Skocz do zawartości

Pojazd 3D: RENAULT Megane RS_kopia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 446
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dariusz: silnik jest z Ferrari GTO - zerzniety z modelu plastikowego i troche zdjec mi posluzylo ku temu :)

 

Konras: no kto to wie co mi jeszcze odbije i co wymodeluje dodatkowo ;P Co do auta to stoi u mnie w garazu wiec... ;P

 

damusTo: dobra to ja sie odwdziecze i tez bede cie stymulowal do pracy jak ci sie odechce modelowania hehehe ;)

dawcio_unikat: no ale za grafe siedziec to wyroznienie jakies prawda...?? hehehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robie rame... Bazuje na rozwiazaniach z niektorych samochodow B-grupowych. Chcialem robic spawy na tych profilach ale obliczylem ze za duuuuzo poly by na to poszlo a i tak na renderach nie bylyby widoczne tak bardzo... Rama jest jeszcze nie dokonczona - moze to wygladac troszke dziwnie w niwktorych miejscach, ale zapewniam ze jak sie doda karoserie to efekt jest miodzio ;P

0181hr6.th.jpg

Musze sie wziasc za jakies materialy probne bo duuuzo rzeczy na tym clay'u nie widac... (rozciecia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kliment woroszyłow: podobnie jak ty ;P

Nvidia: ja tez tego nie wytrzymuje ale coz - trzeba sie rozwijac hehehe ;)

Badyl: wiadomo ;)

mrkrzysiek: dosc juz tych szczegolow w silniku :)

 

Teraz silnikowi nadam jakies w miare sensowne materialy i zostawiam go juz w spokoju... Trzeba robic reszte i konczyc tego furacza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludziska... Nalozylem troche materialow na ten silnik. uciekalem od roznego rodzaju bitmap i wogole - no bo po co niepotrzebnie obciazac kompa... Otoz musze wprowadzic jeszcze pare poprawek, ktore na renderkach rzucaja sie w oczy... Kolektor wydechowy chcialem zrobic wlasnie z takiego "brunatnego" metalu no iii prawie sie mi udal - leciutko musze go "podkrecic". Ogolnie to teraz dziwnie wyglada ale w aucie da okreslony efekt - zapewniam :) Ogolnie to mowcie co gdzie zmienic - w sensie materialow (tylko pamietajcie ze nie chce dodawac zadnych bitmap...) :)

0185fu4.th.jpg0186im1.th.jpg

Pozdrowionka!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O raaaany... ale ładnie :)

Modelik super... (wcześniej tu nie zaglądałem)... tak sobie patrzę i patrzę...

i podziwiam, bo naprawdę kawał dobrej roboty widzę!

 

PS. bardzo intensywne kolory na tym ostatnim renderze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności