Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Auto


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tył jak od Subaru :D

 

Ten spojler jest z "wiejskiego tuningu"... po pierwsze nie może on być tak łączony z karoserią.. daj rowki do tego!..

 

nie będę oryginalny:

WIĘCEJ CHAMFER!!

 

popzdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie powiem, Koleś jest mobilny ,na forum widze tylko ego prace jakies głowy czy baseny czy auta ;P Tak Dalej stary a będzie z Ciebie dobry Grafik :)) no a przynajmnieij bardzo mobilny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak oceniacie moją pracę jak na wiek? (mam 13 lat)

jaaa, dałes na forum 3 rendery i w kazdym pytasz jak oceniamy prace na twój wiek !! nie wystarczylo by w jednym spytac jaki jest mój poziom itp ?

+

sorry dałeś 4 rendery !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak dareg zajmuje sie grafą od jakiegos roku i takze mysle ze jak na dwa lata pracy to slabo troche

 

EDIT: I daj więcej chamferow......Co kolwiek to znaczy (musze wreszcie jakis tutek 3dsmaxowy przeczytac bo ten chamfer nie daje mi spokoju:D:D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wnetrza. chcesz zeby je oceniac, ale nie wiele co je widac, a z tego co widze to czy jest tam cos jeszcze procz kierownicy, siedzen i glosnikow z tylu ( jesli sa to glosniki wogole )? wnetrze raczej slabe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych zlych renderow nawet nie widac, te strony na republice sa ablokowane... ehhh, pozatem piszesz za duzo i bez konkretow, pisz juz jak dajesz jakis update a jak nie to edytuj stare posty. No nie wiem, zrob cos z tymi renderami bo chetnie bym zobaczyl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, kola sa wspaniale. Jak i caly model. Swoja droga widac duzy postep w modelingu porownujac twoja prace z bitwy z przed roku z ta fura. Nazwales ja jakos? Aaaa teraz jeszcze zobaczylem, ekstrawaganckie polozenie klocka hamulcowego, kosmos. Szkoda ze kompresja troche zniszczyla model...

 

...No gdzie, JA bym ironizowal?! Nie no bez zartow...

 

EDIT:

http://www.cg-cars.com/forum/showthread.php?t=1260&page=2 a ja mam 14 lat, hurrra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie plastelinowo. Słabe materiały i dużo drobnych błędów.

 

I jeszcze mała sprawa. Już w czterech (chyba) wątkach piszesz

a jak oceniacie moją pracę jak na wiek? (mam 13 lat)

3D zajmuje się

To troche irytujące; kogo obchodzi ile sie tym zajmujesz. A i tak nie masz sie czym chwalić :P A zamiast robić kilka słabych modeli z jeszcze gorszymi materiałami zrób jedną rzecz, a porządnie. To nie sztuka rozpocząc 10 wątków i w każdym pisać post pod postem (zamiast edytować poprzedniego). To ci sławy nie przyniesie. To zwykłe zaśmiecanie forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności