Skocz do zawartości

Neostrada TP 6Mb/s


hkropinski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Niedawno na stronie Neostraday mogliśmy przeczytać o zapowiedzi nowego, bardzo szybkiego łącza internetowego. Telekomunikacja przedstawiła Neostradę TP pobierającą dene z prędkością sześciu Mb/s ( !!! ). To zdecydowanie największa prędkość wśród uzytkowników standardowego stałego łącza. Jedynym ograniczeniem jest transfer - 50 GB miesięcznie...

 

Czytaj więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hemmm bylo to juz kiedys :] a co do 50 giga przy takim laczu to porazka jak dla mnie

 

Zauwazylem ze wiekszosc ludzi mysli ze jak ma lacze 56kb/s i sciaga tyle co na laczu 6mb/s to wiecej transferu zuzywa.....Przeciez to bez znaczenia czy sciagniemy 700mb film czy moze bedziemy ogladali strony na laczu 6mb czy 56kb, zuzyjemy tyle samo transferu.....50gb to duzo i moim zdaniem wystarczajaco.

 

jakby nie bylo ograniczenia, to by mozna kafejke na tym laczu zalozyc :P

 

Dlatego są, żeby kafejki kupowały DSL ktory jest duzo drozszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50GB to dużo? Dla jednego tak dla innego nie. Przykład: słucham radia internetowego (192kbits czyli 19KB/s), które gra u mnie niemal 24 godziny na dobę a to w miesiącu, który ma 31 dni daje 49696,87 MB (48,53 GB) transferu. Czyli nie mogę już pościągać animacji z CG Talk bo limit się niemal wyczerpał, nie mogę poprzeglądać stron, bo limit się niamal wyczerpał. Ktoś powie, jakim trzeba być popaprańcem żeby słuchać radia 24/7. Kazdy ma swoje potrzeby i widać, że tak banalną czynnością jak słuchaniem radia można wyczerpć limit. Ja z zasady jestem przeciwko takiemu kure...twu jak limit. Płacę - żądam. Proste. Limit to gówno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remedy -> z jednej strony masz rację z drugiej już nie. napisałeś - "płacę - żądam". ale żeby płacić musisz podpisać umowę. a jak podpisujesz umowę to widzisz, że masz limit. jak podpiszesz to zgadzasz się z warunkami umowy. jak ci to nie odpowiada to przechodzisz do netii i koniec kłopotu. jednak wtedy masz wolne łącze... JA POPIERAM - LIMIT TO GÓWNO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hkropinski: mnie chodziło o to: jeżeli mam płacić to żądam odpowiedniego standardu :D. Też mam radiówkę i nie mam limitów jeno transfer czasem spada do 110KB/s a ja chcę cały czas 200 i więcej :P Co do P2P drodzy przyjaciele to sam byłem świadkiem jak (w Szwecji) ściągany był fim z prędkością 17MB/s (słownie siedemnaście magabajtów na sekundę) :o. 200Mbits łącze + ultra szybki hub w DC++. Now that's a fuckin speed huh? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tsaaa w p2p jest problem ze ta druga strona rzadko ma wysoki transfer ;p fajnie jest miec osiedlowke przez lana i firmowego dc huba... film 700mb wtedy ciagnie 2 minuty :P co do limitow w neo - jak masz stara umowe i ja przedlozysz to nie masz, inaczej sie nie da chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogłupieliście ?????? ach te polskie piractwo ...... skoro 50GB to dla was mało to domyślam się że ściągacie z sieci każdą nową gre i każdy nowy film .... itd

i po co wam to ????

hehe mam celerona 533 gry mi juz nie chodza :) hemmm kiedys sciagalem duzo teledyskow,oprogramowania ,amatorskich filmow ,wysylanie i odbieranie projektow i wogole hemmm i jakos tego duzo jest :)

 

hemmm swoja droga 6 mega nie wiem do czego mi by bylo teraz potrzebne jak dla mnie to na teraz za duzo nie wykorzystywal bym tego lacza moj kumpel ma teraz 2 mega i schodzi na 1 bo nie potrafi wykorzystac tego lacza a placic trzeba :]

peace 666

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hemmm kiedys sciagalem duzo teledyskow,oprogramowania ,amatorskich filmow ,wysylanie i odbieranie projektow i wogole hemmm i jakos tego duzo jest :)

Chce zaznaczyć że transfer z tego co się orientuje to dotyczy tylko downloadu, upload jest bezograniczń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniejsza o to ale w czasach jak duzo kozystalem [hehe jak bym teraz nie korzystal :P] to naprawde strasznie duzo sie tracilo na przegladanie tego wszystkiego ,ogladanie animek i wogole i nie mowie tu o jakichs warezach bo nawet jak mam zassac jakis film to mi sie poprostu nie chce wole isc do kumpla poogladac ,ale na takie zwykle glupoty to w moim przypadku straszni duzo tego limitu by poszlo nie wiem nie chce mi sie klucic ja tylko mowie ze jak na takie lacze to 50 giga to malo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha, > mieszkam 20 km od stolicy I TU JUZ NEOSTRANA NIE DOCHODZI !!!!! . wezcie , bo az mnie krew zalewa.... (mam neta przez radio, bez ograniczen).

a co do p2p > to mi sciaga max 5kb/s, ale p2p sa ...the best po prostu, gdzie znajdziecie : maxwell render, TT , i tysiace innych rzeczy od 3d ?. na torrentach, nigdy, no chyba ze w skepie^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności