Skocz do zawartości

Scena 3D: Salon #1


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jednak jak dla mnie troszke nudno i ciut za ciemno, choc ogolnie fajnie i w moim klimacie. czesc rzeczy przynajmniej na 1 rzut oka jest dla mnie niejasna i wymaga dluzszego przygladania sie zeby skumac o co chodzi w daneym elemencie (sufit, schody), ale mozesz zwalic to na moja wrodzona durnowatosc. Chyba bym wolal bez tla za oknem, ale to juz kwestia gustu. Ogolnie sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klatka schodowa z kominkiem powinna być bardziej zintegrowana z wnętrzem, zbędna jest rama (podciąg) i kawłek sciany od szafek (o ile to szafki :) )

nie jestem też przekonany do oswielenia w suficie, nie wpasowuje się skalą w całe wnętrze. powinno być bardziej delikatne albo w drugą stronę, bardziej masywne acz minimlne jak restszta.

mały ten pokój, dlatego sama przestrzeń najlepiej się odbiera na 2 obrazku, ale pod względem wizualnym (jako sam obrazek) 1 najlepszy. swietnie ze zmniejszyłeś kontrast na pierwszym, troche przypomina przez to rendery ma+ z koscioła :)

 

wszystko imho bo obiektywnych zastrzeżeń nie moge znaleść :D

świetne

 

edit: jeden błąd znalazłem, przed kominkiem powinna leżeć szyba albo coś w ten deseń :)

edit2: dobrze byłoby schować listwe maskującą prowadnice żaluzji w GK :D unikaj scinków scian i małych przypadkowych powierzchnii we wnetrzach o tym charakterze.

generalna zasada: projektuj tak by nie dało się już tego upraszczać :D

 

edit3: poprawiłem błyndy bo jakieś buraki mi tu ortografię zarzucają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra , teraz answers :

 

Leru - Dzieki , postaram sie cos z tym zrobic ;] juz myslalem o ogniu wczesniej nawet w wersji dziennej , no ale pomyslimy zobaczymy

 

Chalek - hehe , no widzisz ;] generalnie sam sie troche gubiłem w czasie tego projektu ale tak mi sie przezarł ze poprawiał bym w nieskaczonosc

 

peter_muler - dzieki za porady ;] projektuje jak moge ;> a co do tego "cos w ten deseń pod kominkiem" to fakt , wykladzina sie pobrudzi :>

 

himek - tnx ;] te książki juz narobily mi bigosu w scenie bo przesadzilem z poly :>

 

Sans - :D ktos tu oberwie za kablowanie :>

 

mintrill - dzieki :>

 

edit : poprawilem pisownie bom nie burak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze sprobuj jeszcze zaslonić zaluzje w renderze dziennym jak masz siłę, będzie ładny półmrok :)

btw. czepiam sie jak typowy polak ;)

 

btw. razem z kome osiągneliście już bardzo fajny poziom w projektowaniu, mam zatem pytanie, nie męczy Cię teraz oglądanie okrąglaka-restauracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko tyle: sufit niefajny i uwagi do 3go rendera jak peter_muler - ta rama ze scian zbedna, szczegolnie ten skrawek po prawej.

co do kominka to cos z nim chyba nie tak i nie chodzi o to ze sie dywan pobrudzi. nie zebym byla pewna ale czy mozna go szyba zakrywac? elektryczny na pewno, gazowy chyba tak ale taki na drewno??..hmmm

a wogole to bym zapomniala:) podoba sie , podoba.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. razem z kome osiągneliście już bardzo fajny poziom w projektowaniu, mam zatem pytanie, nie męczy Cię teraz oglądanie okrąglaka-restauracji?

 

z checia dal bym sobie bana za okrągłą restauracje jak i za inne "projekty" ;]

 

staram sie wykreowac własny styl i szlifowac forme , z kome czesto sie buraczymy co ma byc tak i nie tak , oczywiscie jako zapalency :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajno jest. Inwestor hiba jest ze WlohOw. Styl jest typowo alja Italo design, a konkretnej Calligaris. Kamin jest prawdzivyj , chy elektro?

Wiem jak jest trudno zastawicz siebie, popracowacz nad ksiEzkami , detalami dekoru, ruznymi "bzdetami".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajno jest. Inwestor hiba jest ze WlohOw. Styl jest typowo alja Italo design, a konkretnej Calligaris. Kamin jest prawdzivyj , chy elektro?

Wiem jak jest trudno zastawicz siebie, popracowacz nad ksiEzkami , detalami dekoru, ruznymi "bzdetami".

 

hehe. Nie jest to projekt dla inwestora ;] to tylko taki mój mini projekcik , nie jestem Architektem i nie mam o tym pojęcia , jedynie co to kocham wnętrza

 

a piecyk jest normalny , na drzewo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... ale ten widok za oknem... ciągle taki sam mimo innego kąta kamery... :]

aha. podstawka fotela trochę kantowata jest no i przydałoby się coś napisać na grzbietach tych książek.

ogólnie to ładnie... jak na tego badziewnego vraya ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką funkcje użytkową ma to pomieszczenie? biblioteka(czytelnia) ? pokój wypoczynkowy?czy biuro bo do kazdego probuje cos dopasowac i zawsze czegos mi brakuje.a najbardziej lampy przy kanapach .Jak czytasz to najlepiej miec swiatło blisko książki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ładnie wyszło - fajne oświetlenie, design i wogóle - dwie rzeczy tylko mi nie pasują - envi za oknem i to coś pod sufitem - wybacz ale do końca jeszcze nie wiem co to jest ;) gratulacje rekomy i kolejnego ukończonego fajnego projektu.

 

3m sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kreon co to :D

 

bardzo bardzo ładnie, jako obrazki drugi i trzeci najlepsze. jako projekt imo też jest bardzo dobry w swojej prostocie, nie pasuje mi tylko to pod tv ale wiem że trudno zrobić to żeby było ładne. gratulacje, mówiłem że zazdroszcze :>

 

aha, kłody drewna na wierzchu i brak klamek w drzwiach - chyba coś się nie zgadza :D

 

ps1. zapaleńcy eh :)

ps2. to nie ja sprzedałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Bardzo przyjemne wnętrze, lecz troszkę przyciemne jak na takie duże okno. 3 render najbardziej się podoba. Tylko to drewno jest jakieś dziwne, kora przypomina skórę węża :D Możesz mi wyjaśnić jak jest zrobione drugie ujęcie. Chodzi mi o kamerę bo wygląda to jak byś do tego ujęcie ukrył ścianę. Coś za dużo widać. W każdym bądź razie gratulacje z wykonanego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i żeczy które musisz poprawić , nie wiem czy ktoś już pisał , ale :

Plazma pod takim kontem powinna cholernie łapać światło !

fotel przy takiem świetle za okna musi dawać mocniejsze odbicia

wiem zę skura ale przy tym pierwszym renderku musi bardziej

 

materiał drewna perfekto , odbicia jaki i glos jak z fabryki mebli....

przelicz to jaz jeszcze please....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze temat nie przysechł na tyle by pisanie czegoś tutaj zostało potraktowane jak górnictwo odkrywkowe....ogólnie bardzo mi sie podoba wiekszość napisano juz wcześniej...zgadzam sie ze kompozycyjnie nr 1 najlepszy choc moim skromnym zdaniem odrobine za ciemno. I jeszcze coś natury ogólniejszej...ogladam wiekszość twoich pracek ( jesli nie wszystkie) i musze stwierdzic ze zaczynasz być w nich "rozpoznawalny".... potraktuj to jak komplement.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności