Skocz do zawartości

Model 3D: | d o o d l e s |


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ooo gitez majonez :) Fajne usta i oczy chociaż oczy nierealistyczne (za bardzo ścięte do środka - takie skośne ). Najbardziej mi się podoba od ust w dół. Popraw uszy bo ta zewnetrzna część wydaje się cienka jak papier. Popracuj nad brwiamu i nosem (za mało szczegółów na nosie). Zmarszczka koło nosa powinna się zawijać za skrzydełko nosa. Tadek ma rację ze zmarszczkami - coś tam jest nie tak. Zauważyłem jeszcze że kąciki ust są nie takie jak trzeba. Ta mała zmarszczka powinna iść bardziej pionowo - w widoku z boku wygląda fajnie tylko z przodu nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

dzieki za komentarze :)

Gordy--> tak troche sie na biggie'm wzorowalem ;)

tadek-->dzieki :) grugasy w sumie sa latwiejsci :D a to pomiedzy brwaimi hmm cos tam przy nim zrobilem ale nie pamietam jak wyglada wiec nie wiem czy poprawilem :D

Gomez--> dzieki za tresciwy komentarz :D mialem glowy juz nie ruszac ale po przeczytaniu waszych postow zaczelo mi strasznie przeszkadzac pare rzeczy ;)

John--> dzieki, siatka czapki nie jest niechlujna wyglada tak bo dalem modyfikator noise ;)

krzysiek--> dzieki man :D

Matti--> dzieki, ty sam moglbys uczyc wiec..... :D

ok glowy juz nie tykam uwazam za skonczony :)

ps. powiedzcie cos o siatce bo chcialem aby byla baaardzo dobra :) staralem sie trzymac zasad ktore dr ug napisal mi na f3d, wiec jak to wyglada ? :)

pozdro

8bfadc1706bf8c97.jpg

0289ebbb6ec61779.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarz super, koszulka super, czapka super, szwy super !

Siatka jest wg. mnie bardzo w porządku, przynajmniej głowy, bo na wdziankach się nie znam :). Tylko przy kołnierzyku siatka się trochę wtapia, ale to już pewnie zauważyłeś.

 

Szczerze zazdroszczę umiejętności :) !

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać że umiejętności masz coraz większe :)

ostatnie główki są bardzo fajne ( mi wychodzą bezpłciowo) tobie natomiast charakterystycznie super, jedynie co mnie razi to za duże uwidacznianie mięśnie , razi to, więc następnym razem nie przesadzaj :D

no i fajnie że zacząłeś renderować

 

 

czekam na kolejne główki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie tylko ja nie moge sie doczekac 3 czesci :)

 

Rozumiem ze chcesz jak najlepiej odwzorowac postac. Te macki zaznaczone na zielono nie podobaja mi sie, tzn. nie podoba mi sie ze sa najpierw proste a pozniej tak sie zawijaja. Te dluzsze macki byly bardziej proste a te krotsze sie zawijaly.

Dolna czesc twarzy powinna byc bardziej masywna - usta szersze, gorna warga grubsza, nos szerszy.

U ciebie nos przechodzi w gorna warge prosta linia a powinien bardziej kanciasto.

Poza tym macki sa przyczepione w niewlasciwych miejscach (chyba) i jest ich za malo. Pewnie widziales ta fote - tym sie sugerowalem http://images.usatoday.com/life/_photos/2006/07/17/pirates-topper.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B.i.g.????

 

moja pierwsza myśl :D

 

---

 

nielot, mało tu komentowałem a dużo obserwowałem ale ten progres jaki zrobiłeś w ciągu tego wątku jest ekstra.

 

piękne, te ostatnie modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Gordy--> thanks poprawie :)

Chveti-->dzieki wielkie, milo mi ze posta napisales :) ale i tak ciew nie lubie za to ze kibicujesz milanowi :D

Gavreel--> thanks symetria bedzie zburzona na koncu :)

krzychu--> thanks ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to do zbrusha z tym :)

nigdy :D

w zbrushu bedzie tylko detal taki jak faktura skury itp itd ;)

 

krzychu ma racje w poly dam rade ;)

 

cialka w sumie nie bedzie widac bo beda ubrania wiec dlatego tak bez detalu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności