Skocz do zawartości

[pojazd] WŁASNY PROJEKT (3)


Kedzior

Rekomendowane odpowiedzi

witam. chciałbym przedstawic ostatni retusz z moich 3 modeli ktore do tej pory wykonałem tak jak poprzednie...kilka miesięcy temu,kiedy zacząłem dziubać w grafice. W tej chwili po prostu szlifuje warsztat i poprawiam to co juz zrobiłem. obiecuje pozniej juz bedzie na nowo i swieżo:)

 

ps. jakby ktos pytal czemu robie poprawki to wrzucam jako pierwszy render model ktory zrobilem kilka miechow temu wlasnie, ponizej upgrade warsztatu i troche przemodelowałem wnętrze.

qqq.jpg

a to nowe...

4.jpg

 

2.jpg

 

1.jpg

 

3.jpg

 

zapraszam do komentowania.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

rendery ładne, ale mam nieco pytań nt. samochodu i materiałów :)

1. czy to ma coś wspólnego ze starą syreną?

2. czy te fotele są wypukłe/miękkie?

3. czy kierowca ma odpowiednią widoczność poczas prowadzenia?

4. czy ten beżowy materiał naprawdę wygląda na skórę?

5. czy tylne lampy wyglądają jak lampy?

jeżeli na większość pytań odpowiedziałeś NIE, powinieneś poprawić swoją syrenę (w czym życzę Ci powodzenia ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszystko naraz. pierwszy obrazek przedstawia to co potrafilem kilka miechow temu, pozostale 4 to co potrafie dzis. Poprawki choc zgadzam sie przydaly by sie w wielu miejscach to juz nie bede robil. kolejny poziom skila bedzie przy kolejnym modelu.

dzieki i pozdrawiam

 

ps. "syrena" bo bylo to na konkurs designforum" nowa syrena"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz RA, pojęcie "ładny/brzydki" jest względne - jeśli forum miałoby działać wg. takich zasad, należałoby zrobić kilka działów na gotowe prace, wg. poziomu. moim zdaniem model jest znacznie powyżej poziomu kilku ostatnio wrzuconych do Galerii projektów, także pod względem staranności wykonania... zauważ też, że dzięki krytyce kolega może podwyższyć sobie poziom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba troche sie mylisz.

Knysha ma wiele racji. Nie chodzi w tym o to by umieszczac tu tylko prace "pro", ale jednak pewne granice przyzwoitosci nalezy zachowac.

 

pozdrawiam

 

jakie granice? powiedz przyzwoicie że ci się nie podoba. jeżeli możesz się wysilić to uzasadnij tą wypowiedź, ale nie pier... takich tekstów o przyzwoitości.

 

koleś nie pokazał czajnika z dofem tylko koncept nad którym zapewne długo pracował. efekt tej pracy może się komuś nie podobać ale wypowiedź Knyshy i RA jest wyjątkowo pozbawiona smokrytycyzmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sans powiedizal i cisza na forum ;) ludzie alez sie czepiacie Kedzior pokazal jak sie mozna rozwinac i czego go krytyka za to spotyka (rym zeby latwiej wpadalo w ucho czy gdzies tam:).. jak dla mnie droga od przypalonego tylniego siedzenia na 1 renderze do moze nie doskonalej vizki ale przynajmniej sie to drogi czyma jest ok.. a ze to pokazuje to tylko moze zainspirowac niezainspirowanych (niech ktos to zapisze o przed chwila ogladalem wiecznego studenta)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upgrade warsztatu jest ale o jakieś 15-20 % :)

fajnie jest widzieć czyjeś concepty przynajmniej widać ze ktoś sie stara ;)

 

szkoda ze jest tu sporo brzydkich krzywizn które myślę dałoby się poprawić to samo jeśli chodzi o sprawy czysto techniczne budowy samochodu - co by sie stało jeśli by dachował ? odp. marmolada z kierowcy by została no chyba ze tylne zagłówki są wzmacniane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja sie jeszcze do tego ustosunkuje...dziekuje że sie pare osob wstawilo za sprawą,tak sprawą nie mną bo ja przezyje;) i szczerze mowiac kazda krytyka dziala na mnie tak ze mam ochote zrobic cos lepszego i na pewno zrobie, ale wielu poczatkujacych (a taki jestem) mozne zwyczajnie poprzestac po paru takich komentarzach.

co jeszcze? no moze zapolmnialem dopisac ze upgrade u mnie nastopil glownie w mobilizacji i checi do skrupulatnego modelowania, bo wnetrze 1 rendera to powyginane boxy, cylindry ,tuby, kule - teraz potrafie przysiąść i troche pracy w to wlozyc i ksztalty troszke bardziej zlozone są a i nad materialami troche posiedzialem.

 

za wszelkie komantarze dziekuje i zapraszam dalej. moze jakies kolejene sugestie juz do samej bryly nadwozia cos nie podoba/podoba.?

 

->sikham: co moge dodac to rownierz nie przemyslalem ramy szyby przedniej:za cienka i zle uksztaltowana,sadze ze zwyczajnie by sie zlozyla i zrownala z kabina przy dachowaniu, ale pomyslalem o takich sprawach pozno .za pozno.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no to teraz ja...uwazam ze nie potrzebnie krytykuje kedziora...tekstami...''ehh ludzie troche samokrytycyzmu'' gdyz uwazamm ze kazdy zeby do czegos dojsc najpierw musi zrobic troche prac ktor beda odgrywac mniejsza role a w czasie pracy nad projektem beda wygladac dobrze....bez urazy tutaj do kedziora...ale wiadome ze jego nastepny model bedzie lepszy od tego...i naprawde nie ma sie czego czepiac i mowic o samokrytycyzmie...wkoncu kazdy z nas sie uczy...a do nauki takich programow potrzeba czasu....i cierpliwosci ktora potem owocuje po pewnym czasie...mnie osobiscie model sie podoba ale tylko w polowie....ma cos w sobie...ale ma tez wiele niedociagniec stylistycznych...np...zalamanie biegnace w gornej czesci karoserii kolo wnetrza auta...według mnie nie powinno sie konczyc w taki sposob czyli przed swiatłami...ale powinno wejsc w nie i przejsc poprzez nie...a potem isc przez tyl...lub poprostu powinno sie pomalu stawac to zalamanie coraz mniej ostre...po za tym szyba nieciekawa...jesli chodzi o ksztalt...nie da sie ukryc...po za tym nie podobaja mi sie nadkola w szczegolnosci na renderze z jasniejszym lakierem...po za tym oceniam twoja pracke na wielki plus w porownaniu do projektu numer 2...a forum jest własnie po to zeby je przedstawiac...pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie koncept nie specjalnie sie podoba, chociaz jest pare elementow ktore przypadly mi do gustu.

to forum chyba ma sluzyc kontruktywnej krytyce i jest ono zarowno dla poczatkujacych jak i zaawansowanych. ci drudzy powinni chyba sluzyc pomoca? nieprawdaz? ;] (widze ze niektorzy zapomnieli o swoich poczatkach :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje, ze z "przyzwoitoscia" troche przesadzilem. Za mocne slowo.

 

Nie oznacza to jednak SansSerif, ze masz odrazu kogos zjechac w ten sposob. Wyrazilem swoja opinie uprzejmie, oczekiwalem wiec takiego samego odbioru. Twoje "pier..." bylo wedlug mnie nie na miejscu. Nie jestem sam na tym forum i moja opinia nie jest jedyna i niepodwazalna. Tak samo jak nie wszyscy musza sie smiac po twoich ironicznych i pelnych sarkazmu wypowiedziach...

 

peter_muler

 

szczerze mowiac kazda krytyka dziala na mnie tak ze mam ochote zrobic cos lepszego i na pewno zrobie
Milo mi to slyszec. Jakby co to pytaj, zawsze chetnie na pytanie odpowiem.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

-- miwt:-> z tym swiatlem to zupelnie nie pomyslalem, teraz widze brak kontynuacji w lini nadwozia,a tak przyokazji to powiem Ci ze szkoda ze DF nie jest tak rozwiniete ogolnie jak max3d forum,(duzo ruchu, duza konkurencja, duzo ludzi na wysokim poziomie) na DF sa nieliczni,wiesz umiejetnosci projektowania samochodow szly by szybicej w gore.no ale nic,trzeba sobie jakos radzic;)

-- Tomur -> bede pamietal

-- MaTRIX -> racja;)

-- RA -> trzymam za slowo

 

dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie granice? powiedz przyzwoicie że ci się nie podoba. jeżeli możesz się wysilić to uzasadnij tą wypowiedź, ale nie pier... takich tekstów o przyzwoitości.

 

koleś nie pokazał czajnika z dofem tylko koncept nad którym zapewne długo pracował. efekt tej pracy może się komuś nie podobać ale wypowiedź Knyshy i RA jest wyjątkowo pozbawiona smokrytycyzmu.

 

Zgadzam sie z Sansem . Odnoszac sie do waszej wypowiedzi rowniez nie powinniscie umieszczac swoich prac bo na wasz poziom i doswiadczenie robicie przyslowiowa "kiche". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy to "O, Cayenne bez dachu". Nawet lakiery pasują :)

Coś dziwnego jest z tyłem. Taka mała klapka a pod nią dach i jakaś przestrzeń bagażowa? No chyba, że to model zawsze otwarty na co wskazywałby brak tylnych szyb.

Fajna druga wersja wnętrza. Chciałbym mieć takie kolory w swoim samochodzie :)

Pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie podoba 4 render, gdyby jeszcze poprawic na nim tylne swiatlo, to wyszlo by wismienicie! Podziwiam ludzi, ktorzy wracają do starych projektów by je odnowić - niektórym by się nie chciało... a tutaj prosze bardzo, chłopak pokazał swoj progresik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności