Skocz do zawartości

Scena 3D: Moja kuchnia


Horus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Material kranu jest poprawiony, ale nie na zamieszczonym renderze :)

Jak swiatlo zmniejsze to mi sie caly róg kuchni zaciemni :/

Wogole przy niektorych ustawieniach jakies zielone pixle mi sie renderowaly, nie mam pojecia czemu.

A co do materialow-moja najwieksza bolaczka, wogole nie wiem co jest czym i jak zrobic zeby bylo dobrze :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

materiał szafek mnie nie przekonuje. te żłobienia powinny być bardziej zaakcentowane. może jakieś delikatne rozmyte odbicie by się przydało?

materiał okapu i kuchenki też nieco dziwny. i to złoto kompletnie mi nie pasuje.

 

przełącznik na ścianie jest za wysoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelacznik jest na takiej wysokosci jak w rzeczywistosci wiec tak zostawie.

Szafki mialy miec z zalozenia nalozony MS, ale jak nakladam to Ray server czy cos takiego sie pluje ze ma za malo pamieci i renderowac nie bedzie ( a plik wymiany ustawilem na 20GB wiec cos slabo :/ )

 

Taka mala prosba z mojej strony: moglby ktos mi stworzyc material kuchenki (tej na blacie, co sie garnki stawia, to co teraz jest szare) i wytlumaczyc jak debilowi dlaczego tak a nie inaczej to ustawil, bo inaczej nie dam sobie z tm rady? :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze jeszcze raz =) Wszystkie obiekty sa w tym miejscu i w takich ksztaltach w jakich sa w rzeczywsitosci (no moze poza stolem i krzeslami, bo takie stare nie od kompletu jeszcze stoja to je zmienilem) dlatego cala geometria zostaje tak jak jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teksturka drewna troszke leży wiem że trudno zrobic by każda była inna ale moze jadnak ci sie uda , nie pasuje mi również tekstuka podłogi lekki bump by sie na nia przydał i jeszcze proporcje tych paneli wydaja sie jakieś dziwne ale może sie myle i wszystko rozmyte proponuje filtrowanie zmienić z area na catmull room chociaz nigdy nie pracowałem w brazilu myśle że jest to możliwe. scenka zapowiada sie świetnie troszke pracy i bedzie super.

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

textura stołu - rozmyta :)

szum w zlewie i za szybami w szawkach :)

piekarnik istenieje ? za czarna szyba nic nie widac

UV blatu jest rozjechane, po za tym takiego ostrego blatu jeszcze nie widziałem w sklepie

thats all to repair

 

a po za tym przyjemnie :)

ładne kolorki dla oka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cortes:

Textura stołu rzeczywiscie rozmyta, co jest dziwne, bo to ta sama textura co na reszcie mebli, z tym samym rozmiarem uvw.

W zlewie szumu nie ma, on jest lekko chropowaty, za szybami rzeczywiscie, ale nie wiem co z tym zrobic, szyby maja wylaczone cast shadows a i tak szum sie robi

Piekarnik-szybka jest przezroczysta,ten sam material co na szafkach ale on jest w srodku czarny.

Co do blatu-nie rozumiem o co chodzi z ostrością. Jesli o kanty, to tak jest w rzeczywistości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności