Skocz do zawartości

Teczka 2D: mant-raz


mant-raz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 414
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kolorystycznie radzisz sobie dosyć sprawnie. czujesz kolor. Może z tymi diagonalnymi kierunkami jest coś za bardzo powtórzeniowego. Przydałoby się coś na zrównoważenie tych kierunków. Może kierunkiem przeciwnym światła przestrzeni na ostatnim planie? ...może. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no musze popracowac nad przejrzystoscia. super pomysl z tym swiatlem, dzieki Lace, jesli chodzi o diagonalne to mowisz o tych skosach pesymistycznych ?! Czak1 - nie powiem, jakas insppiracja na pewno byla, ale akurat ta pracka inspirowana pracami kolesia o xywie Viag:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie na wizualną sugestię. Nie wiem na ile to właściwe? Chodzi mi o zmianę tego kierunku i zasugerowałem światło z tyłu. Nie twierdzę, że jest to pomyślniejsze, ale warto w tej pracy popracować nad tym , bo jest bardzo fajna i obiecująca. Powodzenia:)

 

35_male2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Lacedemon, na pewno Twoje spostrzezenia nie pojda na marne :) Ja za to zainspirowalem sie Twoimi kohortami ;) wlasciwie to moja pierwsza scenka bitewna w zyciu, no i postanowilem delikatnie waloryzowac tym razem...Church to nie jest, ale nie chce zasmiecac forum nowym watkiem, wiec tu wrzucam...

 

36.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś-jeśli taki miecz-podgiąć rękę i odchylić gostka do tyłu. Traktuję to jako projekt, więc nie ma się czego więcej w zasadzie czepić:) W takich przedstawieniach trzeba uważać , coby się nie zrobił mknący pociąg. ja sam muszę uważać(np. w archersach), bo to trudny kadr. Powodzenia i liczę na wymianę doświadczeń:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ten miecz faktycznie przyduzy :) moze zrobie wersje z bulawa, ona jest troche lzejsza, wiec nie musialbym wyginac centuriona ;) poki co podparlem go na kiju, a miecz dalem w druga reke, zeby wygladalo naturalniej. walcze z anatomia, bo juz zupelnie zapomnialem wazniejsze szczegoly w tej materii (zreszta nigdy nie bylem w tym dobry), ale obrazek zaczal mi sie podobac i byc moze go skoncze, w koncu to niezla odskocznia od klimatow churcho-spartho podobnych.

 

Lace_d: jesli chodzi o wymiane doswiadczen podpisuje sie pod tym :) jesli moje spostrzezenia w jakikolwiek sposob maja Ci pomoc to mozesz na nie liczyc:) wszystkim nam w koncu chodzi o to, zeby sie rozwijac.

a tak offtopic, zdaje sie, ze dziergasz na pentagramie? jaki model? :)

 

wie8: z tradycja w nowoczesnosc ;]

 

all: dzieki za slowa otuchy, mam niespelna tydzien do egzaminu pod enigmatycznym tytulem PUSN, ale jest tak goraco, ze tylko malowanie idzie jakos, ucze sie nocami :)

 

36_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki z Ciebie Church jak ze mnie Mullins :D:D:D ;) No Ryan Church to Ty nie jesteś ale masz swój styl i całkiem fajnie się ogląda Twoje prace, masz potencjał. Trening czyni mistrza i być może pewnego dnia Church zrobi podobną ankietę z Tobą w roli głownej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Ta gama kol. jest bardzo ciężka. Jest to, albo wyzwanie, albo początek. Twoja pracka zaczyna kwitnąć, ale dopiero jest w pączku. Jest ok. Choc coś z tą jego ręką nie tak. Może jest zbyt długa, albo łączenie z korpusem nie tak(bark), może skrót zły. Powodzenia. B. dobrze Ci idzie:)..a i tą diagonalną linię kompozycji gdzieśbym poprzerywał. Jest nazbyt oczywisty podział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40b.jpgdzieki aspen, pokombinowalem jeszcze z tym:

 

40_b.jpg

 

i taki szybki kolor:

 

40b_kolor.jpg

 

raczej juz nie bede tego drazyl, bo troche za bardzo przypomina to co zrobilem na bitwe cgtalk'a. zreszta chodzilo o przecwiczenie waloru, faktycznie BigL mial racje, da sie wiecej wycisnac, chociaz jeszcze trzeba pocwiczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diodak: roznie, zazwyczaj color layer albo variations po prostu i wycieranie gumka :) lub maska na layerze albo wszystko na raz, zalezy od nastroju :)

kuciel: thx

lacedemon: dzieki, kiedy update Twojego watka ? :)

 

a tu taki atak dzikiej malpy ;) (cholera jak ja sie mecze z anatomia :/ )

 

42.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remedy: cwaniaki ;-)

kipalol: ciezko powiedziec, sam szkic robilem w painterze, uzywalem bodajze pedzla kredowego i chyba tez minimalnie tych mokrych pasteli, potem to juz fotoszop i wlasciwie uzywanie kilku brushy randomowo, ale standardowych (tzn. po zaladowaniu Load Brushes tam jest kilka setow ciekawszych), nie pamietam ktore brushe mialy ustawione Shape Dynamics czy Other Dynamics, zreszta w moim przypadku to i tak ma male znaczenie, bo mam Pentagrama, ktory tego chyba nawet nie obsluguje :)

 

[szkic z paintera:]

 

42_sketch.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym kolorm jest super. Może tylko rozkład walorów i ustawienie planów w przestrzeni..., ale sam sobie poradzisz, bo widać że myślisz. Nie będę tu sadził łopatologii....grubość pędzli..., na zewnątrz zbyt cienkie w stos. do centr. Z wyrazami szacunku. Lacedemon. PS." Dajesz sobię radę , bo to twe życie , jak widać":) ...ad. pracy gorylla:) Szkoda, że teraz nie mam czasu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrzebalem stary landszaft (tutaj gdzies w watku na max3d go robilem) i dodalem te dzieciaki, to jakby kolejny pic z klimatu jednego z moich poprzednich obrazkow, ktos mi powiedzial (hi Grześ:)), ze nie warto konczyc bo brakuje przestrzeni i swiatla =) jakie macie przemyslenia?

 

pranie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzieciaczki i to drzewo na ktorym sie bawia bardzo fajnie

troszke płasko wyszły dalsze plany np te lewitujace wyspy czy co to jest

to duze drzewo na srodku chyba jest za blade, jak na to jak blisko w sumie stoi, a temu po prawej szkoda ze sie tak wsyztko rozmywa ku krawedziom moglo by to ostrzejsze byc

i moglbys jeszcze troszke posiedziec nad dolem pracy, tez chyba zbyt zbluorwany

 

ale tak jak juz mowilem generalnie mi sie podoba, ale moze cos z tych uwag ci sie przyda :)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności