Skocz do zawartości

FOTOGRAFIA: galeria zdjęć


Vorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dawno tu nie zaglądałem :)

 

Phantom - bardzo ciekawe fotki, zwlaszcza kranik, ciekawie wyszła woda :)

kajtom - świetne, światełko wyszło cudne, nie robiłeś jakiejś dłuższej sesji foto z koleżanką ?;) Co do drugiej serii to świetnie wyszło niebo na 3 fotce.

tweety i pierwsza fotka bardzo ciekawie skomponowana, klimaty industrialne tak ogólnie :)

chmielinka - co było pod tym mikroskopem ?;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phantom: ostatnia fotka raczej nie BW imo sepia lepiej by tutaj wyglądała.

tweety i pierwsza fotka bardzo ciekawie skomponowana

wyjaśniłem już Vorkowi o co chodzi ale może się komuś przyda info:

fotka robiona pod mostem, jest to naturalnie zwężająca się perspektywa kilometrowego mostu a raczej jego przęseł. jakby ktoś chciał znaleźć taki most to jest we wrocku :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phantom - widzę, że dopadła cie deprecha i przybiła Cię do ziemi:-) (wszystkie zdjęcia z perspektywy rozjechanej żaby:-). A na poważnie: Ostatnie jest najlepsze, sam nie wiem dlaczego. Może przez te paski na podłodze i "las" aluminiowych rurek dookoła? (Trochę bym je rozjasnił ale dosłownie ciut... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sor. za oft i ze zasmiecam wam watek, ale na forum pojawilo sie 5 topicow z fotografi i to jeszcze kazdy przyklejony i wszystkie te same tylko rozniace sie miniaturkami. podobnie jest z mm drawing jam. troche to kieprawo wyglada i ogolnie syf sie porobil ;) nie zabardzo sie znam na tym ale wydaje mi sie ze to przez to ze w pierwszym poscie sa te zalaczniki-miniaturki. mozna cos z tym zrobic?:) bo ciezko sie poruszac po forum hehe. z gory dzieki:D

a zeby nie robic totalnego oft to wypowiem sie na temat fotek- fajne sa a szczegolnie podoba mi sie 3 zdjecie phantoma (blisskie spotkanie z tramwajem:) powodzenia w dalszym fotografowaniu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne zdjecia tutaj pokazujecie :). Od dłuższego czasu sam posiadam aparat jednak używam go głównie przy robieniu tekstur. Aczkolwiek jakiś czas temu zobaczyłem niesamowity widok za oknem :). Pierwszy raz w życiu coś takiego widziałem. Chciałbym się z wami podzielić tym zdjęciem :) ten efekt to wynik jakiegoś cudu? :)

 

medres800x6003ip.th.jpg

 

co o tym myślicie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dawno mnie tutaj nie bylo... w ogole dlaczego ten watek jeszcze nie zostal przyklejony??

 

 

 

ostatni wypad do jeleniej

 

28lq.jpg

 

61ay.jpg

 

1035ej.jpg

 

129vt.jpg

 

135uo.jpg

 

Sprzet CANON EOS 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i cyfrowej troszku:

4a48cf4d5-2d1c-484b-aee8-24c9dbd5f3a2.jpg

--------------------------------------------------------------------

485d84842-1f19-4274-9105-5585b206708f.jpg

=======================================================

400096de7-e14c-42ea-b0c3-80aa1020aa9d.jpg

---------------------------------------------------------------------

4884ae8e5-c31b-4e0f-9ae2-7b296af2cdaf.jpg

-------------------------------------------

41be3b0d1-fc6d-4ca7-ab6b-51e8aa6767e7.jpg

-------------------------------------------------------------------------

 

-----------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Binc : Świetne. Lalka podoba mi się najbardziej. Zniekształcenie postaci skrótem perspektywy, para i okno w tle. Świetnie uchwyciłeś atmosferę. Chłód, osamotnienie, izolacja i niepokój. W mojej ocenie działa na wyobraźnię zdecydowanie bardziej niż pozostałe (a to cenię chyba najbardziej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności