Skocz do zawartości

3 Turniej Paintballowy we Wrocławiu


piksar

Kiedy powinien odbyć się 3 Turniej Paintballowy we Wrocławiu?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy powinien odbyć się 3 Turniej Paintballowy we Wrocławiu?

    • 3 czerwca 2006
    • 10 czerwca 2006
    • 17 czerwca 2006
    • 24 czerwca 2006
      0
    • 1 lipca 2006
      0
    • 8 lipca 2006
    • 15 lipca 2006
    • 22 lipca 2006
    • 29 lipca 2006


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 302
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

I kolejna lista:

 

mkk3a

hcpiter3d i Junior (jeśli termin ok 17 czerwca)

nielot007

rowr

NicoN_

Barcisz (+ pare osób)

chveti (+ 2 osoby)

Vorek

AGmakonts (jeszcze zobaczy)

kliment (jeśli health=100%)

Shalivan

Knysha

RA (+ 1 osoba)

tweety (może ściągnę kilku znajomych)

misiekhc (+ 10 osób!!)

maras (byle było w lipcu)

 

Knysha: nawet nie wiesz jak pieknie wygląda nasz Dworzec Głównyw nocy. spodoba ci się tak bardzo, że zostaniesz na pewno na 3 noce :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie jest pięknie....misiek wyjedzie z ekipą i będzie monopolistą xD

Mam nadzieję że faktycznie tyle osób będzie.Tym razem wezmę koszulkę na autografy :D

 

Pozdrawiam.

 

[+]

 

i tak dorobiłem się 3000 posta - jeszcze 1k i mam moda:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejna lista Walecznych Pikselków

 

mkk3a

hcpiter3d i Junior (jeśli termin ok 17 czerwca)

nielot007

rowr

NicoN_

Barcisz (+ pare osób)

chveti (+ 2 osoby)

Vorek

AGmakonts (jeszcze zobaczy ok. 25% szans)

kliment (jeśli health=100%)

Shalivan (+ min 1os.)

Knysha

RA (+ 1 osoba)

tweety (może ściągnę kilku znajomych)

misiekhc (+ 10 osób!!)

maras (byle było w lipcu)

Super_OkO (jeśli bedzie wtedy we wro)

eax (po 16 lipca)

 

heh. tak mi wpadło do głowy: będziemy na Polygonie więc podzielimy się na vertexy i będziemy się weldować w grupy :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej tweety ty nie masz co robić ? weź sobie postów nie nabijaj ;P i zrób w pierwszym poście te liste i ją aktualizuj bo śmieciszb;)

 

EDIT: a rozmawiałem z kumplem i powiedział że on poprostu wpisał w google paintball i na jakiejś "głównej stronie paintbalu" pisało że są quady dostępne do zabawy.

Dopytywałem się go ale powiedział że zapomniał :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogole pomysl na organizowanie tego w czerwcu, to jakas porazka. czesc konczy jeszcze rok szkolny, inni rok akademicki - 16. dopiero zaczyna sie sesja...

poza tym 10-17 VI chyba jade chyba do Jastarni.

ale z tego co widze, to praktycznie wszyscy są za terminami lipcowymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak... z tego co widzę to raczej lipcowe terminy wygrają.

Vorek: już za późno. zweldowaliśmy się z rowrem pamiętnego popołudnia w empiku ;)

 

panowie! ponieważ czasu coraz mniej prosiłbym o deklarację do powiedzmy połowy czerwca (15.06.2006) kto jedzie i ilu nas będzie, cobym mógł wreszcie załatwić sprzęt (zarezerwuję kilka markerów więcej).

 

poza tym już teraz mniej więcej wytyczam plan bojowy:

poligon zarezerwujuę mniej więcej tak jak w Gliwicach czyli pomiędzy 12 a 14 byśmy zaczęli walkę. część z Was która jest spoza Wro, będzie musiała sobie wykombinowac dojazd PKP i znaleźć w miarę tanie bilety.

 

powiedzmy około 9:00 byśmy sie zebrali wszyscy z Wrocławia (na rynku pod sławetnym pręgierzem) i współnie pomaszerowali na PKP odebrać resztę.

jak już wszyscy by sie zjechali wskoczylibyśmy gdzieś coś zjeść a potem pojachali na poligon.

najprawdopodobniej wezmę jednak poligon zaraz we wrocku coby na transporcie nie przesadzić i w miarę krótko jechać a długo się bawić.

podejrzewam że kulki starczą nam mniejw ięcej na tyle samo czasu czyli ok. 18 byśmy się zwinęli i wpadli do jakiejś knajpy. postaram się o rezerwację stolików w Altanie czy Mleczarni.

pytanie tylko jak macie z dojazdem. najlepiej by było, żebyście zjechali się wszyscy mniej więcej na 10-11 na PKP cobyśmy zdążyli i zjeść i dojechać na poligon.

 

aha: punkt docelowy dla jazdy pociągiem nazywa się Dworzec Główny więc nie zróbcie się w jajo i nie wysiądzcie za wcześnie albo za późno ;)

 

przypominam o rzeczach na zmianę; weźcie buty, spodnie (długie lub krótkie - zależy od pogody), koszulkę, jakieś skarpety czy co tam macie.

wygodnie (i zawsze trochę bezpieczniej jest) jak ktoś ma ze sobą jakąs chustkę czy czapkę. długowłosym przypominam o zabraniu czegoś pod co upchnęli by swoje kudełki :D

dla tych co nie byli mówię: tak naprawdę najbardziej boli jak się człowiek wywali gdzieś na kamieniach. uderzenie kuleczką wystrzeloną z ok. 2m poczujecie jak chlaśnięcie drewaniną linijką w udo. lekki ból i po strachu.

wiem bo żem dostał całą serię :D

jeśli będzie ciepło (a mam taką nadzieję) to weźcie też jakieś hektolitry wody co by uzupełnic jej straty w organiźmie.

 

tyle reguł. reszta to free-for-all :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tych co nie byli mówię: tak naprawdę najbardziej boli jak się człowiek wywali gdzieś na kamieniach. uderzenie kuleczką wystrzeloną z ok. 2m poczujecie jak chlaśnięcie drewaniną linijką w udo. lekki ból i po strachu.

wiem bo żem dostał całą serię :D

:D

tweety powinienes odwrotnie postraszyc ich :D

ja powiem ze zalezy gdzie dostaniesz, jak dostalem w miejsce gdzie jest cienka skora i kosc nie daleko to myslaem ze sie ****** z bolu :D ale ogolnie nie boli ;)

ofcourse ja bede :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jeśli mi jakieś Unijne szkolenia nie zamieszają to bardzo chciałbym się przyłączyć. Jak posiedzimy do 17 , albo załatwimy noclegi tego 15, to jeszcze zrobię urodzinki :D:D:D:D (17 lipca normalnie , ale może małe przesunięcie będzie cool). no i wezmę jeszcze hellhounda żeby było yeszcze fayniej :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda nie wiem co to ten "hellhound" ale oki :D witam w ekipie

 

 

Nowa lista chętnych na walkę na Polygonie:

 

mkk3a

hcpiter3d i Junior (jeśli termin ok 17 czerwca)

nielot007

rowr

NicoN_

Barcisz (+ pare osób)

chveti (+ 2 osoby)

Vorek

AGmakonts (jeszcze zobaczy ok. 25% szans)

kliment (jeśli health=100%)

Shalivan (+ min 1os.)

Knysha

RA (+ 1 osoba)

tweety (może ściągnę kilku znajomych)

misiekhc (+ 10 osób!!)

maras (byle było w lipcu)

Super_OkO (jeśli bedzie wtedy we wro)

eax (po 16 lipca)

Jim mee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 90% będę samochodem więc co do godziny nie będzie problemu. Z Tychów będzie może do 4 osób oprócz mnie i rodzinki :D (np. slim pewnie będzie z kolegą. Pani fotograf pewnie również , może inni tyscy userzy.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w związku z tym jak prezentuje się stan sondy na 3 dni przed zakończeniem:

 

d570008c281c7f49.jpg

 

i nie przewiduję jakiegoś posopolitego ruszenia i zmiany terminu, rezerwuję sprzęt i knajpę na 15 lipca. ze względu na dojazdy i chęć ograniczenia kosztów do niezbędnego minimum, rezerwacja będzie dotyczyć poligonu leśnego we Wrocławiu:

 

1. Bartoszowice/Wojnow

Pole mieszczące się we Wrocławiu, w okolicach Biskupina za śluzą Bartoszowicką: Dojazd liniami autobusowymi: 115, 118. Dla klientów zmotoryzowanych, parking w pobliżu pola. Obszar pokryty jest zróżnicowanym lasem - cienkie, gęste drzewka i krzaki stanowią doskonałą osłonę przed wzrokiem przeciwnika, pozwalają na organizowanie skutecznych zasadzek. Grube drzewa umożliwiają wymianę ognia zza solidnej osłony. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na całym terenie gry znajdują się umocnienia ziemne, okopy i przeszkody w postaci nierówności terenu. Poniżej zamieszczamy mapkę ułatwiającą dotarcie na miejsce zabawy.

tn_lokopzone.jpg

 

Przypominam co organizator napisał mi w mailu:

 

Witam,

Rozumiem, że jest to spotkanie dla osób prywatnych, mogę zaproponować co następuje:

 

Paintball:

 

Opłata startowa (marker, maska, gaz, 150 kul) - 50 zł.

Ubranie moro -10 zł.

Każde następne 100 kul – 15 zł.

 

Rezerwacja:

 

Dany termin rezerwuję po uiszczeniu zaliczki w wysokości 200 zł. Transport rezerwuję po informacji minimum na tydzień przed ustalonym terminem imprezy.

 

 

Powyższe ceny są cenami brutto, zawierającymi podatek VAT.

 

Pozdrawiam serdecznie

Jarosław Ćwirzeń

Goodpaint

 

Jeśli są jakieś propozcyje to nadal czekam bo sprzęt rezerwuję na poczatku czerwca :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc:

deklaracje proszę składać do 10 czerwca. zamówię oczywiście więcej markerów niż będzie osób, ale muszę znać jakąś stałą liczbę ilu nas pojedzie.

 

tak więc prosze o treściwą deklarację: kto i z kim ewentualnie jedzie.

co do wpłaty organizacyjnej to jeszcze zobaczymy jak to będzie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

moje szanse zmalaly do 51%(czyli wieksze:D) gdyzmozliwe ze wtedy bede na wakacjach :)

wiec narazie 51% :(

ale do 10 czerwca sie zdeklaruje choc czemu tak wczesniej przeciez dopiero jest 15lipca ponad misiac przed?? :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że wątek trochę przysycha więc odświeżam :)

 

a więc:

 

osoby chętne na zlot:

 

mkk3a

hcpiter3d i Junior (????)

nielot007

rowr

NicoN_

Barcisz (+ pare osób)

chveti (+ 2 osoby)

Vorek

AGmakonts

kliment (jeśli health=100%)

Shalivan (+ min 1os.)

Knysha

tweety (może ściągnę kilku znajomych)

misiekhc (+ 10 osób!!)

maras (byle było w lipcu)

Super_OkO (jeśli bedzie wtedy we wro)

Jim mee

piksar

 

osoby z osobami towarzyszącymi proszę o wysłanie do mnie PMa (albo pisanie tutaj) ile ich weźmiecie ze sobą (nie wiem ile markerów mogę rezerwować).

 

poza tym info:

 

termin 15 lipca: zlot ropoczynamy ok godziny 10-11 (zjemy coś na mieście) a poligon zarezerwuję na ok. 13-14 (tak, żebyśmy mogli bez przeszkód spokojnie dojechac na miejsce).

po bitwie wbijamy do jakiejś knajpki (prawdopodobnie Altana) gdzie wypijemy za czyjeś zwycięstwo :)

 

i tak jak w gliwicach: zabrać ze sobą: spodnie, koszulkę, bluże do przebrania. drugie buty (WAŻNE)! nie wiem jak będzie z pogodą dlatego na wszelki wypadek weźcie i krótkie i długie spodenki.

obowiązkowo (zwłaszcza jak będzie gorąco) przyda się na poligonie woda.

reszta wyposażenia (chusty, ochraniacze na łokcie, rękawiczki szturmowe, lasery, pejcze czy kajdanki z futerkiem) według waszego uznania.

 

na poligon pojedziemy tramwajem. ceny biletów to 1-1.5 zł (w zależności gdzie kupione. kasa za paintball wiadoma.

 

jeśli ktoś chce zwiedzić dodatkowo jakąś część wrocławia - poznac jego historię, kulturę obyczaje etc. to niech przyjedzie kiedy indziej. to będzie szybki tour de breslau więc nie liczcie, że zwiedzicie cokolwiek :D

 

aha: zwolennicy Mental Ray'a mają zniżkę: -50% ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lista apdejtowana:

 

mkk3a

hcpiter3d i Junior

nielot007

rowr

NicoN_

Barcisz (+ pare osób)

chveti (+ 2 osoby)

Vorek

AGmakonts

kliment (jeśli health=100%)

Shalivan (+ min 1os.)

Knysha

tweety (może ściągnę kilku znajomych)

misiekhc (+ 10 osób!!)

maras (byle było w lipcu)

Super_OkO (jeśli bedzie wtedy we wro)

Jim mee

piksar

slim_sandman

 

chvet: lol. jak ty polubisz Mentala to ja chyba do zakonu pójdę :D

 

Pozdrawiam

 

[++]

slim: witam w ekipie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. no to taki dżołk jest ;) tak naprawdę pokrywacie 35% :P

 

uaktualnionalista chętnych:

 

 

mkk3a

hcpiter3d i Junior

nielot007

rowr

NicoN_

Barcisz (+ pare osób)

chveti (+ 2 osoby)

Vorek

AGmakonts

kliment (jeśli health=100%)

Shalivan (+ min 1os.)

Knysha (25%)

tweety (może ściągnę kilku znajomych)

misiekhc (+ 10 osób!!)

maras (byle było w lipcu)

Super_OkO (jeśli bedzie wtedy we wro)

Jim mee

piksar

slim_sandman

razor

 

razor: witam w ekipie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shalivan, no bylo planowanie na poczatku, teraz juz nie jest pewna ekipa, wyjazdy, praca itp. ale na pewno kilku ludzi ze mna bedzie, chociaz calkiem mozliwe, ze jednak ze spora gormadka sie pojawie:)

 

tweety, po likendzie dokladnie napisze ilu ludzi ode mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc po małych wiliczeniach wyszło mi, że od nas (max3d.pl) pojedzie 20osób plus znajomi co razem daje w przybliżeniu 32 osoby.

heh. nawet nie wiem czy tyle mają markerów. musze napisac do nich meila :]

 

misiekhc: spoko. zarezerwuję więcej niż jest teraz (np: 40 markerów). ale o liste chetnych i tak bym poprosił :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności