Skocz do zawartości

Pojazd 3D: tankietka TKS


Rekomendowane odpowiedzi

Po dłuższej przerwie postanowiłem sie przypomniec. Potraktujcie to jako prackę w ramach rekonwalescencji..przypominam sobie jak sie modeluje w maxie po tym szpitalu....oto efekty dotychczasowej pracy: tankietka TKS z 20 mm działkiem...póki co brakuje sporo detali sa w produkcji...gasiory i szpeje różne na pancerzu... Widze ze Valery tez ją robi w wersji z CKm...moze mini bitwa?:) pozdrawiam wszystkich

Kliment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cześć, model fajny. Co do tekstur to sie nie wypowiadam. Natomiast jakiś czas temu robiłem czołg i mam dobrą rade co do shaderka, wrzuć model do sceny z ustawionym hdri i (jeśli korzystasz z vray'a) to zrób dla (prawie) wszystkich elementów materiał z relfect na R:22 G:22 B: 22 oraz ref glossiness na ok. 0,7. Efekt będzie napewno o wiele lepszy a i jaki prosty do wykonania :)

 

Poniżej w linku jest efekt jakiego sie powinieneś spodziewać :)

http://img117.imageshack.us/img117/4271/czoolg6zy.jpg

Jak sie pobawisz to napewno wykombinujesz coś lepszego.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny TKsik. Ale naprawde warto chyba poprawić tekstury/Unwrap, bo imho model w tym właśnie elemencie traci. Oczywiście wiem że to zadanie na koniec, więc nie będe więcej marudził ;) Tak czy inaczej gratuluje dobrej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, własciwie faze modelowania mozna uznać za zakończoną....zostały dosłownie 3 rzeczy...łom i łopata na przednim pancerzu i jakiś uchwyt na prawym boku.Góra i tył skończone. tak jak mówiłem za mapowanie dopiero sie wezmę, maping i texturki które widac teraz jest są do wymiany. Będzie i unwarp spoko spoko:D

tks21.jpg

tks22.jpg

tks23.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne :) ale wydaje mi się że ładniej by było gdybyś wrzucił sam model bo te texturki go trochę psują. ten model zasługuje na znacznie lepsze :)

 

aha mogłbyś dać siatke tego górnego, obracanego wizjera? bo za holere nie moge go zrobić, ciągle siatka mi sie kopie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności