Skocz do zawartości

Scena 3D: Wieża ciśnień (Wrocław,ul.Wiśniowa)


mkk3a

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

maly update, dorobilem jeszcze rozne bajery na górze. w sumie w jednym miejscu powinien byc napisac "erbaut 19... ileś tam" ale nie wiem czy bedzie on widoczny, a troche szkoda mi polygonow, bo nie mam zbyt dobrego kompa

 

na specjalne życzenie: właczony AA i zwiekszony sampling w GI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tez sie nad tym zastanawialem i szczerze mowiąc - nie wiem.

chyba bede musial sie tam wybrac, zobaczyc w ktorą strone widok jest naprostszy i moze wtedy tez zdecyduje sie zrobic otoczenie w 3d.

choc z drugiej strony, jesli POV to bedzie zwykly czlowieczek, to wlasciwie całe tło to bedzie niebo (wieża ma 62 metry), jedynie kilka px u dołu to bedzą jakies drzewa, domki. wtedy moze uzyje fotki. na razie mam jeszcze troche modelowania przed sobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mkk3a ukradles mi pomysl :P z tym ze ja staram sie o plany tego budyku ::) zeby go zrobic tak jak nalezy :)

bede tu zagladal zeby zobaczyc jak ci to idzie :P

 

a od razu zaklepuje sobie temat kosciola na rogu ulic kruczej i gajowickiej :) jestem na etapie rozmow z ksiedzem o plany kosciola :D zeby pozyczyl bo ma :) ihih :) pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcisz - co prawda nie mam planów z wszystkimi wymiarami, ale mam dużo dobrych fotek i kilka obrazów i danych technicznych, więc proporcje na pewno są dobre.

Co do tego kościoła - bardzo fajny, kiedyś mieszkałem w tamtej okolicy (między Zaporoską, Gajowicką i Żelazną). Skombinowałes juz te plany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny temat, zawsze ten obiekt mi sie bardzo podobał.

W sumie to można go strzelić w jakiejś zupełnie innej scenerii, dawno temu widziałem gdzieś fotomontaż, tam ta wieża stała na plaży i wyglądało to ciekawie... przynajmniej te 6-7lat temu mi sie podobało:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virk - o! :) byłoby milo. moze zagadaj do mnie na gg. takie plany byłyby bardzo pomocne, bo na razie robie wszystko z fotek.

 

maras - na razie planuję nie zmieniać scenerii. jeszcze nie wiem jaki bedzie ostateczny kadr, ale otoczenie z grubsza tez chcialbym zrobić w 3d a przy tym sie nie narobić, wiec pewnie będzie to widok w kierunku północno zachodnim (kierunek coś pomiędzy skrzyżowaniem Slężej z Wisniowej oraz stadionem).

jakbys gdzies dorwał ten fotomontaż, to pokaż go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam z zapartym tchem

miesiąc temu powiedziałem sobie że tę wieżę musze wymodelować (uncle też widze planował). w/g mnie to jeden z piękniejszych budynków we Wrocku so przed tobą poważne zadanie. 3mam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkańcy Wrocławia pilnie przyglądają sie postępom w pracach.

Jak zepsujesz mój ulubiony budynek to kulka z farbą w tył głowy i do dołka'

 

 

edit: bardzo mi sie podoba model - render poprawisz of course

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikSar - no jasne ze poprawie. swiatlo na kazdym renderze to oczywiscie prowizorka. na razie skupiam sie tylko na modelingu.

 

mrkrzysiek - no jeszcze troche zostało. w sumie ciezko ocenic, ale mysle, ze jestem gdzieś w polowie (samej wiezy - jeszcze nie wiem jak bede robił otoczenie).

 

nielot007 - thx

 

javor - szanuje swojego kompa i uzyje tylko bumpa ;)

nie wiem jak bedzie z dachowkami. recznie ukladać to troche niewdzieczna robota, a mam tez watpliwosci, ze displace sie dobrze do tego nada. no ale do dachówek jeszcze daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Fajna budowla... Ciekawe jak bedzie sie prezentowac jak skonczysz? PS... Moze mi ktos powiedziec jak wlaczyc w Vray ten pasek info na dole? Uzywam Vray od miesiecy, ale pojecia nie mam gdzie sie to wlacza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności