Skocz do zawartości

Scena 3d: Small Kitchen


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

2dni pracy, 3dni testów rendera.

 

Soft : Rhino, 3dsmax, piwo, kanapki z metką tatarską (kiełbasa drobno rozdrobniona surowa).

 

EDIT - po paru miesiącach postarałem sie przerzucić wszystko pod vraya - co wyszło to wyszło ale nie mam już czasu na kolejne próbne rendery :]

 

VRAY : - Nowy Render

 

all.JPG

 

MAXWELL : Starsze(to co było na początku ;)) :

 

183ce.jpg

 

i wersja z sharpem:

 

orginal18level4xk.jpg

 

ps. patelnia kradziona co by nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Okropniscie masiście przeraźliwiście widoczne ziarno :P Ten dywanik mi nie podchodzi, dywanik w kuchni chyba za czysty by nie był :D (przynajmniej u mnie w domu). Co do samego designu - nice, really nice :)

 

Nowy atrybut pracy grafika - piwo+kanapki z kiełbaską lol :P

 

Acha i co to jest "wersja z Sharpem" - sorki za laickie pytanie ale nie wiem o co chodzi :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie duże okno to można by spokojnie szukać takiej kuchni w wielkiej płycie.

nie pasuje mi do tego typu wnętrza dywanik z frędzlami ;]

 

Co do rendera - to przeszkadza mi jednak ziarno - domyślam sie że to celowe zagranie ale po lewej stronie na wysokości blaty tam gdzie talerze, jest ono za duże.

 

PS. fajnie że nie zostawiłeś tego zlewu takiego "samotnego" - od szczegółu do ogółu :]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladnie.

nie podoba mi sie tylko gigantyczna biala plama na srodku obrazka. moznaby ja zapchac jakim stolikiem lub fajnymi podzilami w oknie

ps: nie ma okapu?

poza tym logiczniej bedzie jak gorne szafki beda mialy uchwyty na dole ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fuck :] wiedziałem ze o czyms zapomniałem :] okap jest tylko zapomniałem skasowac face'a bo extrudowałem buahahaha :] z te rączki i w oknach podziałka będą jak będe robił update żeby pozbyć sie ziarna ;) dzięki za uwagi napewno sie przydadzą :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Hindusie :D

Najbardziej podoba mi sie blat po lewej stronie, fajnie sie swiatlo tam odbija, tylko szafka wydaje mi sie niska, albo ta wyzej jest za wysoko, chyba ze ta na gorze urzywana jest jako skladzik. Dobrze ze wymieniles jeszcze co jadles, bez paliwa duzo by sie nie zrobilo, i wlasnie to co sie je ma wielki wplyw na to co sie robi, mysli nie tworza sie z niczego :D , wiec od jakiegos czasu jem salate (hyhyhy)

 

scenka ogolnie przyjemna :)

 

ps. ostatnio zaobserwowalem ze odbicia nawet na gladkich plaszczynach zaczynaja sie rozpraszac i zanikac im blizej obserwatora(Obraz Rozostrza Sie Wzgledem Glebi Odbicia:)), fakt moze byc taki ze czesto w kamerze w aplikacjach 3D nie jest uwzgledniana wypuklosc soczewki, tak :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności