Skocz do zawartości

Landing marker


OmeN2501

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rozumiem ze chodzi Ci o sam koncept statku bo tak szczerze mowiac to trudno mi oceniac caly rysunek... Ale jesli chodzi o sam statek to na twoim miejscu zakcetowal bym bardziej "skrzydla" bo teraz wyglada troszeczke zbyt masywnie przynajmniej taki mam w glowie obraz lotniskowca co wynika chyba z ogolnej koncepcji tego rodzaju statkow. Podzielam rowniez opinie hindusa. Co do strony artystycznej to nie mam zadnych zastrzezen i jesli zeczywiscie masz zamiar popracowac nad ta praca to juz niedlugo bedziemy swiadkami czegos naprawde zaje....ego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakcetowal bym bardziej "skrzydla" bo teraz wyglada troszeczke zbyt masywnie

 

heheh, w kosmosie nie ma tlenu, nie wiedziales? skrzydła niepotrzebne, nie ma atmosfery, te prawa fizyki nie działają :D czuje przesyt statkami kosmicznymi, w ogóle ten temat mnie nie kręci, ale praca warta docenienia, podobnie jak inne prace tego autora

 

statek super, fajnie, że taki masywny wygląda troche jak gnat, czyli kość, przód mu się troche rozmywa i ma troche nie posprzątane podspodem, ale to chyba jakieś dymy z dysz :)

 

czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie - bardzo mi sie podoba. Statek super oswietlony, bardzo realnie wpisuje sie w tło. Super wycieniowany. Mysle ze ma odpowiednia ilosc detali. Kadr zdecydowanie slaby - za duzo tego zdjecia chciales pokazac chyba i statek przez to jest za maly. Ksiezyc niepotrzebny - odciaga uwage od statku. To za duzy i zbyt wyrazny obiekt. Konkuruje z centralnym punktem kompozycji. Statek troche wyglada jakby byl przekrzywiony na bok, wiem ze to moze 3 zbieg w perspektywie albo skosy samego statku ale takie sprawia wrazenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności