Skocz do zawartości

Art test - Obiekt 3D - Kompresor


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

heh ja tez dawno nic nie dawalem,

 

mialem zrobic realistyczna texturke, model dostalem

 

unwrap: 4h

textura: 2048x2048 3dni ( z przerwami na jedzienie, dziewczyne, jedzenie, kabarety, spanie, jedzenie, dziewczyne jedzenie) na superultra szybkim komputerku :) moze wreszcie dne mi bedzie zarobic na nowy

 

poprosze o krytyke to moze zdaze jescze co nieco popoprawiac do jutra :)

 

12ly.jpg

22cy.jpg

31hq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Orzesz :D

Ta teksturka jest po prostu słodka :) Bardzo mi się podoba :)

 

Jeżeli mam coś skrytykować - to nie rozumiem co to jest ta linia przy końcu kompresora (obiegająca go wokoło) taka czarna przy uchwycie, no ;)

Trochę się imo nie tłumaczy - czy to jest wgłębienie, czy nit od lutowania? Czemu te rysy na metalu przebiegają też przez nią? :)

 

ogólnie jest full wypas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicus Hindus dziks :)

 

a polycount, po tym jak wziolem go na warsztat troszke to na 4048triangles sie zaczymalo ( znowu takich neiwiadomo jakich zmian nie zrobilem wsumie :), chodz gdybym mial to modelowac troszke inaczej bym duzo rzeczy rozwiazal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać :P

 

Napisałem żebyś pokazał texturkę, hehe, bo pracuję na niskiej gów..nej rozdzielczości i nie wpadłem na ten genialny pomysł by przesunąć wątek w bok. U mnie było tylko widać obrazek z kwadracikami, ten obok z texturką już nie. hyhy. Wyszedłem na durnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszedłem na ten wątek to mimowolnie wypsneło mi sie 'o qr@#$!' :)

Zastanawiam się tylko kiedy sie tego nauczyłeś?? Głębia koloru na tym czerwonym metalu jest po prostu cudowna, świetne zbalansowanie czerni. O wiele gorzej z tym silnikiem tej sprężarki, ale to nic; i tak model wypas 1.klasa. Jestem ciekaw ile zajęło przyżądzenie tej teksturki (?)

A no i naklejka rules oczywiście! :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dziki wielkie, texturke tak jak juz pisalem u samej gory zrobilem w niecale 3 dni (z tego stracilem duuuzo czasu na uzeranie sie z wolnym komputerem i ciagle przerwy na przyjemnosci wielorakie :) )

 

do zobaczonka panowie jade na zasluzone wakacje do niedzieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skad wiesz ze dla Bartona BZ jest czyms porzadnym ?

Kurt - Twoim podejsciem zaczynasz mnie troche draznic, naprawde. Zajmij sie lepiej swoimi sprawami, a nam daj spokoj ,moze kiedys Cie mile zaskoczymy.

 

Z Twoim nastawieniem nigdy nie bedziesz tworzyl tego co lubisz za pieniadze - to wymaga POSWIECENIA. Mam w ekipie sporo ludzi ktorzy bardzo poswiecili sie projektowi i chwala im za to, dzieki takim ludzia mamy szanse zostac firma, z duzym budrzetem. ale wracajac:

 

Myslisz ze Hatred siedzial sobie w domu i nic nie robil? albo robil co mu napadlo... (tak sie nie da)

Hatred zrobil bardzo duzo dla Burzuazji i mozna powiedziec ze dzieki wkroczeniu w nasze szeregi udalo mu sie zdobyc prace jaka teraz posiada. Bardzo mu dziekuje za to co zrobil dla nas - dzieki niemu doszlismy do milestonow do jakich nawet nikt nie podejzewal ze dojdziemy.

 

Barton na pewno zdobylby prace w PCF i nawet z nim o tym porozmawiam, moze uda mi sie pomoc. ale Twoje slowa:

"dla mnie to przykre... tj. to, ze nic porzadnego nie masz..."

Sa bzudra... skad wogole wiesz jak wyglada praca Bartona twierdzac cos takiego?

zostawie sobie komentarze tego cytatu dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory Hatred za offtopa :) -

 

kurt_hectic-> dzieki za docenienie modeli . Jesli chodzi o prace - to narazie nie nazekam :). Zostawilem sobie jedno zrodlo - z ktorego czerpie pieniazki - i narazie jestem w tak komfortowej sytuacji - ze nie musze zarazbiac na siebie(poprostu sobie dorabiam). Jesli chodzi o team BZ - to ja w nich wieze - bo widze zaj. entuzjazm i poswiecenie(sersio serio).Czas ten napewno nie bedzie stracony - bo kazdy model/tekstura ktory zrobie dla bz to kolejny model do portfolio.Pozatym na PCF swiat sie nie konczy - mam oczywiscie OGROMNY szacunek dla calego temu - za naprawde pro podejscie do sprawy. Pozdro i nie robmy off topa juz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle trzyma klimat hl2ki tylko mozna bybylo zrobic czystsze texturki bo to wyglada troche jakbys nalozym kilka tex metalu na siebie

 

ps jaki silnik wyciagnie texturki po 2048 na jednym obiekcie.

 

ogulnie bardzo wysoki poziom, pokazlbys jak to wyglada bez gi

najlepsza imho tex jest na silniczky, ogulnie respekt

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm tadziu obczaj czy z twoim monitorkiem nie jest cos nie tak, bo na moikm crt w domu wyglada dobrze a tutaj w pracy na lcd podobnie, wiec moze w tym lezy problem

 

co do normal map: nom sa w modzie ale ciezko cokolwiek zrobic maja PIII450Mhz w domku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności