Skocz do zawartości

Mity i Legendy: "Syrenka"


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzięki za komentarze.

 

updejt, kilka gratów i ryba

 

ryba miała tak trochę jakby parodiować syrenkę, dlatego zrobiłam w tej samej pozycji, ale ktoś stwierdził że jest zbyt długa i ma złamany kręgosłup, więc nie wiem czy nie zrezygnuję z ryby.

 

z oświetlenia w tej chwili nie jestem zadowolona, ale taki render w ramach testów, zmieni się to.

nad materiałem wody w wiadrze i misce też jeszcze popracuję.

 

ryba01xw3.th.jpg

 

syrenkadeski13my7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu wyglada to naprawde niesamowicie! model jest bardzo dobry a texturki i shadery poprostu sa najlepsze ze wszystkich watkow jakie zostaly zalozone w tej bitwie gratulacje :-)

Twoje prace naprawde nauczyly mnie wiele, wychowany na heroik fantazy i super realistycznych pracach w Twojch dostrzegam niesamowity klimat i osobisty styl ktorego tylko pozazdroscic a to i tak tylko wierzecholek gory lodowej ;) szczerze zycze Ci zajecia jak najwyzszego miejsca. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

elegancko wychodzi, swietna kolorystyka, jak robisz te barwne przejscia? to materialy czy światłami podbarwiasz? Chodzi mi głownie o ten niebieski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne, tak trzymaj...tylko sie zastanawiam, czy nie lepiej jest pokazac kawałek morza. To by świadczyło, że rybak ją więzi , a nie leśnik :D

Rybki do lasu same nie spadają. I nie wiem czy las tutaj akurat pasuje. Rozumiesz o co mi chodzi. Ja tylko Ci podpowiadam, ty tu jestes Bossem :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna praca i jak wiele zrobione.

Bęszdziesz miała dużo czasu aby ją dopieścić...;)

Co do włosów, to tak przypadkiem trafiłem szukając byka w googlach:

Taka sobie sarenka,przepraszam syrenka...:)

Konkurencji, która Ci niedawno wyrosła, też zapodałem.

 

Powodzenia!

 

_____________________

Bitwa:"Minotaur & Tezeusz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sympatyczna scenka :) Troszke popiersie syrenki zniekształcone i te włosy troszke wyglądają jak mop na głowie :) ale ogólnie ok :] Nie wiem czy syrenka jest już ukończona ale przydałoby sie zrobic bardziej świecącą tą "płetwe" ładnie wyszła woda w misach :) Powodzenia :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności