Skocz do zawartości

Pojazd 3D: MLRS samobiezna wyrzutnia rakietowa


Seba711

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co do tekstur to niewiem czy bede go teksturowal. Jeszcze nigdy nie oteksturowalem czegos by bylo realistyczne. :/

Kuciel -> a Ty nie krakaj, komp musi jeszcze wytrzymac i to sporo.

 

Z tego co widze to sztucznie utrzymuje watek przy zyciu bo wiekszosc to i tak moje posty, wiec kolejny update nie szybko.

Dzieki wszystkim za komentarze.

BYE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak się ciesz, że wogóle ktoś pisze ja w swoim wątku dotyczącym landrovera w wersji wosjkowej mam aż 4 posty hehe no nic zobaczymy jak będzie gdy zrobie update... a co do Twojego modelu to poprostu MISTRZOSTWO !! gratuluje... wygląda super... Powodzenia w dalszej pracy i żeby CI sprzęt wytrzymał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonalem pare detali we wnetrzu loza, luzne przewody ktore sa na bokach beda szly do silownikow. Widze juz jeden blad te przewody mam za cienkie :/ ale render wrzucam po to zeby tylko pokazac jak to bedzie wygladac mniej wiecej. Detale se w bardzo duzym uproszczeniu.

http://img406.imageshack.us/my.php?image=mlrs24ret9yd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tekstur to niewiem czy bede go teksturowal.

 

Ty się nie wygłupiaj i nas tu nie załamuj :) Dałeś radę wymodelować, to teksturki też jakoś pójdą :)

 

p.s. A zrigujesz ją potem, żeby sliderami można było ją obracać i zmieniać nachylenie? A, i żeby drzwi się otwierały? Plosie plosie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szystkich komentujacych ten temat.

 

Oglandam sobie ten model i co kolejny render jestem w szoku. Pojechales sobie z modelingiem. Model zaczyna wygladać bajecznie i jestem bardzo ciekaw jak on bedzie wygladal w calosci.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

Ludzie przecież ten topik umarł pół roku temu po co go odgrzebujecie O_o’ koleś pewnie już dawno zapomniał o tym swoim modelu...

 

no to może sobie teraz przypomni :)

pozdrawiam i życze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po bardzo dlugiej przerwie. Mam teraz dylemat czy dokonczyc tego MLRS-a czy robic cos nowego. Jak sadzicie??

 

Hehehe tyle pracy taki efekt a ty chcesz kończyć nie tu zachodzi chyba jakieś nieporozumienie bo czegoś nie rozumiem.

 

Kończ go jestem ciekawy jak bedzie wygladał cały.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności