Skocz do zawartości

Serial animowany 3d - WIRTULANDIA


Pawel Lipka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W imieniu calego zespolu chcialbym zaprosic Was do obejrzenia strony naszej produkcji animowanej "Wirtulandia"

przy czym zaznaczam,ze stronka jest dedykowana dla dzieci wiec mysle,ze bardziej zainteresuja Was same fragmenty filmu. Podaje bezposredniego linka do jednego z nich(reszte mozna obejrzec wybierajac nazwe z listy w prawym dolnym rogu - dzial MAGICZNE LUSTRO).

 

Link: http://ww6.tvp.pl/5665,20060118292199.strona

 

Link do strony glownej: http://www.wirtulandia.tvp.pl

 

 

INFO: Wirtulandia to produkcja wykonywana dla TVP1. Serial powstaje w tempie jednego 22-minutowego odcinka co dwa tygodnie. Mam nadzieje,ze tlumaczy to wystarczajaco jego ogolny poziom

Jest to jedyna taka produkcja w Polsce i robimy wszystko zeby sie rozwijac. Ostatnio powstaly zupelnie nowe scenografie, na dosc wysokim poziomie. Niestety uzyjemy ich dopiero w nastepnej serii.

 

Aktualnie przy serialu pracuja:

 

Animatorzy:

Monika Szyszuk

Blazej Andrzejewski

Mikolaj Krawcow

Wojtek Wojcik

Pawel Jasinki

 

Technical director:

Michal Iwaszko

 

Rezyseria i montaz:

Pawel Lipka

 

Muzyka:

 

Bartek Kedzierski

Pawel Lipka

 

 

 

Pozdrawiam i milego ogladania/jazdy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heh no spoko to wyszlo wszystko. ladnie zanimowane bez zadnych zgrzytow. Dzieciaki beda w niebo wziete. O ktorej tvp ma zapiar to poszczac??

 

:D kto wstaje w sobote o 8.30?? THCx za info AB sam bym sie niedopatrzyl...moze sie zmusze jutro zeby podniesc lba o wschodzie slonca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle nieźle, takie dziecko na to patrzy, i myśli... "ooo, jaka fajna bajeczka" ... pare lat puźniej... " ooo, jaka fajna grafa..." jeszcze pare lat puźniej... " zrobił bym lepsze..." .... :)) Pozdro dla wsysztkich młodych grafików ;]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz to widziełm chyba z 2lata temu, wstałem se o 4nad ranem aby dokoniczyc , chyba GTA :D, a o 6po skoniczeniu gry zostawiłem se redka i polazłem do tego &&&& TV grata :D, no jak usłyszałem ze mozna PieC niby wygrac to se pomyslałem czy by im nie zrobic "loda" ;)

---

Ale szczegułowa "biografia" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rzucilo mnie na kolana. mimo to gratulacje.

 

Dobrym pomysłem jest zrobienie dłoni niepołączonych z resztą ciała. Pewnie łatwiej jest je animowac i nie ma problemu z rigiema ani łokciami. To samo jesli chodzi o nogi.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

asbalze wreszcie obejzalem ta bajeczke :) dobrze ze sream byl na stronce bo nigdy bym nie przeskoczyl tego czasu emisji :) powiem ci ze przyjemnie to wyglada, moze i texturki/modele nie jakies niewiadomojakwypasione ale oglnie bajeczki daja rade, fajne kadry i cos sie dzieje, mojemu dziecku nie bal bym sie tego puscic :) jak dla mnie to lepsze to od wircacych sie postaci z tej nowej polskiej szopki... salonu czy jakos tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności