Skocz do zawartości

Model 3D: | d o o d l e s |


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Stworzenie tego tematu przypada na 02-08-06, 22:01, do dziś nauczyłeś się zajefajnie modelować twarze :) poprawiło mi to humor bo ja się męczę ostatnio na przemian z innymi projektami i mi nie wychodzi :) teraz przynajmniej wiem, ze trza do tego dużo czasu :PP

ale i tam mam takie question :P dlaczego podczas modelowania głowy tworzycie (większość) już włosy ;| jak na dzień dzisiejszy istnieje modyfikator hair :) ?? daje to coś że wcześniej modelujecie postać z gotowymi włosami, czy jak ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tam mam takie question :P dlaczego podczas modelowania głowy tworzycie (większość) już włosy ;| jak na dzień dzisiejszy istnieje modyfikator hair :) ?? daje to coś że wcześniej modelujecie postać z gotowymi włosami, czy jak ?? :)

 

Bo modele zamieszczane w speedach, czy większość modeli Nielota są robione dla zabawy lub treningu i nie są renderowane. Po prostu robisz model, żeby przypominał coś konkretnego, a jak zacznie to go porzucasz i jedziesz następny. Taki rendering z hairem często trwał by dłużej niż zrobienie ów główki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma chyba bardzo ciasne spodnie i bardzo duze jajka :P dziwnie wyglada to :P jakbys mogl te jajka troche tam do tylu cofnac :P hehe

 

i ma krzywe nogi :P

 

z tymi jajkami to taki kompleks ?? :P nie no żartuje :) ale wiesz ten hulk nie jechał na sterydach od których jaja maleją :P to taka wiesz zrównoważona przeimana jak jedno rośnie to i drugie też :D a nogi poprawione i wyglądają dobrze :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

dzieki za komentsy :)

Nielot - ten hulk jest nawet spoko , ale czaszke ma od góry zbyt spłaszczoną ... (licze na to, że uwzględnisz moje zdanie) zmień to prosze, bo daje po oczach ... :)

czaszka splaszczona specjalnie :) mi sie tak podoba i chyba tak zostawie choc i tak wlosy jeszcze dojda tylko nie wiem jeszcze ile...

 

o niebo lepiej teraz, czekam na kolejne up'y;)

moze tylko doczepilbym sie do rak, sa jakos dziwnie wygiete(okolice bicepsa)

 

dzieki, nad kazdym elementem bede jeszcze pracowal osobno to narazie jest poczatek :)

 

ma chyba bardzo ciasne spodnie i bardzo duze jajka :P dziwnie wyglada to :P jakbys mogl te jajka troche tam do tylu cofnac :P hehe

 

i ma krzywe nogi :P

spodenki beda na pewno jako osony obiekt to co pokazalem to taki speed :P

ciagle sie zastanawiam czy zrobic mu krotkie spodenki czy dlugie hmmmm

 

Ja wiem ze Zbrush jest piekny:)...ale moze cos z traditional art? czyli polymodeling :P

 

pozdr

 

hmmmmm kto wiem... ;)

 

z tymi jajkami to taki kompleks ?? :P nie no żartuje :) ale wiesz ten hulk nie jechał na sterydach od których jaja maleją :P to taka wiesz zrównoważona przeimana jak jedno rośnie to i drugie też :D a nogi poprawione i wyglądają dobrze :))

 

ciesze sie, ze jest lepiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A graby nie za małe?

Wydaje mi się, że proporcje mogłoby być jeszcze bardziej hulkowate, coś mi nie gra dalej. Hulk jest ogólnie bardzo przerysowaną postacią, więc ciężko go skopiować pewnie.

Jedyne co mi się nasuwa a propos proporcji to że wygląda na małego, takiego trochę karłowatego. Może w tułowiu go nieco spróbój przedłużyć i zobacz jak będzie wyglądał?

Albo z nogami kombinuj?

Okolice kostki (ta część nogi dookola kostki) jakoś dziwacznie wygląda.

 

No ale tak czy siak dobrze dajesz!;)

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Levus ma racje, cos tu nie pasi. Zaraz ci wyloze swoja filozofie ;D Teraz przegiales dla tego ze proporcje sie nie kleja. Zrob proporcje 9 glow i zrob grube rece, nogi, tulow i ogromne dlonie i stopy. Powinien moc objac dlonia wieksza czesc swojej glowy - to bedzie Hulk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielocie :) zagladam tu czesto naprawde fajne te mordki robisz! Jeden z watkow na forum do ktorych chce sie wracac . Ostatnia rzeczywiscie trafne skojarzenie Klicka szef mafii jak w morde strzelil :). Juz totalna przesiadke zrobiles na Z'tke czy bazy w Max'ie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności