Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Leopard


Lukasz2244

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Od takiego znawcy tematu jakim Ty jestes ta pochwala to dla mnie zaszczyt :) dzieki. Co do tekstur to sam wiesz ze u mnie cieko. Boje sie ze zniszcze moj owoc. Nie mam pomyslu jak zrobic by ta tekstura wygladal znacznie lepiej by nie byla tak strasznie matowa i chcialbym choc troszke nioa zblizyc sie do orginalu. NI eiwem jak to zrobic mam :( prosze o pomoc jakies wskazowki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

 

pomyslisz nad wykonczeniem przodu? jezeli mowisz o modelingu to zrobile blad (imo) zaczynajac prace nad texturami, wykoncz model i dopiero zabieraj sie za malowanie... no ale jak wolisz, pisze tylko jak ja robie.

 

przestan sie mazac i testuj rozne pomysly, brak Ci umiejetnosci tak jak i mi kiedy robilem swojego leoparda, tez 'wysiadalem' przy texturach i blotku, ale dalem rade (jak na tamte czasu;) ), przygladaj sie uwaznie jak to wyglada na zdjeciach, rdza, zdrapany metal, jakies osmalenia itd, staraj sie to rozbic na warstwy, przynajmniej ja tak robilem (wyszlo mi wtedy tak: http://www.forum3d.kom-net.pl/f3dbb/post_pics/52328_0.jpg) i robie nadal :) - pozniej dodaj bloto...

 

do dziela i nie rob w tym czasie czegos innego bo mozesz juz do tego projektu w ogole nie wrocic...

 

wiem ze latwo sie mowi a trudniej robi no ale co zrobic

 

powodzenia i czekam na kolejny update

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Mam malego pomysla co do sceny a czy z niego skorzystasz to juz twoja sprawa.

Zrob przykladowo pare budynkow, ruiny gdzieniegdzie budynki sie jeszcze pala ,zniszczona droge na ktorej sa jakies dziury po bombach czy mozdzierzach. I na drodze p[ostaw sowj czolg, zniszcz go troche, jedna gasienica moze byc urwana z ktorejs strony okopcony wglebienia po pociskach a reszta to juz kwestia twojej wyobrazni poprostu niech wyglada to na obraz umarlego powojennego miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności