Skocz do zawartości

FOTOGRAFIA: galeria zdjęć


Vorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Heh nie bijcie - pierwszy raz pokazuje swoje pseudo-amatorskie fotki... ;]

 

Sony DSC-P93

Długość ogniskowej: 10mm

Czas naświetlania: 1/1000s

F/6,3

Szybkość ISO: 100

 

chmurki3ul.jpg

 

_______________________________________________

 

EDIT:

 

Sony DSC-P93

Długość ogniskowej: 14mm

Czas naświetlania: 1/640s

F/7,1

Szybkość ISO: 100

 

zakopiec17bp.jpg

 

________________________________________________

 

EDIT2:

 

Sony DSC-P93

Długość ogniskowej: 8mm

Czas naświetlania: 0,77s

F/2,8

Szybkość ISO: 100

 

ognisko6xu.jpg

 

;]

 

_________________________________________________

 

EDIT 3:

 

Sony DSC-P93

Długość ogniskowej: 8mm

Czas naświetlania: 1/8s

F/2,8

Szybkość ISO: 320

 

macro_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kknysza ładne bardzo:D

 

sorki za jakość ale coś mam z aparatem i mi za cholere nie wychoda ostre forki, chyab tzreba będzie optyke pzreczyścić ale przynajmniej macie utrudnienie

ddddd8tj.jpg

 

 

edit:P ten obrazek pzred chwilą to była pomyłka i dałem go pzrez roztargnienie, ale i tak master nie zgadł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweety, jak wchodze na cgtalk , to mi sie wydaje ze wszędzie są Twoje posty . hahahahhaah, wszeeeedzie Tweety :d

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

i oto mi właśnie chodziło :D ale nie przejmuj się. sam sie czasami gubię :)

 

binc: ciekawe. to ściemnienie w prawym rogu jest naturalne czy już w PSie dodałeś?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tweety: na ktorej focie? za mna stalo drzewko moze dlatego, blenda tez dala sporo swiatla z drugiej strony.

btw. 2 wersja troszke wyostrzona (na pelnej dziurze 50 1.8 jednak masli lekko) i zdjalem ten madzentowy posmak nie wiem, chyba lepiej wyglada teraz:)

825339.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzet kochany eosik analog :)

 

te kamienie bez PS'a!!! najazd manulanie obiektywem z zoomem :)

 

11.jpg

 

 

2.jpg

 

 

1.jpg

 

 

 

4.jpg

 

 

5.jpg

 

 

6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tych jeszcze nie :) tutaj normalnie c41, ale kodak BW, jakosc to wina skanu :/, we wtorek bede wywolywal samemu ilforda 100, (niestety 100 :/) no i 400 za niedlugo :) moze bedzie cos fajnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety: Trzaskam sobie ot tak a pozniej zawsze cos sie wymysli :) Tutaj oczywiscie chodzi mi o bezlitosne relacje pokoleniowe. Przejmowanie wzorów zachowań z ojca na syna. Dominacja, przerost autorytetu, odrzucenie go i ponowne, bezwolne, powielenie schematu. Kontekst dewiacji seksualnej jest przypadkowy, chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander: imo nadawało by się na okładkę do książki o takich wzorcach zachowań.

co do kontekstu dewiacji - nie, nie jest przypdakowy. wręcz podkreśla całą scenę dodając pikanterii całej scenie.

 

Masz jeszcze coś ciekawego?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander (mam chwilkę więc:) interesujacy pomysł z zestawieniem fotek w taki sposób, aby tworzyły ciąg 1-2 ramiona, 2-3 tułów; dobre światło ładnie rysujące kształty; ciekawy temat... w zasadzie chwalić i rozpisywać się nad zaletami można by długo, dlatego przjdę do czepiania się :P

tragiczna ramka! wiele praca przez nią traci... na pierwszej fotce zaraz po lewej stronie ramienia widać stemplowanie (lub inny efekt jakiegoś PSucia)... szkoda, że ziarno na wszystkich fotkach nie jest równe (ale to jestem w stanie wybaczyć :) )

masz może jakieś zdjęcia z tej sesji prezentujące scenę z innej perspektywy (rozmieszczenie świateł itp)?

 

binc jeśli chodzi o mnie to pstrykane minoltą Z3 :/ bez dodatków (w corelu lekko poprzestawiałem krzywe)... oświetlenie to halogeny 2x 250W (w najbliższym czasie muszę coś mocnego dokupić); tło to biała ściana

 

kolejne z cyklu TEORIA DESTRUKCJI (niedługo dorobie jeszcze kilka fotek na ten temat, bo mam sporo pomysłów)

łupanie

lupanie_001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

everyman - dzieki za komentarz ciekawy. Twoje zdjecia swietne. Troche gorzej z tym napisem.

 

W zlamaniu otwartym jest ciekawy zabieg w srodkowym kadrze. Najpierw myslalem, ze to blad, bo wzrok ucieka ze srodka w lewo, gdzie jest najwiekszy kontrast. Ale im dluzej patrze tym genialniejsze mi sie to wydaje. Wzrok ciagle spychany jest w lewo tak, ze przejscie do 3 kadru stanowi wrecz wysilek. Czyli dokladnie odtworzenie napiecia, ktore powstaje przy swiadomym lamaniu olowka czy dlugopisu.

 

Co do rozmieszczenia swiatla u mnie to dwa softboxy troche z tylu + styropian z przodu odbijajacy

swiatlo i doswietlajacy troche przod.

ja41.jpg

 

z krzesla robilem, bo statywu zapomnialem

ja39.jpg

 

Na planie fotograf musi pokazac kto tu rzadzi. Inaczej wejda mu na glowe..

ja44.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze tu fotki umieszczacie wiec ja postaram sie nadrobic i wrzucic też jakies moje :) A wiec dzisiaj bedzie mieszanka najlepszych zdieć (według mnie najlepszych) robione mieszanką aparatów :D

 

Zaczne od jeżyka w ogródku :P

jerz1.jpg

To zdjecie o większej rozdzielczosci znajdziecie TUTAJ

 

jerz2.jpg

To zdjecie o większej rozdzielczosci znajdziecie TUTAJ

 

 

A to jest z wakacji na Krecie Jakosc jest nieciekawa bo miałem tylko aparat Q1 juz nawet nie wiem z jakiej to cos było firmy

kret1.jpg

Owiekszej rozdzielczosci mozna pomażyć

 

kret1.jpg

-- || --

 

 

Teraz bedzie seria z róznych pokoleń [czego?? sami sie dowiecie] :)

 

Pokolenie I

pokoleniepierwsze.jpg

To zdjecie o większej rozdzielczosci znajdziecie TUTAJ

 

pokoleniepierwsze2.jpg

To zdjecie o większej rozdzielczosci znajdziecie TUTAJ

 

pokoleniepierwsze3.jpg

To zdjecie o większej rozdzielczosci znajdziecie TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności