Skocz do zawartości

Scena 3D: Wybrzeże portowe


mkk3a

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 233
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

KLICEK - ale tu nie ma żadnej konkurencji, tylko miłość, pokój i wzajemna pomoc ;]

 

jajajaja bo to minibitwa ;) ciekawe co by było jakby do wygrania był "mały"BOXX'ik i majka na dokładkę ;) cała "miłość" i "pokój" by poszła w ..... btw- Vorek idzie Ci świetnie, materiał wody na razie leży ale zafejkowane kaustyki dodają całej pracy dużo uroku :) (mój kolega Steven ma rację-heheheh)

- texturki Juniora bardzo ładne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jajajaja bo to minibitwa ;) ciekawe co by było jakby do wygrania był "mały"BOXX'ik i majka na dokładkę ;)

 

Jak rozumiem, zgłaszasz się na sponsora ? ;]

 

Cisza ostanio to wrzucam małe postępy w pracy,wolno mi idzie jak diabli przez te upały...

 

mostek2.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizu, chciałem sie podłączyć ale jak widze robote Vorka to nie będę się wygłupiał.

Rewelacja

Ale o żadnej bitwie nie ma tu mowy, bitwa to spotkanie minimum dwu przeciwników, a tu po polu "bitwy" tylko Vorek gania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie poganiał na deathmatchu z nami na paintball'u to niech tutaj się trochę pomęczy. hej Vorek! już 15! :D

 

Hehe, dobrze że się nie założyliśmy, nie ma szans żebym się wyrobił, wolę postawić na jakość i przedłużyć sobie deadline :] To przez te upaly ;]

 

Dzięki wszystkim za komentarze, dzisiaj wrzucę jakieś siaty i teksturki. Piksar - Ty mi się tu nie wykręcaj tylko walcz ;]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, może wkoncu ktoś się ruszy w tej bitwie ;] Witamy na pokładzie pikSar, fajnie wygląda, tak....maxwellowo :D Powodzenia życzę

 

Jak obiecałem, wrzucam kilka siatek i teksturek (które nie są jakieś tam super-hiper bo obiekt będzie w oddali jak by nie patrzeć, część detali będzie pewnie w domalówkach), może komuś się to przyda, oczywiście tylko do celów edukacyjnych ;]

 

mostek_w.jpg

 

mostek2_w.jpg

 

woda_w.jpg

 

tex1.jpg

 

tex3.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szpaner wskakuj

ja zacząłem wczoraj wieczorem dopiero. Siedziałem w sumie może 3 godziny.

Jeszcze zdążysz

 

 

 

---edit

 

Vorek jak zrobic światło z 48 posta (twojego) , pomóż bo mnie ch... strzeli, dawałeś viewport ale nie wiem jakie ustawienia świateł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikSar - jeden direct, lekko pomarńczowy + skylight z wrzuconą mapą z gradientem zbliżonym do tego który jest w tle (nieco bardziej nibieskim). Final gather dopełnił dzieła ;]

 

Kacper, wkońcu wystartowałeś :) coraz ciekawiej się robi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

 

Postaram się dzisiaj coś wrzucić :) zobaczymy jak mi bedzie to szło :p (już z tydzień temu wymodelowałem troche) .

Pozdrawiam !

 

P.S. Ktoś tu pisał, że nie wziął udziału w bitwie bo teksturowanie jest jego bolączką. Nie jest też moją mocną stroną, ale przecież bardziej doświadczone osoby pomagają słabszym, co mi się bardzo podoba ...na mini bitwie duuużo się można nauczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wrzucam wstępny model..mało tego....ale zawsze coś :).

c80e8f5d5ea81255.jpg

Oczywiście uprzedzam...nie oceniać oświetlenia :D potem będe się tym zajmował. Pokój, pozdrawiam i cYa !

 

P.S. troszke siatka nawaliła ...w dalszej części mostu :/ ...ale poprawie to :) ( po booleanie się zepsuła :p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem panowie :)

 

Fajnie że coś się tu zaczyna dziać. pikSar - to w tle to WTC ? ;] Z mojej strony dzisiaj szkic totalnie nowej koncepcji, scenka wydala mi się zbyt statyczna więc postanowiłem odejść nieco od konceptu i zrobić mały sztorm :) Narazie prawie nic nie ruszone poza kolorkami, kadrem, wodą (ktora i tak idzie do wymiany) i chmurkami (zdjęcie z googla). Sorki za szachownicę na moście :D

 

Nie wiem czy dzisiaj dużo zrobię, wszystko mi jakoś działa na nerwy z maxem na czele, to chyba przez te upały :)

 

Salut ! :)

 

nowe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

# A ja już miałem wrzucić swój renderek, ale jak wyszłęm na dwór to naszkicowałem co innego i odejdę troche od conceptu, tak jak Vorek zrobię bardziej ciemne to z mglą i deszczem, pozdr !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżegnałem się trzy razy, pokłoniłem się, składam hołd... to jest cudowne. Chmury wpasowane idealnie, nie mam pytań. Księga skarg i zażaleń pozostaje pusta...

 

 

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziekuję :) wystarczy zachowac pare wlaściwosci i zawsze ładna wyjdzie :). procedurale rządzą. Na nią dojdą glony i inne roślinki :)

 

EDIT: jesli dozwolone jest robienie scenki w oparciu o koncept a nie odtwarzanie samego konceptu, to u mnie na molo będzie menel-rybak łowiący but; do tego wiatr i jak widac wschód słońca :)

 

EDIT2: ja nie wiem co tu w ogole vorek robi, nie ma go na liscie uczestników bitwy xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

EDIT3: Update :D

 

dzisiaj pierwszy na polu bitwy i raczej nie ostatni :>>>

 

minibitwa_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeby nie było pusto :)

To daję moje...

2to1.th.jpg

 

# I odrazu żeby zabrać wam przyjemność doczepiania się piszę co źle :D

Woda to... wogóle nie patrzcie bo jest śmieszna, ale będzie dobra, ja wam mówię :D, tekstura pływającej puszki do wymiany, tekstura pala po prawej stronie do wymiany, bo się zlewają ze sobą (a może to wina wody), i te małe pale będą z brązową texturką, no i znak za niski, oświetlenie też próbne, sky (environment), area spot i 2x omni, do tego FG (500), to tak narazie.

 

Pozdr ! Za jakieś 30 min do 1h będzie update ;)

Aha i jednak zrezygnowałem z deszczu, wydaje mi się, że jak dokończe to, to będzie miało fajny klimat ... taki sunshine xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpaner, ja proponuje byś zaczął od ustawienia kadru, a potem martwił się teksturami (i to martwił sporo, bo to co tutaj widac jest po prostu brzydkie, widac jak ci sie zbiegają tekstury na cylindrach, kolorystyka, etc, woda to również kisiel, albo rzadsza galareta....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności