Skocz do zawartości

Andrzej Sykut na podium "The Journey Begins"


Vorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

O ile czasami werdykt jury w różnych konkursach może się wydać dziwny, o tyle tym razem pierwsze miejsce jest bardzo zasłużone!! Świetne, malarskie podejście do tematu :) Gratuluję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy tylko ja mam takie odczucie ale ja nic nie potrafie odczytac z tej pracki :D juz to mowilem wczesniej :)

 

Ale jak wygrywa polak to sie nie powinno powiedziec zlego slowa tylko byc dumnym :D a wiec jestem i dolaczam sie do gromkich owacji i gratulacji

 

GOOOD JOOOOB ! !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się praca, ale fakt, że Polak na czele, to już coś.

to forum jest niesamowite, to jak esencja polskosci. ZAWSZE KURDE ZLE Co by nie bylo zawsze do d%&$ i co drugi by zrobil lepiej ale sam nic nie zrobi w tym kierunku tylko zamiast specjalizowac sie w 3d praktycznie to robiac i tym samym nabierajac szacunek do pracy jaka sie w to wklada to specjalizuje sie w krytyce! Ode mnie szacunek dla tworcy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczniesz "czaic" jak podrosniesz i sie zycia nauczysz.
Pogłaskać?

Nie muszę sikać po nogach jak tylko spojrzę na jakąś pracę.

Doceniam wkład pracy i wyróżnienie, sam obrazek nie musi mi się podobać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele podobnych opini słyszałem od znajomych. Osobiście praca mi się podoba, ale było sporo innych które zasługiwały na wyróżnienie. Autorowi gratuluje. A panu Lukxowi nie za bardzo, bo dawno takich głupot nie czytałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rotfl hmmm dobrze ze dodales ze praca ladna bo by Cie jeszcze ukrzyzowali

 

miało być:

praca bardzo ładna, najlepsza w konkursie, ale szkoda że ma niedopracowany pomysł na ujęcie/kompozycję. kadr z nagłówka ogłoszenia jest ciekawszy niż całość - genialny model/scena ale dużo traci w ogólnym odbiorze przez brak pomysłu na finalny render.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukx - Nie jesteś od niedawna na tym forum i szczerze sam lubie je za to ze jest tu domniemana wolność słowa, nikt nikogo nie karci tylko za to ze nie podoba mu sie czyjaś praca

 

To że Kaczyński wygrał wybory nie zmusza mnie do tego żebym go ubustwiał i tym bardziej podziwiał :) ot co.

 

Co do pracy moge od siebie dodać ze jako 3D (rzemiosło) mi się podoba, troche za baśniowe jak dla mnie i przesycone detalami które lekko odsuwają wzrok od głównego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm szczerze zdziwiłem sie ze Ta praca aż wygrała.. nie bedę po Andrzeju jezdzil bo nie chodzi o to ze jest kiepska.. poprostu nie wpasowala się w mój klimat, i jakos nie jestem w stanie jej odebrac i sie zachwycic.. fajna kolorystyka, mocno zdetalizowane.. ale calość położyła kompozycja.. brak tutaj jakiejs reżyserii w opowieści która jest przedstawiona.. troszke jakby autor zrobil pracke.. click.. a teraz mówi .. niech kazdy wezmie cos dla siebie z tego co jest.. ja przynajmniej nie odczuwam jakby chwycil mnie za reke i pprzeprowadzil przez tą całos.. niemniej.. należy sie bardzo duze uznanie dla naszego zwycięzcy i szacunekl dla pracy którą włożyl w całoś.. a przede wszytkim pokazal kolejny raz że wygrywac można.. :) pozdro AZAZEL.. GRATULUJĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pajacujcie tylko wezcie sie do roboty, duzo pracy przed nami, nowy konkurs soon :)) btw, za prace która Andrzej wykonal nalezy mu sie szacunek tak czy siak jest wlasciwie jednym z wspoltworcow polskich standardow grafiki, co wyraznie widac na ostatnik konkursie ;)

 

Pieknie Andrzej :) Pieknie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności