Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Me-262 A-1a


FF

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!!

jedno mi sie nie podoba, co mnie bardzo razi !! :) to rogi wszystkich blach(??)

gdyz zostaja takie malutkie punkty czarne (gdyz nie sa ostr odpowiednio) az sie nie chce na to patrzec

ale po za tym to zajbi****, pokaz siatke :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasza upragnona siatka. Mało widać ale jest i wiecej nie daje:D

me_15.jpg

me_14.jpg

I normalnie:

me_13.jpg

I wyjaśnienie sprawy blueprintów. Biore je z tzw. monografii a wyglądają tak:

me_16.jpg

EDIT: Uzywam Brazila a światło to jeden directional i skylight w ustawieniach renderera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, druga siateczka to dopiero jest ładna ;)

w tym Twoim czałym Brazilu nie ma takiego materiału, ze renderuje normalny materiał i krawedzie zaznacza na jakis kolor? bo w v-rayu jest :D

ew. pokaz screen z viewportu, juz to bedzie lepsze (oczywiscie bez MS)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatka będzie ładna... kiedyś:P Tak na poważnie to jak zrobie skrzydła. A teraz część ogonowa. Poprawiam te zaokrąglenia kantach (na stateczniku poziomym juz nie ma):

me178gu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z pierwszego planu usunał ten samolot zrobil np. 3 w szyku, jeden z przodu 2 z tylu po bokach,z widoku jaki masz teraz powiedzmy. Pierwszy w takej pozie jak ten na drugim planie, a 2 nastepne zaczynajace robic ten sam manewr z opoznieniem rzecz jasna. A poza tym fajny modelik i scenka też fajna się zapowiada. Te niby-rozmycie nawet nieźle wyglada z samolotami nad chmurami, efekt to ps? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncepcja bardzo fajna, jeszcze tylko głowa pilota odwrócona w kierunku pierwszego samolotu, ja też bym jeszcze w tle dał jakieś kropki czy coś takiego, symbolizujace jakis box B-17, i że Messery zawracaja w ich kierunku...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam spore watpliwości co do kompozycji. Rozumie że twój me to obiekt skupienia, zainteresowania. Powinien być cały w kadrze. Nie przejmuj się tym że drugi me będzie mniejszy. Tym lepiej bo stanie się tłem a nie konkurencyjnym obiektem. Jeżeli chcecie znaleźć fajny kadr dla sceny lotniczej poprzyglądajcie się na przykład STARYM (z lat 70tych) opakowaniom modeli Matchboxa - są naprawde mistrzowskie - np.:

 

https://www.modelsforsale.com/listphotos/76833.jpg

albo

http://www.aero-tek.com/click/Kits/mboxsair_clik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym w tym kadrze obrócił nieco kamerę, tak, żeby maszyna na pierwszym planie była widziana bardziej od tyłu niż z boku, ale to tylko taka sugestia. Co do modelu, to nie muszę chyba mówić, że jest świetny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne obrazki, można czerpać inspiracje...

W pierwszym poście pisałem że nie wiem czy komp nie skończy tej relacji za mnie... I niestety, model ma juz trochę za dużo poly i praca nad nim jest już trochę uciążliwa.

Ale obiecuje ze jak bede miał lepszy sprzęt to dokończę relacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności