Skocz do zawartości

reputacja ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no niby mam 10 pktów ale nie pokazuje mi w tym miejscu co rowr pokazał (tego screena)

chyba że w panelu uzytkownika pokazuje tylko z ostatnich np. 2 albo 3 dni

 

ale i tak mimo wszystko THX bo chociaz liczbe pktów moge sprawdzic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby mam 10 pktów ale nie pokazuje mi w tym miejscu co rowr pokazał (tego screena)

chyba że w panelu uzytkownika pokazuje tylko z ostatnich np. 2 albo 3 dni

 

ale i tak mimo wszystko THX bo chociaz liczbe pktów moge sprawdzic ;)

bo to jest w panelu uzytkownika na glownej stronie a te tematy to byly moje ostatnie odwiedzone watki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam!!

ja mam 22 nie chce sie chwalic :D

ale nie otym chcialem

powinno byc od kogo i za co i powinno byc takie cos ze nie wolno dawac wiecej niz 1 (albo iles to mozna ustalic) pozytyw/negatyw gdyz jak np. ktos zrobi cos zajefajnego np. jakis super tutorial to setki osob beda dawac punkty i kolo bedzie mial ich tysiac za tylko jeden tutek :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie to chyba jest jeszcze zrabane bo mozna pewnie dawac po wieksza ilosc punktow na jedna ocene ...powinno byc tak ze na jedna ocene powinien przypadac jeden punkt i tak by bylo najlepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda chyba tak, że przyznaje sie jeden punkt za wątek, którego ocena dotyczy. Nie można dawać więcej ocen niz jedną za wątek, bo się nie da. Innymi słowy za dobry tutek albo pracę user może zgarnąć od każdego dobrą ocenę. Wazne kryterium: wkład w rozwój forum. Uważam, ze reputacja powinna byc wyłączona w dziale wolnych dyskusji.

I faktycznie, ja nie wiem, za co dostałem te 5 punktów, jesli nie zostały one wyjaśnione. Wolałbym anonimowych punktów nie dostawać, bo nie wiem, czy ktoś mnie po prostu lubi, zakochał się, czy mi liże extrude.

Proponuję, by uniemożliwić wstawienie nieuzasadnionych punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie wiem, czy ktoś mnie po prostu lubi, zakochał się, czy mi liże extrude

buehehehehehe. leże i kwicze :D :D

z mojej strony propozycja np: trójsopniowej skali: decydujesz się na przyznanie komuś punkta: wybierz czy za 1 czy za 2 czy za 3 punkty (1- jest oki, 2-nieźle ale trochę zakręcone, 3- wspaniały opis, bardzo pomocny!!), wybiezr czy negatyw czy pozytyw, napisz za co.

poza tym powinno się wiedzieć za który post bo jeśli dostnę pozytywa za Speed Modelling albo Caustic Contest to nie wiem czy za model czy za mini tutka którego tam zamieściłem :]

 

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweety ma dobry pomysł, tylko to z kolei grozi zbytnim szafowaniem punktacją, ale cóż... wolność zawsze wiąże sie z odpowiedzialnościa za własne czyny, w tym - punktowanie na forum.

Przyznaję, ze warto również umieścic obok oceny np. ikonkę pod którą byłby link do postu, za który została wystawiona ocena.

No i oczywiście wprowadzenie ilości przyznawanych punktów musi odbic sie na progach, ale spodziewam się, że moderacja sama to zauważy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja racja te punkty powinny byc tylko w jakis waznych sytuacjach za jakas pomoc za tuty i ogolnie za wklad albo za jakis wulgaryzmy obrazanie

ale nie powinny byc za oceny prac takie jest moje zdanie dam ci plusa bo zrobiles ladna prace albo minusa bo z mojej pracy polales

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee hemmm czy mozna dostac komenta a nie dostac punktu ???bo ja juz tak mam 2 :) ikonka przy nich jest żólta...[hehe mam juz pomaranczowa ,zielona i zolta...jak pokemony.... zlap je wszystkie :D]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, szkoda że nie można przeglądać punktów innych. Wtedy wiedziało by się co to za koleś ;)

 

Co do dyskusji za co punkty - to imo bez sensu robić sobie sztywne regóły - że tylko za tutka, a za posta nie itp. Jak ktoś mi napisze w odpowiedzi kawał tekstu z odpowiedzią na pytanie to należy mu się punkt. Tak samo na niektórych wipach można nauczyć się więcej (bo wszystko jest objaśnione) niż na niejednym tutku. Więc nie usztywniajmy sobie regół, bo punkty za tutki były już przyznawane przez moderatorów. Teraz sami możemy je przyznawać :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Maly update.

 

Leander przeedytował moj post dotyczacy "how to" do reputacji. Dopisal bo jak i gdzie mozna przegladac komentarze i sprawdzac od kogo/ilosc punktow.

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=24398

 

Co do punktow - nie beda jawne dla innych, aby nie korcilo. Jest jednak pewien sposob na sprawdzenie reputacji.

 

Na liscie uzytkownikow mozna sortowac wg reputacji:

http://www.max3d.pl/forum/memberlist.php?&order=DESC&sort=reputation&pp=30

 

Jak widac bigleb u wielu z Was ma duzo plusów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy że nikt Ci nie pisał za co dostałeś punkty.

Też uważam że powinien byc obowiązek pisania za co się punkty przyznaje.

 

Zdaje się też że ilość punktów zależy też od długości wątku z którego zostały przyznane, np. za speedpaint można sporo dostać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Zalezne jest to od punktow jakie sie posiada. Osoba z duza iloscia punktow posiada "wieksza moc".

 

Tomek: jeszcze nie dostales komentarza zadnego. Kazdy zaczynal od 10 punktow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności