Skocz do zawartości

anty zima festiwal i inne prpjekty


Rekomendowane odpowiedzi

ot taki bezwartosciowy plakacik, zaczalem go robic pol roku temu, potem mial sie nie odbyc a przedwczoraj nagle kazali mi go skonczyc:)

na koniec wielkie dzieki anathosowi i leanderowi, duzo ich propozycji tu zawarłem:)

281338.jpg

 

 

przy okazji dam jeszcze projekt gazetki(doczekala sie wydruku w 20 egzemplarzach:P-

 

thr.jpg

 

i moje 2 szablony

liskula.jpg

zajac.jpg

szablony przedstawiajace lisa kule i generalala Jozefa Zajaczka. IllustratorCS + kawalek plastiku + spray. Dodam, ze na moim osiedlu sa ulice im. obydwu tych panów.

 

i logo dla fundacji charytatywnej

logo.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chmura obok chmurki z tekstem najlepsza jest.

logo ładniejsze w czarno białym,wali po mordzie, a to kolorowe "miśkuje" za bardzo po oczach, dla mnie jak "nielogo".Szablon zajaczka ,bardzo mi sie podoba,uszy szczególnie.

layout do gazetki średni.

podsumowując, pomysły świeże i do niczego nie podobne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz we mnie fana kolegaalku.

lis kula jest genialny. napisy beznadziejne, ale sam lisek mistrzostwo swiata.

reszta tez na poziomie. brakuje w tym wszystkim takiego doprojektowania do konca, w sensie ze masz super pomysly na poziomie plastycznym ale jeszcze nie do konca na projektowym, ale to jest do nauczenia. a nauka z tego co widze to ci bardzo szybko idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miwt, Pablonardo, nogood, Scatmax, jaras, woznkt noi i leru oczywiscie:)- dzieki:)

kannu- jak przyjemna to dobrze, szczerze sie przyznam, ze nie znam zadnego z tych zespołów:p Gitarzyszta (czy basisita) jednego z nich chodzi do mojej szkoly, wiec ma po znajmosci.

smart- wiele osob mi zwracalo uwage na to kolorwe logo, prawdopodobnie tylko wersja czarno biala bedzie w uzyciu. Wiem, ze troche jak nie logo, ale takie byly wymagania, zeby to takie dla dzieci było:)

kengi- no, ciesza mnie bardzo slowa pochwaly z twoich ust:p do fonta od lisa masz racje, fatalny jest. co do doprektoywaniai kompozycji to mam z tym problem, ale walcze:)

leander-z czcionka tez masz racje, bo nawet nie szukałem tylko dałem standartowy myriad z illustratora:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz podziekowania dla wszystich:)

 

miesiekhc- sprostowanie, pisalem, ze w zyciu nie slyszalem jak graja te zespoly, nie slucham takiej muzyki wlasciwie:p Organizator nakazał mi dac te podpisy (pierwotnie mialy byc rownie wielkie co nazywy i w nawiasach obok tychze nazw)

 

muzzy- chodisz tam do szkoly? z tego co widze w profilu to masz 20 lat, a tam podstawowka jest:p mieszkam na tej ulicy:) chyba, ze mowisz o elektroniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności