Skocz do zawartości

FOTOGRAFIA: galeria zdjęć


Vorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tweety- Aby zrobić dobrą panoramę, musisz wszystkie zdjęcia robić z tą samą wartością przysłony i czasu migawki. W moim "fociaku" do pozostawienia tych samych wartości, używam przycisku AE LOCK (przycisk blokady automatycznej ekspozycji). Nie wiem jaki masz aparat, ale jeśli nie masz tego magicznego guziczka zawsze można ustawić wszystko na manualu.

Ale to tylko taka ciekawostka :)

Aha, jakiego programu używasz do ich łączenia?

 

Może nie są to super piękne zdjęcia, ale mi się podobają.

Mój aparat: Panasonic Lumix FZ30.

 

oko4rs.jpg

Oko

 

kot5zx.jpg

Kot (Helga) :)

 

dzieciol6br.jpg

Dzięcioł w moim ogródku

 

No i jedna panorama którą zrobiłem na obrzeżach mojej mieściny.

http://img356.imageshack.us/img356/9692/panorama29vl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety- Aby zrobić dobrą panoramę, musisz wszystkie zdjęcia robić z tą samą wartością przysłony i czasu migawki. W moim "fociaku" do pozostawienia tych samych wartości, używam przycisku AE LOCK (przycisk blokady automatycznej ekspozycji). Nie wiem jaki masz aparat, ale jeśli nie masz tego magicznego guziczka zawsze można ustawić wszystko na manualu.

Ale to tylko taka ciekawostka :)

Aha, jakiego programu używasz do ich łączenia?

 

hmm... w moim Zenicie jest tylko manual :D

zaś zdjęcia robione były tego samego dnia na tych samych ustawieniach przysłony, czasu naświetlania i czułości filmu. różnica w barwie powtarza się zawsze w lewej części obrazka dlatego że z lewej padało światło zaś ja mam osłonę która rzuciła cień na matówkę :)

do łączenia standardowo PS :]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJKA, mam takie pytanie techniczne raczej, bo dostalem wlasnie aparat, i mam takiego zonka, ze coś mu sprawia, ze przy zmianie przyslony [ minolta dynax5 ] wystepuje error aparata :/ tzn zmienie przyslne i chce robic zdjecie, to migawka sie otwiera, i zamyka dopiero po nacisnieciu off on :/ spotkal sie ktos z takim czyms kiedys?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samael a probowales sie bawic trybami ? tzn bycmoze masz ustawiony priorytet przeslony, co by wyjasnialo tego "errora", oprocz wady fabrycznej tylko to przychodzi mi na mysl.

 

Altus: na oku troszke brak ostrosci przeszkadza, no i cien z prawej troszke szumy uwidocznil niestety:] kotek jest super, GO fajnie wyszla, kadr tez bardzo fajny choc ja bym moze nie obcinal uszu. A dzieciou jak dzieciou :) pzdr

 

zarzucam jeszcze troszke:

416aad8d5-dd19-45fa-9ea6-df20a3bb7463.jpg

-------------------------------

418ff8e79-d060-43ba-80b6-0508a58b5106.jpg

--------------------------------

4613673c2-f7b9-49bd-9da5-cf1b66a39f26.jpg

-------------------

463901ef8-2304-4398-b3da-b174272bbec3.jpg

--------------------------------

47de71c95-ce29-4a7e-ae81-cb11f72a8b97.jpg

 

ps. Czy jest ktos zainteresowany kupnem Nikona f70 lub zamiana na jakiegos EOS`a?:P Kupuje niedlugo canona 20d i nie stac mnie na zaopatrzanie sie w obiektywy do dwoch roznych marek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorek nie na tyle dlugo zebym mial jakas ulubiona klisze, ostatnio jednak przywiazalem sie do B&W kodaka academy, aczkolwiek dalej ciagnie mnie w strone illforda:) Kolor, zalezy - ostatnio bawie sie pozytywami, provia/sensia a jak mnie nie stac to kodaka:) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zvirek-twoją strone śledze od bardzo dawna. b.fajne fotki z wyjątkiem tych najnowszych-widze ze przechodzisz przez okres kiedy to uważa się że poruszone zdjęcią są piękne-to nieprawda i z b.wysokiego poziomu ostatnio zszedłeś do prawie że zerowego :(

szkoda no... ale strone nadal będe regularnie odwiedzał

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowr - bardzo twórcze :)

 

A teraz zdjęcie zrobione przez mojego brata.

Zdjęcie było robione w nocy z użyciem flesza. Obiekty w tle były daleko dlatego błysk do nich nie doszedł. Strasznie mi sie podoba to zdjęcie.

Fuji s7000, niestety robione przy iso 800 i dletego sa takie duze szumy.

woda5ve.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl ciekawy , ale wykonanie mi nie podchodzi ;] moze bardziej expresywnie ? na jakims innym tle :>

dokładnie tak, no i mam wrażenie żes tylko w fotosklepie rgb przekonwertowal na grayscale ;p jesli juz robic czern i biel to z klasą -kontrastem dać ludziom po oczach no nie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności