Skocz do zawartości

Silver Award : Train interior/exterior


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sans hindus--> buahahaha :D

chyba interiory juz nie przecietne?? :)

przeciętne. w dzisiejszych czasach samo ustawienie renderera już nie budzi emocji ;)

 

sith jest artystą, studiuje na asp, więc oczekiwania są dużo większe. te rendery wyglądają jak kiepskie foty bez większej wartości estetycznej (kompozycja, światło, kolor, etc).

 

to duży projekt (wizualizacja), dużo ujęć, fotorealizm z montażem w naturalnym otoczeniu raczej nigdy nie wychodzi dobrze przy takiej skali projektu bo zawsze brakuje czasu na dopracowanie poszczególnych obrazków.

 

a design pociągu... z zewnątrz, w jednolitym kolorze... ujdzie w tłumie. w końcu w polsce wygrywa się przetargi dając cenę 3 razy niższą niż np niemcy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie SansSerif ma, ładniejsze tramwaje mają we francji. A za 10 lat tego typu pociągi poprostu zastąpią stare pkp'ki. Czy to dobrze. Wsumie pewnie wózki - podwozie wezmą z jakiegoś starego expresu. :/

 

W samym projekcie pochwalił bym tylko kible, reszta to gorsza wersja Szybkiej Koleji Miejskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się design tego pociągu, kawał dobrej roboty w SolidWorks .Sithlord ,szkoda że nie dostałeś oryginalnej wersji projektów w solidzie ,sam byś sobie wyeksportował modele wg. własnego uznania .Niema nawet problemu z importem projektów solidworks w forme nurbs w 3dsmax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za 10 lat tego typu pociągi poprostu zastąpią stare pkp'ki

 

centralnie nie wierzę :D

 

nawet nowiutki BWE to ta sama kolejka tylko ma blachy wyprostowane i pomalowane, tyle że wagony niemieckie. te diesle jeszcze długo nam posłużą :D

 

-------------------------------------

 

Lis - na pociągach nie ma pseudo graffiti :> chyba że na towarówkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu dorzuciłbym 90% ścian pomazanych naszym polskim pseudo grafitti. I szyby trzeba jeszcze porysować. To tak dla dyrektora PKP. Żeby się oswoił z tym jak to cudeńko będzie wyglądało po 1 miesiącu :-)

 

Wiem, że mój komentarz nic nie znaczy, ale mimo wszystko kłaniam się uniżenie i składam hołd. Oby kiedyś Pan Bóg pozwolił osiągnąć mi taki poziom!

To pisałem ja Lis. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nos na Ślasku to momy takie bany.I to jest prawdziwo sztuka i design.Anie jakies tam kolorowe bajobongo.:dwa paski i liter biołej farby:)) Proponuja ci

podgladnąć prawdziwych mistrzów designu

a poważnie to : kłaniam sie w pas, nawet wy-pas:) piekna robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodze sobie dzis na stronke pkp sprawdzic rozklad i patrze baner "zobacz nowe pociagi" mysle sobie hmm... gdzie ja to widzialem:) i odrazu przypomnialo mi sie max3d.pl :) piekna robota sith_LORD :P jestem Ci dozgonnie wdzieczny ze takie pociagi beda jezdzic po naszych polskich torach:D gratuluje wygranego przetargu.

ps. tomeg: u nas jest jakas starsza wersja chyba albo demo tych waszych tramwaji:) pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyc ciekawe, nie powiem. Watpie czy takie pociagi wprowadza do obiegu - zaraz znajdzie sie jakas banda debili ze sprajami i pomaze jakies bazgroly, ktore nazwie 'dzielem sztuki' :/. Smutne ale prawdziwe.

Wykonanie na +4/6 imo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności