Skocz do zawartości

Reklamy - prasa, tv itp. DYSKUSJA


max_1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jedną z najlepszych pod wzgledem ujęc , tematu , scenariusza reklam jest kampania przeciw nietrzezwym kierowcom ... takie reklamy powinno sie robic bo wg. moich obserwacji trafiają do duzo wiekszej masy ludzi niz inne tego typu ...

 

a co do chałowych reklam vizira to fakt ;] takie reklamy sa kierowane do starszej masy ludzi i naprawde ci ludzie nie przejmują sie tym dubingiem ... dla nich wazne jest ze normalna gospodyni reklamuje niesamowity proszed do prania albo wybielacz ktory w reklami w ciagu 3 s niszczy plame ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ogolnie dobija pozioma polskich reklam, szczegolnie tych dubingowanych, Wezmy np reklame nowego REX -a (proszek) w ktorej pani rzuca pilke i mowi szare jak?... zwroccie uwage na dziecko ktore krzyczy "Twoja bluska". Rozwala mnie to ze cala koncowke -uska mowi wougle nie ruszajac ustami... LOL (brzuchomówca czy co?). Z takich inny debilnych reklam, ktore naprawde potrafia zespuc mi humor nalezy reklama Vanisha, Herbal Essence Power, i jeszcze ta reklama TPsa.

 

Za to, do reklam ktore ostatnio mi sie podobaja naleza reklamy: HEyah (z dratewka:), Rexony, I oczywiscie, niesmiertelny PLUS GSM i Mumio (-I co mi pan tu napisal?! - Ko-py-tko.) :D

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszyscy traktują reklamy jako zło konieczne, tylko ja zgrywam durnia, bo chcę je oglądać. Nikt nie zrozumie, że ja nie oglądam ich bez powodu, tylko patrzę na nie pod ściśle określonym kątem.

 

dokłądnie - niektóre reklamy pod względem, np. wizualnym są po prostu genialne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast oglądać Polsat włącz google'a ;)

http://www3.ing.pl/_itemserver/pte/45_ing.mpg

około 5.5 MB.

 

--Edit--

ciekawie wyglądają te drewniane budynki na pełnoplanowym ujęciu: taki ładny mattepainting :D

 

EDIT2:

po ostatnich wpadkach z pracownikami market "Biedronka" zaczął coraz poważniej dbać o swój wizerunek. dowodem na to ma być seria spotów wypuszczona na rynek z cyklu "Od 10 lat(...) dziękujemy" Spoty te to negatyw wcześniejszych reklam z cyklu "Mleko 1 litr tylko 1.29":

http://www.publicis.pl/kampanie/filmy/biedronka_dostawcy.mpg

pokazują jak naprawdę można zmienić swoje oblicze za pomocą jednej dobrej reklamy.

EDIT3:

coś innego:

http://durex.pl/download/durex_07_28_reklama_Easy-on_TV.mpg

nowatorskie i przyjazne dla ducha. szkoda tylko że puszczają tak późno. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast oglądać Polsat włącz google'a

 

Od dzisiaj moje motto :D:D:D

 

Warto czasem obejżeć program "(nie)zakazane reklamy", nie wiem dokładnie gdzie i kiedy leci, kilka razy na niego trafiłem. Można zobaczyć niezłe perełki :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos reklamy z serii "stop wariatom drogowym" ?

aha:

http://www.stopwariatom.pl/rozrywka.php

osobiście nie mam nic przeciwko użycia tutaj wyrażenia "wariat" i wizerunku osoby w kaftanie. tak to już jest że tylko mocny cios pozostanie w naszej pamięci.

 

EDIT:

"Housewitz". "Tanzen macht frei" O tym chyba nie muszę mówić. takie "reklamy" stanowczo odpadają...

jak ktoś chce oglądnąć:

http://www.halturnershow.com/Housewitz.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją droga powracając do sławnego Vanisha niby wiadomo reżyserowane ale nawet jakby mi powiedzieli ze mnię obleja olejem to mmo wszystko bym tej babie chyba w pysk strzelił. A co do tego że reklamy maja wywolywac silne emocje nieważne jakie to chyba się zgodze, ja reklamy biedroki do śmierci zapamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że wiele fajnych reklam nigdy nie ukazuje się w polskiej TV. Mówie nie tylko o tych zarąbistych reklamach jakie pokazane są w (nie)zakazane reklamy ale także takie reklamy jak ta CocaCola Light z Yodą :], czy choćby reklama ze skaczącymi puszkami Pepsi:] ( ostatnio pojawił się tutorial jak zrobić taką puszkę MoutainDew)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z hindusem...reklamy Vaniccha po porostu doprowadzają do płaczu. Wsłuchiwaliście się kiedys w tle jednej reklamy Vanisha. Jak "wparowali" takiej koleśce do domu, że jej ciuchy wypiąrą a tam w tle stoją takie stare baby i coś marudzą po nimiecku..cały czas te same kweste. To jest do łez obs*ane.

Kiczowata jest ta nowa reklama Kubusia też, ta co te dzieciaki lataja jak w grze video i zbierają marchewki:] jakoś mi się nie podoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż się dziwię, że nikt nie zachwyca się aktualnie emitowaną reklamą piwa Miller?! (gostek na rowerze...)

Kapitalna pod każdym względem, ale za pomysł należą się najwyższe laury!

 

Jednak nie jestem pewien, czy emitują ją Polskie stacje - ponieważ w zasadzie jedyne co oglądam, to (spolszczony) Discovery, a tam emitują ją w niemal każdej przerwie (???)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MareG, dobrze że mi przypomniałeś :D Polskie stacje emitują, jednak nie za często. Reklama jest genialna, prawdziwe dzieło sztuki. Jak pierwszy raz oglądnąłem to przez chwilę byłęm w lekkim szoku :D Reklama ma jednak pewną wadę, mianowicie, słabo eksponuje produkt (dopiero po drugim obejżeniu załapałem co jest reklamowane)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie jestem w anglii i zapuszczaja tutaj reklame piwa "Stella Artois" w ktorej gra masa polskich aktorow (m.in. Zbigniew Zamachowski, Jerzy Rogalski (Plebania), Wojciech Klata (Chlopaki Nie Placza) ) przebranych za ksiezy. Z tego co wiem to reklama nie jest emitowana w polsce (chyba nikt by w polsce nie puscil reklamy ksieza+piwo).

 

reklama jest naprawde dobra STRONA GLOWNA a pozniej Advertising > Ice skating priests

 

enjoy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AburNox

Bardzo potrzebuje link do reklamy fantey (tej z bąbelkami) mzoecie tu napsiac albo przysalc mi an gg, bede abrdzo wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie emitowana jest reklama LEXUSa - motywy "pnących się wiązadeł - neuronów" ŻYWCEM WZOROWANE na motywie z "Katedry". Myślę, że Pan Bagiński może czuć się naprawdę niezwykłą postacią!

Natomiast reszta tej reklamy to kompletna klapa - samochód wygląda jak z szaderem Opacity w Scanline :\ Zabrakło pomysłu i "szlifu" w końcówce, ale początek ładny choć mocno znajomy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Żółw

proszę o linki do niezakazanych reklam, szczególnie zależy mna reklamie pepsi bo kolega mi zachwalał ui niechciał powiedzieć co tam jest:!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o linki do niezakazanych reklam, ... bo kolega mi zachwalał ui niechciał powiedzieć co tam jest:!?

 

ja mogę jedną streścić: Ten pierwszy był pargnieniem, a ten drugi był Sprajtem - pierwszego przejechała ciężarówa, a drugi spadł z wieżowca - mówili, żeby tego nie próbować w domu czy coś...

 

;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe tak ta reklama jest dobra ;)

 

Btw ogladaliscie nowa reklame pedzota ? ;) samochod sie rozklada i sklada w robota i tanczy ... jakbyscie mieli linka do niej a najlepiej do stronki studia ktore to wykonalo bym byl bardzo dzwieczny !

 

 

edit:

 

zeby nie bylo ze sie opierdzielam to zaraz uzyje googlowych skilsow jak cos znajde to sie podziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Btw ogladaliscie nowa reklame pedzota ? ;) samochod sie rozklada i sklada w robota i tanczy ... jakbyscie mieli linka do niej a najlepiej do stronki studia ktore to wykonalo bym byl bardzo dzwieczny !

 

 

edit:

 

zeby nie bylo ze sie opierdzielam to zaraz uzyje googlowych skilsow jak cos znajde to sie podziele

 

szukaj szukaj... to cytronen :] http://uk.download.yahoo.com/ne/fu/oa/eurcncs185030.mpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności