Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Maybach


urban

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm opony rzeczywiscie slabe, ale przedni grill jest dobry ( a przynajmniej leprzy od poprzedniego ). troche szczebelki krzywe, to fakt. ale ogolnie ladnie, coraz prościej, jeszcze z tego co bardziej sie rzuca w oczy to szyba przednia ( góra ) oraz wokół klamek krzywizny.

 

ps. dasz fajny render, i metrialy na poziomie do bedzie lepiej niz wykonał pan ali ismael;)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety przyszła szkoła a znia wszystkie nadzieje uszły czas się uczyć, zmieniam jeszcze w tym autku felgi, klamki, ptrzedni zderzek do zrobinia zostały szyby i lusterka oraz firmowy znaczek maybacha na masce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erwfed-> Już mówiłem ze opnowy wymieniam fegli również te opony sa te co miałem na początku.

Wiktor-> dzięki staram sie ja moge ale jest truuundo dosyć. Te krawędzie potsram się poprawić

Jim mee-> dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie panowie szkola sie zaczela a wy chyba za duzo siedzicie przed monitorem a za malo ksiazek czytacie.. Wiem ze to forum poswiecone grafice a nie jezykowi polskiemu i nie chce tu rozpetac zadnej burzy na temat ortografii, ale te posty moga czytac mlodsi, wiec moze ze wzgledu na nich zajrzyjcie czasem do slownika. Pisze sie w ogóle! Ale sie rozgadalem, sory za OF, co do pracy to szyby wygladaja fatalnie ale sam chyba dobrze to widzisz, poza tym dobrze ci idzie. Wydaje mi sie ze przy tylnym blotniku masz troche nierowno ale musialbym porownac to z referka. Dzialaj dalej, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie zrób felgi. I masz troche nierówno na tylnych drzwiach koło klamki.

Ogólnie całkiem fajny model, super samochodu o którym 99% ludzi na świecie może tylko marzyć, Ja się do nich zaliczam ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie moim zdaniem jest bardzo ładnie. Ale troche nie podobają mi się opony (ich profil), i te szyby są za proste razem z listewkami (hk już to pisał) Wiem że teraz to troche ciężka sprawa, ale one powinny być w małym łuku. No i jeszcze te luterka i klamki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klamki robiłem nowe cóż chyba lepszego efektu nie osiągnę felgi sa okropne jak się robi na niej szczeguły to mi problem sprawiaja. Oponki zmienię ;) szyby jakoś uwypukle, listewki już uwypuklałem ale skoro trzeba więcej to się zrobię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności