawej reki hmm probowalismy z palcami wyprostowanymi i jest sztywno troche, gdybym pil trucizne tez bym chyba piesc zacisnal ;)

 

Co do lokcia lewej reki strzal w 10 tke nie zauwazylismy tego :)

 

 

dzieki za porady wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności