Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata!!:))


Fatum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 291
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Brak mi slow... Po zdobytej bramce tepo patrzylem sie w ekran (jak i caly pub)... To jest niesprawiedliwe, powinien byc remis.

 

Wielkie brawa dla Boruca, Smolarka, Jelenia.

Janas powinien zrobic zmiany juz na poczatku drugiej polowy, ale ich nie zrobil....

 

WIELKA SZKODA, bo meczy byl naprawde ladny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma co płakać :D Polacy pokazali dzis ze nawet cos tam kopią, szkoda tylko ze w tej ostatniej 91-2 min wpadła bramka :/ troszke

niespawiedliwie jak ktos tu napisał bo sie chłopaki starali i ładnie grali :]

Janas dał ciała z tą zmianą ! Jak juz wpadła ta małpa niemiecka to mogł wymienic jakiegos od nas zeby tak nie przemeczac wszystkich, juz widziałem jak ledwie piłke trzymali nasi a o bieganiu nie mowie.

Pozdrowienia !

Polska i tak jest najlepsza ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thud zapomniałeś o Jeleniu - też ładnie grał

rzeczywiscie, dobrze dobrze, zreszta jak wszyscy poza Zurawiem i Krzynowkiem

obrona ladnie sie spisywala do czasu zmian

Bzyku Niemcy zaczeli cos zagrazac na powaznie dopiero po czerwonej kartce...wczesniej sporadyczne ataki bo nasi ladnie wyprzedzali :)

ogolnie to nie wiem czy zasluzyli na przegrana (Janas na pewno zasluzyl...)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mecz hmm... nie mozna pisac ze byl dobry bo grala polska i przez prawie caly mecz nam nie bili bramek.. niemcy grali bardzo slabiutko jak na ich mozliwosc a my zaciskalismy zabki i biegalismy ile sie dalo.. braklo sil .. szkoda tylko ze teraz caly narod bedzie gdybac co by bylo gdyby Sobolewski nie dostal czerwonej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie, dobrze dobrze, zreszta jak wszyscy poza Zurawiem i Krzynowkiem

 

Zurawski czasami gra dobrze, a Krzynowek - zaden staly fragment gry w jego wykonaniu nie wyszedl przynajmniej w 60% poprawnie. Po co on wogole wykonuje rozne, wolne itp?! Przeciez on nawet nie ma mocnego uderzenia, nie mowie juz o celnosci i umiejetnosci nadania pilce rotacji...

Krzynowek, imo, powinien czyscic buty -- do tego sie nadaje, a nie do biegania z orlem na koszulce!

 

:////

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jsą dwa pozytywne akcenty w tych mistrzostwach:

1. Polacy ********* dzisiaj w niemczech wszystko co sie da :D

2. Janas po mistrzostwach poda sie do dymisji lub PZPN wywali go i zamieni na kogoś innego (oczywiście na jakiegoś znajomego z gotwka) albo "przez przypadek" zginie po powrocie do kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. szkoda tylko ze teraz caly narod bedzie gdybac co by bylo gdyby Sobolewski nie dostal czerwonej...

Nie zgodzę się, cały naród będzie gdybał co by było gdyby Janas coś potrafił i zmienił Żurawskiego na Brożka o wiele, wiele wcześniej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jsą dwa pozytywne akcenty w tych mistrzostwach:

1. Polacy ********* dzisiaj w niemczech wszystko co sie da :D

...

 

Z tym sie zgodze - pewno Dortmund lezy juz w gruzach, a zmobilizowane oddzialy polskich pseudokibicow szturmuja Reichstag i zajmuja Berlin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mial kto skonczyc akcji podbramkowych unas juz 2gi mecz , ehhh az sie chce zaspiewac franek franek .....

 

Ta nie piszcie nic na Polskich kibicow bo lepszych nie ma poprostu na calym swiecie!. 3 razy wiecej szwabow bylo a tylko naszych bylo slychac :) dlatego co rozwala to rozwala ale i tak ich bede bronil bo genialnie dopingowali pokazali wszystkim jak to sie powinno robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no niestety bog chcial ta czrwona kartke i co poczac...co nie zmienia faktu ze mimo to powinnismy grac...ale jak skoro juz przed czerwona stracilismy sily...tepa dotrzymywalismy do pierwszej polowy choc juz wtedy niemcy mieli o wiele lepsze sytuacje od nas..no nic witamy naszych w dom u moze wyciagna wnioski...zmienia co nieco...choc watpie bo przez 4 lata nic sie nei zmienilo...i gratuluje niemcon bo zasluenie wygrali...wkonu oni atakowali czesciej :/'

 

a co do frankow itp...to dla mnie nawet oni nie pomoga...co moze napsatnik bez pomocnikow?...sam nie minie 4...caly zespol musi na to grac a nie sam franek...jedynemu pilkarzowi ktoremu mozna pogratulowac to Boruc bo naprawde troche wybronil;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miwt mielismy kilka dogodnych sytuacji, ale poprostu oni nie wiedza co z pilka robic i podaja do siebie az wreszcie ja glupio traca :| a tak ogolnie to niezle grali pomocnicy ladnie podchodzili przebijali sie ale porostu nie ma tego kto mogl by wykonczyc :(

 

"Tekst ze studia Warszawskiego w polowie meczu:

 

Szaranowicz: Potrzeba jest nam wygrana, co trzeba zrobic?

Gmoch: Bramke strzelic HE, HE, HE."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, szkoda. Następna szansa za 4 lata. Może się coś zmieni...może.

Co do Janasa- już raz jakiegoś trenera w Kenji (czy gdzieś tam daleko) zastrzelili na ulicy:/

Brawa należą się jednak polskim kibucom bo się świetnie zachowali. Jednak są jeszcze normalni wielbiciele sportu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(1: Italia - Australia: 0) nom tylq dzieki podyktowanemu karnemu... a chcialem zeby wygrala Australia:P. A wczorajshy mecz Portugalia - Holandia, to byl smiech na boisku dopiero:D ale sedzia posypal kartek. POR w dalszej rundzie jupi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrazenie ze poziom mistrzostw coraz bardziej schodzi na psy :/, mecze sa coraz nudniejsze, poki co to najbardziej podobal mi sie pierwszy mecz grupowy WKS-u i mecz Czechy - Ghana;

te 1/8 finalow jakies takie hmmm... nie przyciagaja mnie nawet, ogladam tylko niektore fragmenty...

i szkoda ze sedzia zalatwil cwiercfinal Wlochom...udawany faul, bleh najgorsze co moze byc w noznej :/, wypacza caly ten moj ukochany sport :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no thud zgadzam się z Tobą jęsli chodzi o mecz Włochów, lipa jak cholera.

Ja to czekam na ćwierćfinały, 3 z 4 będą napewno ciekawe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się ciesze że Niemcy są w półfinale, Argentyna grała słabo a Niemcy do momentu stracenia bramki bojaźliwie, rozkręcili się strzelili bramkę i jużnie mieli sił, Argentyna zagrała tylko jeden bardzo dobry mecz z Serbią i Czarnogórą a reszta meczy to menczarnia więc się ciesze że Niemcy są w półfinale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurwa....mac....

 

(jek zgrzytu, wkurrzenia, wscieklosci na szwablandie i sedziego)

 

*jezeli kogos urazilem sory :D

 

hehe, ja również się cieszę, że Niemcy wygrali.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja ogólnie nie znoszę Niemców, ale chciałem żeby wygrali w tym ćwierćfinale i tak się stało :) W tych mistrzostwach ich reprezentacja gra naprawde ładnie. Ale nie można zapomnieć też o tym że grają u siebie i pomagają im kibice i jeszcze sędziowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obo - mecz Ukraincow nie byl ciekawy (choc najgorszy na mistrzostwach tez nie - ale to przez to ze Ukraina od poczatku cieniowala chyba :/) wiec wg Twojej teorii dzis bedzie piekny spektakl :);

Anglia i Francja to dzisiejsi moi faworyci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thud hehe, moi faworyci dzisiaj są zupełnie odwrotni, a więc Brazylia i Portugalia, ale zobaczymy ;) Mecze zapowiadają się ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jupiiii odpadli!!!!!!!!!!

Szkoda Brazylijczyków ale dobrze do widowiska , będzie niezwykle nieprzewidywalnie w tym mundialu :) Niech wygra każdy byle nie Niemcy :)

 

i najważniejsze

 

Henry zrewanżował się Ronaldihno za Champions League

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności