Skocz do zawartości

Teczka 2D: Mayk ... blllooodyy ... wrzesień 07


lisu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 391
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

over jest spoko i jestem rad ze pojawiaja się uwagi i inne koncepcje. Miałem takiego w WIPach, w podobnych odcieniach, troszke wiecej żółtego było, jednak postawiłem (nie wiem czy słusznie) na bardziej sterylny, martwy klimat.

 

ps. jesli ktoś ma jeszcze opcje na ten rysunek, to overpaint jak najbardziej mołst łelkom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec, bedzie tego, nie zwykłym przeciągać posiedzenia nad jedną rzeczą w nieskończoność, brakuje mi cierpliwości i mam za mało czasu do porealizowania innych pomysłów. Tradycyjnie, mniej kluczowe wipy poszły do rybek.

 

wip8finsmallqm3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayk fajnie wyszło ;) Kolorystyka jest moim zdaniem odpowiednia do tego jaki klimat chciałeś osiągnąć. Kolorki które zapodał maronski są za ciepłe według mnie i mniej do tej pracy pasują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie miej mi tego za złe, ale chcę Ci pokazać, jakie masz możliwości z kombinowaniem przy obrazku, nawet po skończeniu (kompozycja, kolor itp.) Photoshop daje takie możliwości. Tu akurat szybko chciałem dodać pracy troszkę grozy. To nie jest poprawka, a jedynie jedna z innych opcji. Ważne, aby mieć cały czas dystans do roboty. ;) To akurat drastyczny bardzo przykład kombinacji...

 

wip8finsmallqm3tt4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lacedemon - ..ale fajny, podoba mi się. faktycznie mocny, mroczny, ciężki klimat.

 

PS. powtarzam ponownie, nie mam nic przeciwko poprawkom i pokazywaniu tu podmalówek moich pracek (o ile dzieje się to w tym topiku ;) ). Chodzi przecież o wzajemną pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję aktualnie z czymś takim, ogólny zamysł to coś w stylu pokraki siedzacej w pieczarze, wąchającej rózne rzeczy, czego efektem jest spływanie z niej (a konkretnie z dziur pod żebrami) nektaru, z tego co wywąchała.

 

Bede wdzieczny za wszelkie sugestie pomocne w budownie odpowiedniego klimatu (pieczara + perfumeria) :)

 

WIP:

nosek002bx5kk0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo bym wydłużył lekko ręce (szczególnie przedramiona), i wydłużyłbym palce, do tego dałbym większy zoom do postaci, wydaje się taka malutka i szczegóły się gubią, choć trochę większe przybliżenie sporo by dało imho :)

btw jak zwykle ziemia i tło wyszło Ci fantastycznie, powinieneś więcej tworzyć właśnie pejzażyków, teł i innych takich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta perfumeria to jakos z nekroskopem mi sie kojarzy(w sensie pomysł) bo wykonanie jest juz barzdziej bajeczno-s-f owe niźli horrorowe;)

a te dwie zrośnięte ze sobą potworobaby to jak Barker dosłownie:D

Tia...kolor trza by było doszlifować, bo to jeszcze nie "to", więcej głębi poproszę i dramatyzmu;) natomiast pomysł świetny!

pozdrawiam i czekam na Updejt:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :) bardzo to sie zacnie rozwija... dawaj jakies tlo sielankowe i bedzie fajowy rysun. jedna rzecz mnie tylko zastanawia. mianowicie jesli dobrze rozumiem to farmer zestrzelil ten spodek... a skoro go zestrzelil to chyba nie powinien miec juz pocisku w tej bazooce... wiec moze spoko by bylo gdybys bardziej pokazal, ze cala scena dzieje sie zaraz po zestrzeleniu... jakis dym ze spodka i z bazooki moze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tron wyścigowy ... ;)

 

Nogi fakt - kobiece - może obniż łydki

Tron - jak mówię, perspektywa ma zbieg gdzieś 50 metrów pod ziemią, jest niesymetryczny (górne podparcie z lewej nie równa się temu z prawej)

Kompozycja - moje pierwsze wrażenie było takie, że minotaur to ten koleś ocieniony na pierwszym planie, dopiero potem zauważyłem małego rogatego ... Może jak pociągniesz szczegóły, to wyjdzie to bardziej.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności