Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Ocean myth"


KoMic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

z ta lania to jest tak, ze mam 2 wersje tego modelu, jedna z ta lania na dziobie, druga bez. zreszta sami zobaczcie

 

na tym ja sie wzorowalem

http://www.zaglowce.ow.pl/historyczne/golden_hind/goldenhind.html

 

oraz wersja 2

http://www.historicships.com/TALLSHIPS/Mamoli/GoldenHindMV30.htm

 

problemem jest wlasciwie ten text.

..."w czasie podróży dokonano bowiem w wyglądzie okrętu pewnych zmian, mających upodobnić go do jednostki handlowej"...

 

i tak wlasciwie nie jestem pewien co dokladnie robic i jak malowac, ale postanowilem sie trzymac jednej z wersji

jesli chodzi o poklad to zmienie obviously:]

 

PS, prawdopodobnie ta 2 wersja jest pozniejsza, poniewaz brak tam furt dzialowych na dolnym pokladzie za to jest wiecej na pokladzie gornym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balem sie momentu gdy dojdziesz do olinowania.. te wszystkie brasy, srasy, i gordingi:P Ciezko jest rozkminic te wszystkie bloczki. Widze jednak ze swietnie sobie radzisz.

powodzenia, mnie tam narazie wszystko sie podoba:D:D poklad moze rzeczywiscie mozna poprawic, ale czy bedzie go w ogole widac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoMic -> myślę, że w pewnym stopniu możesz dać liny, którze w rzeczywistości byłyby potrzebne jak piąte koło u wozu. Nie zawsze trzeba się tak mocno trzymać rzeczywistości, tymbardziej, że chodzi o efekt, a przyspieszyłbyś pracę w pewnym stopniu. Nie chciałbym abyś nie zdążył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaze zdaze, dont łory, mam juz prawie statek jeszczze tylko duperele, zalozmy ten tydzien na lajbe, pozniej zrobie scene wode, nastepnie potwora a nakoniec wszytko pokleje: ], bitwa trwa chyba conajmniej do polowy lutego, wiec jest jesczze sporo czasu, napewno do tego czasu uda mi sie zdziergac cos, co moglo by wystartowac w jednej lini z innymi po nominacje...

pozdrawiam

 

EDIT:]

witam ponownie, chyba zakonczylem go linowac: ]

 

PS Hindus--> zarys mam , wlasciwie mam niedlugo go pokaze: ]

011a1kt.jpg

011b7nd.jpg

011c2hc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, -Ukash- -->tak jak pisalem nie chcialbym mieszac wersji, co do czasu i jego nadmiaru mam go tak samo malo jak wy, 24h/dobe : ], ale jak juz sie znajde przed kompem, to zamiast wlaczac gierki czy czegos tam to odpalam maxy: ] hehe. heheheheeh zreszta kumu ja tu mowie, pewnie robie jak wiekszosc: ].

co do czapy hehe to zmienie jak znajde chwile wolnego: P

pozdrawiam,

PS koncept calosci mam, osmiornica pewnie niedlugo, a teraz musze sie nauczyc realflow: \, chyba ze zna ktos jakis zajefajny plugs do robienia fotoreal ocean water: ], zastanawiam sie nad dreamscape, ale nie jestem pewiennn, chyba ze ma ktos jakas super niezdzieralna texturke to tez bym prosil: ]

pozdrawiam.: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

zwoduj go - jestem ciekawy jk to będzie wyglądało :)

Teksturki git, tylko powinieneś je trochę przybrudzić - teraz wygląda jak eksponat z muzeum w sporym pomniejszeniu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master Kiełbaster-->hehe czyli zrobic go w 3x wiekszej rozdzialce>? hehe bo nie wiem jak go zwiekszyc w tym kadrze: ], powiem nawet wiecej bedzie jesczze mniejszy bo z lewej strony musi sie zmiescic jesczze kalamarnica

Predator, miwt-->thx: ]

OK no to tak w kadrze chce miec,

1.wode wpol kamery tak jak teraz,

2.tafle oceanu

3. 1 statek : p

4. 1 kalamarnice: ]

5. marynarze na pokladzie

6. jeden marynarz w powietrzu(w mackach kalamarnicy)

7. jeden zazywajacy kapieli w towarzystwie baczki

8. N I E S P O D Z I A N K A: ] o ktorej juz kiedys wspomnialem, cos co dopelni mitycznosc sceny hehehehehe.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morbid Karbid--> heheheeheheh racja, wielkie dzieki, zupelnie nie zwrocilem na to uwagi: ], hehe a kierunek wiatru nieproblem ustalic po kierunku ulozenia zagli: ]

_kuba_--> nie no co tyyy, faldki sa obowiazkowe heheehehehe, : ]

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

potwor bedzie, pewnie jesczzze dzis sie za niego zabiore.

aaaaa na razie skromniutki up, pomalowalem zagle i dorobilem kilka dupereli ktorych wczesniej nie bylo z roznych wzgledow. zostala mi tylko kotwica, chyba tylko to hehe, pozdro

0146wv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Badyl--> no, nie wiem nie wiem, hmmmmm

Paul_PL--> hehe rozwaze koncepcje: ]

Siegmar--> masz racje, ale jednak bede sie staral 2d wykozystac tylko do textor i do niewielkiego podrasowania postprodukcyjnego, co niezmienia faktu to czesci podwodnej napewno zaangazuje PSa: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

siuper ta łudka :) , taka prawidziwa (szczegolnie kolory). a co do kierunku wiatru to nie jestem taki pewny czy zagle w 100% wskazuja na to z ktorej wieje. Pewnie jak ktos sie na tym zna to pozna ale laik, z tego co wiem statki takie nie plywaj tylko i wylacznie z wiatrem, moze przeciez z boku wiac a on bedzie doginal prosto, dobrze mysle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ehhh sesja mnie zabija, jesczze jej nie ma ale caly ten bałagan zwiazany z zakonczeniem semstru jest masakryczny,ale nie oznacza to ze calkowicie osiadlem na laurach, powoli pracuje nad potworem i i i jest zle, kiepsko mi idzie ta kalamarnica, powaznym problemem jest zrobienie macek, niestac mnie na zrobienie ich modelem bo wychodzi wtedy okolo 50k poly, prubowalem roznych technik ale ciagle bezskutecznie ostatecznie chyba zostane przy displace, moze jak sie troche to wszytko uspokoi to moj squid bedzie na tyle wmalowany aby nadawal sie do pokazania: ] ,pozdro dla tych co sie niepoddaja: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... System Eliminacji Studentów Jest Aktywny. Jest to lekko mówiąc "drażniące", mi się już skończyły zaliczenia i jeszcze 2 egzamy mam przed sobą :), ale pociesz się - w czasie sesji jest wolne - uczyć się można o jednej porze, a modelować o innej.

Dlatego dawaj tego kalmara - forumowicze na pewno Ci coś doradzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko gdyby nie takielunek(liny). Zrób je tak jak są na prawdziwej fregacie, bo teraz napewno nie jest to tak jak w rzeczywistosci wyglada olinowanie. W ostatniej bitwie też zrobiłem takiego zonka, zobacz sobie mój temat -> "Bitwa Morska". Tych bloczków dałeś od cholery, a tam sa może ze 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Badyl ma racje to jest galeonik: ]

pozatym, co do linek to znow odnosze do referek zamieszczonych powyzej, kilka postow wczesniej. oto one, osobiscie wydaje mi sie ze jest ich wystarczajaco, a nawet troche za malo: ]

http://www.thelib.com/gallery/albums/userpics/Golden%20Hind%201a.jpg

http://www.filibustieri.net/archivio/progetti/golden_hind/golden_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam hehe, nie nic nie sprzedawalem, sesja mnei wykonczyla, ehhhh, ale staram sie powoli podzwignac i zaczac cos robic, lecz lupelni emi nie idzie wpienia mnie to wszytko, nie moge sobie poradzic z ta kalamarnica, a ringowanie jest nudne wolne i beznadziejnie mi idzie: \

wrzucam dorobek ostatniego miesiaca, heheeheh wiele tego nie bedzie, : ]

 

PS obrazki sa male aby nie bylo widac bledow, heheehehehe: ]

0016my.jpg

0037nc.jpg

0026hv1.jpg

s008a0cv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności