Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Maybach


urban

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm... pokaz viewport z ms'em;) zaloze sie ze będzie krzywo ponieważ:

 

- siatka jest zdecydowanie za gęsta

- siatka jest sama w sobie krzywa

 

tak na szybko wyskubałem coś takiego, moze to będzie jakaś referencja...

mam nadzieje ze sie przyda bo model dobry i szkoda go zepsuc takimi glupimi bledami spowodowanymi niedokladnoscią i lenistwem

 

maybach001ve7.jpg

 

maybach01em2ra1.jpg

 

na pewno jak to poprawisz będzie calkiem niezle, ale narazie pracuj;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- z przodu procz dodania chamfera to malo poprawiłes,

- maska nadal nie jest taka jak w oryginale,

- widzę że poprawiłeś boczną siatkę, choć głowę daje - dało by sie z niej jeszcze trchoe wycisnąć,

- jezeli już zaczołeś robic tylne nadkole to radze zacząć od początku,

 

ps. popraw przedewszystkim ten grill bo ja juz sam niewiem... tu juz chyba zadna klątwa ojca dyrektora nie pomoże... choć pewnei dla mnie, zwyklego śmiertelnika jego moc jest niepojęta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urban - hmmm jeżeli mogę coś doradzić (bo widzę że jesteś początkujący w modelowaniu samochodów) to zacznij może od modelowania starszych aut. Ich karoseria jest nie tak bardzo skomplikowana i można łatwiej wyrobić sobie pewne nawyki.

 

Ja tak zacząłem i przyznam że efekty były bardzo dobre, bo bawienie się na tak skomplikowanymi samochodach to jednak jak na początek strata czasu (przynajmniej moim zdaniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ostatnio robiłem gallardo zrobiłem je i wszyło takie sobie w porównaniu do maybacha szło fatalnie. To auto idzie mi dosyć dobrze bo jest kilka drobnych błędów które moge poprawić w krótkim czasie. Lubi stawiać sobie wysoki próg. Do takiego zachowania również nakłania mnie Hkropinski mój mentor :D zawsze moge liczyć na jego poradę. Wolabym mimo wszytsko nie brać za prostrze auta bo mimo wszytsko jestem przekonany że na trudniejszych więcej sie nauczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diesel -> wiem opona jest do wymiany poporstu dałem to co miałem żeby pokazać render

Leleń -> oj nie wiem czy podołam temu. bo jak to on mnie zabije !! już teraz dostaje więcej spamu niż wzykle pewnie przez tego buga :P. wielkie dzięki przynajmniej wiem jak sie zabrać za światła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności