Skocz do zawartości

Teczka 2D: weedlog


weedlog

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Twoje prace naprawde robia na mnie spore wrazenie. O "spectacularnej" skrobnalem ci w threadzie - super malarska. Drugi obrazek (planetarny) ma swietny klimat i "to cos", ale najbardziej podoba mi sie robot - wypasiony concept - gratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po cholere macales sie z ta skalka, chcac nie chcac troche odciaga wzrok. postac fajna troche plaska, mogles dowalic jeszcze jakies elementy dekoracyjne to by bylo jeszcze lepiej (zawsze milej gdy jest wiecej wyrozniajaego sie detalu). obrazek monochromatyczny ale to juz czepialstwo :)

pracuj pracuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie i klimatycznie

ale pomarudze, że pozy nieco sztywne

- pan po srodku moglby byc bardziej z przodu (przed gorka ) ,pan po prawej jakos najbardziej mi nie lezy (moglby sie obejrzec na pana z minigunem albo co, zeby jakas relacja byla miedzy postaciami ) Moglbys takze zasugerowac na co patrzy bohater.

No ale ekspertem nie jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryjek bez refy mi się nie podoba, bryła jest trochę skopana. JEGO prawa część twarzowa jest za bardzo ścięta chociaż lewa część twarzy sugeruje pewną masywność. Prawe oko (jego) trochę nie tak osadzone. Czaszka odrobinę za niska. Ale oddając Tobie sprawiedliwość widziałem już w życiu takich twarzowców, że gdyby ktoś ich chciał sportretować, to by go zjechali na forum równo, he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja polecę po swojemu czyli w brew trendowi chwalącemu i zgodnie z zasadą że biglebowskiemu się nic nie podoba:)

W praktycznie każdej twojej pracy widać że olewasz rysunek szerokim łukiem a to właśnie nad rysunkiem nie malarstwem powinieneś pracować. W samym malarstwie z kolei z byt często jedziesz pewnym utartym schematem - jakaś mgła z tyłu (jasno) i ciemniejsze kształty z przodu, mocno to zaczyna w manierę wpadać. Co do ostatnich twarzy - przywalasz za mocny walor po zacienionej stronie przez co powstaje wrażenie że jedna strona jest głębiej, topologia facjaty przestaje być symetryczna i tym łatwiej ujawniają się skuchy w rysunku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrafMax, bo m.in. do tego służy to forum? :P (a literówka w portfolio nadal nie poprawiona, chyba, że to taki zabieg artystyczny) ;)

 

Mantraz, skuchy się zdażają... :]

 

BigLebowski, z takim mentorskim tonem powinieneś na ASP wykładać albo na jakimś kolejdżu bo szkoda marnować taki dar.

Pewnie masz rację. Do doskonałości to wiele brakuje temu co robię co parę postów wyżej byłem skłonny podkreślić. Wypunktowałeś moje słabości.

Rysunku nie olewam szerokim łukiem, a nawet wąskim. Poprostu, jak widać, ciągle wiele zostało do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, thx, asp mnie nie interesuje, ale mogę się nie odzywać w tym wątku jeśli masz takie życzenie:)

 

Piszesz w kółko że wiele zostało do zrobienia ale wciąż robisz to samo - malujesz szybciej niż myślisz, nie patrzysz na to co robisz chlodnym okiem i powstają pracki o dużym potencjale ale z podstawowymi błedami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie strzelaj focha, zawsze przyjmuję sensowną krytykę.

 

A co do pisania w kółko, że wiele zostało do zrobienia to napiszę też, że wiele zostało zrobione. Od kiedy zająłem się malowankami bardziej poważnie widzę progres znaczny u siebie ale może się mylę skoro według Ciebie robię ciągle to samo :P.

 

No i wiele zostało jeszcze do zrobienia :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nee, nie wkładaj mi w usta słów których nie powiedziałem;> nigdzie nie napisałem że ciage to samo robisz. Progres jest i to ogromny względem postaci ale i tak mam wrażenie że robisz obrazki zbyt machinalnie, malujesz, zapisujesz i zapominasz zamiast przestudiować to co zrobiłeś żeby wiedzieć jakich błędów unikać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności