Skocz do zawartości

Archmodels vol. 11


MaGuu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

http://www.evermotion.org/forum/viewtopic.php?p=81735

 

prace ZED'a z "Pixel must die" - szypkie rendery wiec sorry za jakosc gi - ale tak mialo byc - i moje pytanie do was - ile zarabiacie na 3d i czy z tych pieniedzy macie oryginalne oprogramowanie? skoro jestescie tak znakomitymi grafikami zeby krytykowac innych artystow macie chyba wypasione studio na maxa hehee...

 

ech dzieci dzieci :D

lubie te emocjie jak sie kilku dyletantow od VIZEK wypowiada o modelach :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PENdzel nie denerwoj sie wszystkim nie dogodzisz. Modele nie sa wcale zle , technicznie sa bardzo dobre, niestety w niekotrych sa problemy z grubosciami "materialow" przez co niektore modele traca na wartosci.

 

Male good job nie przejmuj sie niewiernymi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

technicznie sa bardzo dobre
dokładnie. Jeśli idzie o modeling to niema nic do zarzucenia - kwestia gustu jeden woli takie modele do wizek drugi inne - osobiście mi te nie podchodzą - za to te z vol10 były bardzo dobre.

 

Klicek - na dzien dobry zadyma ;)

 

Peter -

modele sa swietne a Zed`a wszyscy tu bóstwia.
A kto to jest ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy... bo ja słyszałem coś o wielkim The.. (aż strach napisać to słowo :) ...tadadadam... Etacie. No to zobaczycie ile tych krytykantów wyśle swoje portfolio do Pendzla...

Qrczę - tak jak w przypadku Sztuki Kopania Bros - pierwszy napisał, że jest beee, a reszta na różny sposób ustosunkowuje się do tego.. Bo widzicie... gdyby zamiast hindusa pierwszego posta napisał Sans i ujął to słowami: "Kilka modeli jest fajnych, ale szkoda, że nie ma ani jednej porządnie wymodelowanej poduszki, czy pościeli" to reszta lizałaby dupę..

ale moja teoria jest taka, ze to monotonia życia zabija ciekawe wnioskowania... blee.. idę spać :) ...tzn. najpierw rzucę okiem na modele z vol. 11 :)

 

PS> Dlaczego komentarze dodane na głównej nei wyświetlają się na forum, a posty z forum wyświetlają się w komentarzach?? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego posta Matiego widze tylko w ostatnich?

 

edit: o, stary bug, ze pierwszego posta na nowej stronie nie widac i cza przepchac

 

"No to zobaczycie ile tych krytykantów wyśle swoje portfolio do Pendzla..."

 

Hurtem, to samo ktore poslali do Platige, Biedronki i Krakstalexu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się tak bardzo starałem napisać coś neutralnego i poprawnego :)

Modele ever nie są złe. One są świetne. W ogóle genialna sprawa z tymi bibliotekami modeli. Jedyne do czego się przyczepiam, podobnie jak przedmówcy to dobór tematyczny poszczególnych modeli. Dlatego nie mogę zrozumieć skąd ta agresja ze strony Evermotion i jakieś urojone ataki. Kilka osób na tym forum zajmuje się profesjonalnie projektowaniem architektonicznym i wizualizacjami i jeżeli im nie odpowiada dobór tematyczny to mogą sobie jedynie ponarzekać, że dla nich jeszcze nie powastała odpowiednia oferta. Ale to dobry znak dla konkurencji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSKICH!!!

Szczerych i tych zazdrosnych!! Hehe, jedno jest pewne evermotion robi furorę pod kardzym względem!!!!!!!!! O samej stronie nie trzeba mówić chyba cały czas dopieszczana, po prostu widać ze robiona z pasją i ze szczerego serca!! A płyty są świetne na pewno są słabsze i te lepsze i bardziej trafione i mniej trafione!! A te głupie gatki są nie na miejscu i bez podstawne!! Taki ten nasz kraj jest porypany, że jak trafi się grupa ludzi, którzy chcą coś wnieść coś nowego i wychodzi im to to ludzie od razu gnoją i rzucają kłody pod nogi!! Po prostu czysta zazdrośc!!Więc Weście się sami wielcy graficy, pseudo artyści,toye do robienia czegoś naprawdę dobrego i miejcie na tyle jaj i zaparci by to pokazać i jeszcze zarobić na tym, to tyle ile myślę na temat tych waszych gadek, że tam żle.,Tu Zarubo, a poduszka zła morze jeszcze dożucie ze zupa za słona!! Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

 

 

PS nie zastanawialiście się nad wydaniem płytki z meblami tylko Zanach projektantów itp. ( meble fostera itp. Sądzę, że uzupełniłyby mała lukę, jeśli chodzi o aktualne wzornictwo) no i czekam na te tektury!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde to środowisko jest naprawdę specyficzne :P.

 

Z reguły firmy ostro się męczą, jakieś marketingi i inne czorty zatrudniają, ocenami jakości trują etc. etc.

 

Tutaj nie dość że potencjalni klienci sami przychodzą i mówią co widzieli by inaczej i jaką drogą warto by iść dalej to jeszcze z tego powodu burdy powstają ;).

 

Dziwnie się na to patrzy :\.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego sie czepiacie i w tym watku.

Wyszedl produkt, kto potrzebuje ten kupi, kto nie ten nie kupi.

Nie wiem o co tu jest sie żreć. Bez sęsu... :)

 

Polskie forum to jakas utopia. Wiekszość tylko bezproduktywnie krzyczy jak by im rodzine zażynali:)

 

Na zdrowie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traitor to ciepłe kluchy ;)

 

edit: Komentowanie komentarzy odnoszących sie do produktu jest objawem skrajnego braku logiki, w przypadku tego posta zreszta też :D. Skupmy się na dyskusji odnoszącej się do samego produktu i tego co komu sie nie podoba a co mu nie leży ;). Może dzięki temu powstanie płytka która dotrze w koncu do "dzieciaków" z max3d (imho majacych wieksze pojęcie o dizajnie niż wiekszość architektów).

w końcu to też jakis target :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"imho majacych wieksze pojęcie o dizajnie niż wiekszość architektów"-peter_muler: serio tak myslisz?chyba nie....jak tak to sie zastanow bo Twoj swiatek jest chyba zamkniety w ścianach samodowartosciowania i waskiej dzialalnosci forumowej-tez imho:Dprodukt jak produkt mozna komentowac,krytykowac,bronic-ale kultury troche-"zaro wnioskow, jak robili kiche tak teraz siegneli dna."-a pamietasz? to chyba Twoje bylo to sra****kowate przedszkole i tez forumiakom tlumaczyles ze nie maja pojecia-tylko Ty je masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu uważam, że płytka skierowana jest do innego odbiorcy niż typowi dziubacze z forum.

 

jeżeli zelceniodawca bierze modele hurtem i pozostawia dowolność w doborze zawartości merytorycznej dla wykonawcy modeli to raczej ciężko tu mówić o jakiejkoliwek strategii, targetowaniu czy celowaniu w cokolwiek :P

 

ale pewnie się mylę jako typowy dziubacz, mozliwe że w usa profesjonaliści robią wizualizacje głównie w inwestycjach z łóżkami piętrowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do petera_mulera: jak juz Ci na pm mowilem musze Cie przeprosic-nie bylo tak jak napisalem w przypadku przedszkola ale jedno wiem na pewno-jestesmy strasznie czuli na punkcie siebie samych a innymi i ich praca czesto pogardzamy-co nie znaczy zeby nie krytykowac ale sa inne slowa-pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności