Skocz do zawartości

Piękna i bestia - "Queen and pet"


weedlog

Rekomendowane odpowiedzi

No przecież gdybyś ją troszkę wodą pochlapał to nic złego by się nie stało ;) Chociaż dużą wilgotność powietrza daj :P Mnie w niej jedynie facjata się nie podoba bo jest zwyczajnie nieatrakcyjna. Zrób cukierkową buźkę i będzie ślicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak chcesz cukierkowo, to powinna mieć mniej wyraźne rysy i mniej szczegółów. Rysy bardziej zaokrąglone. Zbyt żółta twarz - dodaj minimalne rumieńce i zaczerwień nosek. Usta za ostre - popracuj nad spulchnieniem i rozmyciem ich lekko. Znajdź zdjęcia Marusi z "czterech pancernych" :). Teraz to ona taka troche bitch jest. cukierkowo i z pazurkiem: http://mattdixon.co.uk/g02.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech bedzie spocona!! Bo to bitwa - ciezki sprzet nosi, duze zmeczenie. posklejane kosmyki wlosow na szyji i twarzy, ubranie przyklejone do ciala, wilgotne, wrecz przezroczyste miejscami :P

 

I powaga ta panienka nie jest dobra. Tak sztywno jest na tym obrazku ze zupelnie nie pasuje. Odpocznij dzien, obejrzyj nowe odcinki 24 (bo sie wlasnie 5 sezon zaczal) i sproboj do niej przysiasc raz jeszcze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie spocona o taaak Omen trafiłeś w samo sedno. Dużo potu i mokre ciasno opinające jej lubieżne ciało ciuszki. xD

 

Wiaterek mógłby podwiewać jej kruciutką spódniczkę tak żeby było widać śnieżnobiałe majteczki... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna i bryka. Mogłaby byc bardziej spocona albo chlapnij ją wodą, a majteczki. Co z tobą człowieku ;)

No właśnie. Przecież od oceanu mogłaby ją jakaś bryza zwilżyć (jak ja lubię to słowo xD).

Swoją drogą to jakieś takie nie Twoje - nie ta technika i warsztat. Co się z Tobą dzieje? :D Mimo to pyszczek dziuni słodki. =P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zbyt zstatycznie ta panienka stoi... Zmienil bym jej poze na cos dynamicznego. skok w bok lub coś tego typu ;) Albo najlepiej ucieczka przed potworem i skok w kamere... Przynajmniej zobaczyli byśmy twarz pięknej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ale jakos dynamiczna scene można by było zmontować.. Ten ruski robot mógłby z tej "macki" atakować w strone kamery a baba robiłaby unik...

W tej chwili to ja sie nie dopatruje w niej piekności ;] bardziej jakiegoś cyborka z diodami we włosach ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w/g mnie zdecydowanie lepsza jest poza nr 2 - bardzo dynamiczna , choć mogłaby być jeszcze bardziej naprężona i "spięta" do skoku

No wlasnie ;)

 

Poza tym możnaby było wprowadzić podwójną akcje co też rozpędzi obrazek tzn... Np prawą reką kobitka strzela w potwora a lewą manewruje mieczem zeby nie trafila ją macka... - te takie wychodzące od potwora ostrza wymienilbym na macki podobne do tych co ma dr. Ocrobus ze spidermana ;)

 

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo spoko, dawaj dalej.

 

Mam kilka uwag i nawet zrobilem sobie na probe podmalowke, ale nie wysle Ci jej, tylko powiem co i jak, zebys rozwiazanie sam znalazl.

 

Przede wszystkim jest plasko i monochromatycznie. Plasko, bo brakuje perspektywy powietrznej, brakuje planow. Tyl moglby byc bardziej rozmyty, moglbys wprowadzic lekka "mgle", czyli postac miesza sie w swoich dalszych czesciach z tlem, cienie nie sa czarne, a brzegi lekko rozmyte. Lapy sa juz konstrastowe i daja wrazenie zblizenia.

 

Brzydal imho powinien byc bardziej zimny, metalowy. Ostrza sa gorace, a imho moglyby byc zimne jak lod. Dodaloby im twardosci i bezwzglednosci. Wiecej zimnych barw dla kontrastu tez chetnie bym obaczyl.

 

Wzrok skupia sie nie tam gdzie trzeba, bo na lewej stronie, na jasnych pazurach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadam się Reanimo.

 

Ten pazur po lewej jest na próbę, prawię całego robota chce wykonać podobnie, czyli metalicznie, wtedy wzrok będzie się na nim prawdopodobnie kupiał :]

 

Obecnie mam wątpliwości czy te czerwienie i żółć z tyłu to na pewno dobry pomysł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności