Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2006


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pain LOL wydawalo mi sie ze wygladasz zupelnie inaczej :O oł szit tak jak ktos wspominal gdybym Cie spotkal w ciemnym zaułku to serio bałbym sie :>

 

Z twarzy to wygladasz mi na takiego wiesz ... zawadiake ;) przyznaj sie dziesionujesz kolesi w wawie ! LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pain - e! łysy, łysy :D :D

hehe, i jeszcze ten zimny wzrok - shit, nie chciałbym Ciebie spotkać w ciemnym zaułku :)

Wierz mi - nie chciałbyś mnie spotkać w "ciemnym zaułku" ;D hehe

A co do włosów - no to niestety: Bozia dała i Bozia zabrała ;) hehe

eh Ania, Ania...

prawdziwi faceci nie uciekają, prawdziwi faceci wycofują się by się przegrupować ;)

Myśle że to raczej kwestia rozsądku ;]

Pain LOL wydawalo mi sie ze wygladasz zupelnie inaczej :O oł szit tak jak ktos wspominal gdybym Cie spotkal w ciemnym zaułku to serio bałbym sie :>

Z twarzy to wygladasz mi na takiego wiesz ... zawadiake ;) przyznaj sie dziesionujesz kolesi w wawie ! LOL

Wystarczy, że powiem iż z dresiarzami nie mam jakoś kłopotu ;). Cóż, jak to ktoś kiedyś zauważył pewną oczywistość: nikt nie wybiera swojego wyglądu :p Tak na prawde jestem niezwykle spokojnym człowiekiem :]

Badyl => Czadowa fryzura :)

Kuciel => Yo Bro ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hk> Ona chyba nie to miała na myśli :P

 

Btw. że tak nieskromnie zapytam: Gdzie podział się el Ninjo i jego foty?? :D Te z podróży poślubvnej też obejrzymy?? :D Ekhm, ekhm.. no i druhnę chciałbym zobaczyć, bo.. a nie ważne dlaczego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto napisał, że ja to posiadam?? Czy ja na zdjęciu mam minę właściciela Viper'a?

Zresztą pamiętam, że kilka lat temu było w kraju kilka Viper'ów. I co zawieszenie ma do dróg? Już widziałem na polskich drogach porsche, mustangi i inne podobne pojazdy. Trzeba mieć chęci i kasę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.T.O.R.M. kupić może i chce ale pytanie czy za tyle ile moge dać ty będziesz chciał sprzedać ;P

daj zdjęcia z przodu, boku, środka, silnika, wnętrza i nagraj mp3 jak chodzi silnik to sobie popatrze chociaż ;)))

 

-edit-

S.T.O.R.M. ale wkręcasz porządnych ludzi ;)

co do zawieszenie to w niektórych miejscach po tych upałach to powstały takie koleiny że można takim niskopodłogowcem w pewnym momencie zawisnąć nad jezdnią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia mam ale na każdym jestem ja:D A mp3 z odgłosem silnika można znaleźć na Sieci. Ponadto obstrykałem sobie aparatem także model RT/10 więc fotek jest sporo:) Jak na razie to sobie mogę popatrzeć na moje modele na półce:(

 

EDIT:

Koleiny powstały tylko w niektórych miejscach:) Nie mam jak udowodnić ale za oknem widzę właśnie na parkingu Jaguara XK. Zawieszenie nisko nad jezdnią więc jakoś się da jeździć takimi brykami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności