Skocz do zawartości

Scena 3D: Wizualizacja – Sypialnia01


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

okno czy nieuwazasz ze okno balkonowe do tak duzego tarasu ....(moze mi sie wydaje ale ta osoba wyglada jakby byla troszezcke daleko )jest zamale i kojazy mi sie z komunistyczna architektora czasow gierkowskich ....chyba ze nielubisz swiatla ??? ....koperek nad poduszkami ??? balbym sie ze mi jakies robale wskacza z tego na twarz...chyba ze sztuczne??? lapka nocna tylko z jednej strony ??niewydaje mi sie ze spisz tam sam ( kobieta z zdjeciu) ..wiec albo ty nieczytasz albo ona...chyba ze sie zmnieniacie...ale jest druga !!!po co? aby przeszkadzala przy otwieraniu okna albo grzebaniu w miskach na slatke ktore sobie leza na polce...no bo niepowiesz ze do czytania lezac na fotelu ( dobra sprawa ) on jest za daleko..no mozna przestawic ..!! polka u podstawy lozka dobra zecz ale chodniczek przeszkadza przy otwieraniu ...chyba ze to atrapa albo sa tam zadko uzywanie zeczy ?? np skarpetki i bielizna:)... powiem tak niejest w moim guscie ..co do wykoniania niemam zarzutow ...czyste sterylne czytelne....wneka nad luzkiem i obrazy to jedyna czesc ktora mi sie podoba ale to kwestia gustu ..niekupije tej sypialni :)...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dla mnie full wypas :), nie będę się niczego czepiać bo nie mam czego :P hehe. Twoje prace mi się bardzo podobają i jakbyś porobił tutoriale różnorodne to by ludzie byli szczęśliwi :). Tak w ogóle to troche jestem nowy na forum i Witam wszystkich :). Tworze sobie również pokoik i zastosowałem opcje w renderze takie jak podałeś bo również używam v-ray'a. Render trwa na drugim kompie więc później pokaże co mi wyszło :P. Wtedy Mariusz może dasz jakieś wskazówki bo na wnętrzach to Ty się znasz :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek G::

drewno to standardowy materiał z maxa Oak jpg dodałem jedynie Reflect RGB 80 80 80 Refl. Glossines 0,85 i Subdivs 25

 

kajtom::

to nieprzeźroczyste szkoło to taki mały trik. Jako teksturę użyłem zdjęcie wyblurowane (rozmyte) w PS. Dodałem do tego Reflect (RGB 60 60 60), Refl. Glossines 0,9 Jest to bardzo prosty materiał a daje złudzenie matowej mocno szarej szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Pracki naprawde super.

Mam pytanko. Do dywanu zapewne dodany jest modyfikator displacement.

Mógłbyś podać jakich mniej wiecej uzyleś wartości??

Próbuje zrobić ale jakoś mi nie wychodzi.Dziękuje z góry za odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przepraszam ,że tak ciągle pytam ale tworze właśnie sypialnie i zatrzymałem się przy tworzeniu przykrycia na łóżko mniej wiecej takie jak w twej wizualizacji.

Z tego co widze to tutaj to przykrycie zrobione jest super i mam pytanko czy mógłbys opisać w skrócie jak stworzyłeś i jak je oteksturowałeś.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakrycie to zapewne robota SimCloth tudzież Reactor'a (SimCloth darmowy, można ściągnąć z maxplugins.de, Reactor wbudowany w max'a). Było już wiele wątków na forum na temat płacht i podobnych rzeczy, poszukaj

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

daymon::

przykrycie bylo zrobione z Planea z dosc duza iloscia segmentow (zeby ladnie sie ukladalo) nastepnie modyfikator UVW Map a dopiero potem plugin SimCloth. Material to standardowy VRayMtl

 

Jarosław Borzuchowski::

z evera to sa zaslonki i zegar reszte to made in Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASY2002 ::

no dobra przyznaje sie :P ze to zdjecie lekko przeobione w PS

 

thorgal::

kwiatek to Xfrog a czerwony listek to zwyczajna tekstura dostarczona byla do tego modelu.

listek ma teksture tiff-a i zeby nie bylo "otoczki" to dodajesz Opacity ta sama teksture (ona ma kanal alpha)

 

Lukasz2244::

co do ustawien to juz bylo predzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kolejna scena którą sobie wymodelowałem - sypialnia (taką bym chciał mieć). Mam nadzieje że tym razem tło za oknem będzie pasowało jeśli nie to będę musiał chyba zrezygnować z grafiki 3D i zabrać się za coś innego :D Jak zwykle Max + Vray. Wszelkie Wasze opinie mile widziane.

 

 

sypialnia40000finall17ex.jpg

 

sypialnia40001finall13oe.jpg

 

sypialnia40002finall18wt.jpg

 

Aranżacja wnętrza genialna. Meble i wszelkie dodatki dobrane niemal idealnie. Patrząc na umieszczona portrety nad łóżkiem wspominam dziecięce lata. Dołożyłabym zabawną, ale stonowaną, klasyczną pościel z animacją Disneya] :)

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na maila dostalem subskrypce tego watku z linkiem do tego postu na poczatku strony. Jak otworzylem to sie zaczalem zastanawialem co to za obrazek, nie pamietam zebym komentowal w takim watku ? Dopiero jak przeczytalem post siwego zwrocilem uwage na date :]. Tak gleboko chyba sie jeszcze nikt nie dokopal ;] Ale trzeba przyznac ze bylo to 8 lat temu a prace Mario wymiataly i nawet dzis moga kon*****c z niektorymi dzisiejszymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności