Skocz do zawartości

FOTOGRAFIA: galeria zdjęć


Vorek

Rekomendowane odpowiedzi

wywalilem latarnie co mi sie wbila w kadr nawet nie zauwazylem (amatorka)

Hihie tez tak nieraz mam. Wywoluje zdjecie i łocur.a!, przeciez tego tam nie bylo jak pstrykalem;)

 

AGmakonts: chyba nie masz zbyt wielu wrogow(zywych;). Troszke zmarnowales ten temat, na tej fakturze powinienes bardziej swiatlem zgrac, a tu plasko i szaro ale to tylko moje subiektywne zdanie:)

 

Pozdrawiam.

 

1. Fotka spacerowa. "Amores Perros":P

mea6qp.jpg

 

 

2.

 

cieszyn0rq.jpg

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

uczę się sprzętu :] i mam małą propozycję makro zabawy , kiedyś widziałem na jakimś forum foto , ludzie dawali makro różnych przedmiotów (fragmentów) ale takie makro że tylko wprawne oko mogło dostrzec co to , np. róg książki , dziurkę w plastiku (jak się okazało była to tarcza do darta itp. , kto zgadł dawał zdjęcie. Jak są chętni to ostatnia fotka jest zagadnieniem do rozwiązania :)

bla8hc.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

19fl.jpg

------------------------------------------------------------

21vs.jpg

------------------------------------------------------------

44ui.jpg

------------------------------------------------------------

53hx.jpg

 

ZDJĘCIE DO MAKRO ZABAWY

bla9rb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ostatnie kojarzy mi się z pokrowcem na pierścienie makro Pentaxa. tyle, że nie widziałem jeszcze pokrowca z tak przymocowaną przykrywką.

a sam pomysł nowego contestu jest całkiem niezły. dołączam się dziś wieczorem :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za namowa dareg'a postanowilem umiescic kilka zdjec mojego autorstwa. Komentarze mile widziane :)

 

Klasztor na Bielanach @ Kraków

bielany.jpg

 

Kwiatek w moim pokoju :)

kwiatek.jpg

 

Poczatki z aparatem

prysznic.jpg

 

Jedno z moich ulubionych zdjec

siatka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sam pomysł nowego contestu jest całkiem niezły. dołączam się dziś wieczorem :)

kto zgadnie ten daje ;)

 

Te pieniążki i karty spoko, trochę podchodzi pod foto reklamowe, można by wykorzystać w paru projektach :] Ostatnia fotka - kompas / busola ?

 

Pozdrawiam

oczywiście to są zdjęcia przeznaczone pod free stock images czyli macie free prawa do wykorzystania ^^ (dysponuje high-res ;] )

 

Do Vorka lądują gratulacje :) twoja kolej Voruś ;>

 

kompas1ij.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności